Şimdi Ara

30bin TL ye sıfır araç önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat Punto 1.4'te olabilir....Polo,İbiza donanım olarak çok eksik...
  • suzuki swift, aveo hariç güvenlikle ilgili hiçbir donanımdan çalmamış tek araç, ama o da ikinci elde çok kaybettiriyor.
  • Yerli malı yurdum malı taş gibi araba yeni linea
  • ıbıza yada aveo
  • i20 lerin LPG uyumu nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

28.500tl seat ibiza.

• Yeni aveo , clio 4 veya i 20
  • neredeyse bütün b sınıfı araçların sıfırı 30 bin ve altından başlıyor. ama i20 ve aveo hariç hepsinin baz modeli tam manasıyla boş. i20 nin baz modelini iyi pazarlıkla 26 bine veriyorlar. orta donamını iyi bir pazarlıkla 30 bine kadar indirebilirsiniz; ayrıca yeni aveo gayet hoş ve dolu.
  • kesinlikle katılıyorum. b segmentinde i20 ve aveo dışında 30 000 tl ye adam gibi donanımlı araba bulamazsınız.
  • Yeni Dacia Sandero'lara bakmanızı öneririm. Tasarım konusunda çağ atlamışlar.

Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V 75 bg 23.990
    Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V LPG 75 bg 25.990
    Yeni Sandero Ambiance 1.5 dCi 75 bg 29.990
    Yeni Sandero Stepway Turbo 90 bg 29.790
    Yeni Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg 33.790
  • Clio 4'ü atlıyorsunuz. Ayrıca i20 swift, clio 4 ve yeni aveo kadar donanımlı ve güvenli değil. ESP yok, yan hava yastığı yok bişey yok yani. Sense 30'a alınıyorsa hız sabitleyici filan var maa jump gerçekten boş bir donanım artık. Neden dolu diyorsunuz i20 için çözemedim. i20 doluysa clio 4 ne mesela. Swiftte ne kadar inerler bilmiyorum ama Clio 4 ve Yeni aveo kadar dolu bir araç.

http://yenii20.hyundai.com.tr/Hyundai-Yeni-i20.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

i20 lerin LPG uyumu nasıldır?

Hyundai BRC ile 5 Yıl garanti vermeye devam ediyor. Fiyat dışarıda taktırmaya oranla artıyor tabi.
  • Bence de Clio4 ve Aveo. Bu ikisinin arasında ise Clio 4. Bu araçlar dolu araçlar ESP standart. Polo önerenler olmuş ama Polo donanımı boş bir araç. Üstelik Aveo ve Clio 4 daha yeni yüzler.
  • Clio 4 , aveo , i20 .
  • Sanıyorum benzinli alınıp LPG takılacak. Ne olursa olsun LPG ye tam uyumlu modeller olsun.

Chevrolet aveo da subap erimesi olası. Forumlarda okuduğum kadarıyla söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 12 Aralık 2012; 20:10:33 >
  • i20 mantıklı

diğer görüşüm ise 2.el temiz bir honda city.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmosferik 8000rpm -- 12 Aralık 2012; 21:23:21 >
  • en mantıklısı hyundai yeni i20 bencede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarcb

Yeni Dacia Sandero'lara bakmanızı öneririm. Tasarım konusunda çağ atlamışlar.

Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V 75 bg 23.990
    Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V LPG 75 bg 25.990
    Yeni Sandero Ambiance 1.5 dCi 75 bg 29.990
    Yeni Sandero Stepway Turbo 90 bg 29.790
    Yeni Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg 33.790

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Clio 4'ü atlıyorsunuz. Ayrıca i20 swift, clio 4 ve yeni aveo kadar donanımlı ve güvenli değil. ESP yok, yan hava yastığı yok bişey yok yani. Sense 30'a alınıyorsa hız sabitleyici filan var maa jump gerçekten boş bir donanım artık. Neden dolu diyorsunuz i20 için çözemedim. i20 doluysa clio 4 ne mesela. Swiftte ne kadar inerler bilmiyorum ama Clio 4 ve Yeni aveo kadar dolu bir araç.

http://yenii20.hyundai.com.tr/Hyundai-Yeni-i20.pdf

Aynen katılıyorum
    Bu araçlar içinde İ20 donanım fakiri...Bu araçların içine Fiat Punto'da girer onunda donanımı iyi...Öncelik herzaman güvenlik olamlı...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.