Şimdi Ara

307 için uygulamalar (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
666.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin sattığınız fiyata verse alırdım. Siz satarken bende para yoktu kısmet olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCO

Sizin sattığınız fiyata verse alırdım. Siz satarken bende para yoktu kısmet olmamıştı.

Lpg , ön kaput boya , sağ marşpiyelin düzeltilmesi ..
    Bir de amortisörleri değiştirmişti.

Biraz masraf yaptı açıkçası ama o fiyata satabilir mi bilemem
    Belki biraz pazarlık yapabilirsiniz

Benim için sıkıntı yok , iki taraf helalleşti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kısmet artık. Siz hangi model araç düşünüyorsunuz bundan sonra
  • Açıkçası şirket aracım var. Pek lazım olmuyor.

• Merhabalar,

Belki bu soru çok sorulmuştur fakat ben yine sorayım forumda geriye dönük biraz baktım bulamadım.2004 model 307 xt otomatik aldım.Fakat malum artık araçlarda kaset çalar kullanılmıyor.onun yerine mp3 çalar pioneer marka tayp taktırsam direksiyon kumandasını bir aparatla kullanılabilir diye yazılıyor bazı yerlerde fakat bu aparatı nereden alabilirim.Ayrıca teyp sökülürse yol bilgisayarı vs şeyler kullanılamaz diye bi yazı okudum.Ya da 5 li cd kutusunun yerine taktırsam teyp sökülmemiş olur yol bilgisayarıda gitmemiş olur sizce hangisi mantıklı yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekürler.
  • Direksiyon kumandasi hakkinda bilgim yok fakat araciniz 2004 model oldugundan ( makyajsiz kasa ) teyp degisimlerinde yol bilgisayariniz calisir.
    2006 ve ustu modellerde teyp ve ekran farkli sizinkinden. Yol bilgisayarinin haricinde bazi ayarlar teyp ustunden yapiliyor. Dolayisi ile teyp degistiginde bu ayarlari yapamiyorsunuz. ( ornek , saat , farlarin acik kalma suresi , gece gunduz ayari vs.. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Yaşıyorum erol abi , bu arada sattım 307 yi iki hafta önce

Hadi hayırlısı olsun sırada ne var??
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

quote:

Jaguar XJ

Şaka maka cesaret edip eskilerden almayı istiyorum
    Yazın sonuna doğru bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yns_yunus

Merhabalar,

Belki bu soru çok sorulmuştur fakat ben yine sorayım forumda geriye dönük biraz baktım bulamadım.2004 model 307 xt otomatik aldım.Fakat malum artık araçlarda kaset çalar kullanılmıyor.onun yerine mp3 çalar pioneer marka tayp taktırsam direksiyon kumandasını bir aparatla kullanılabilir diye yazılıyor bazı yerlerde fakat bu aparatı nereden alabilirim.Ayrıca teyp sökülürse yol bilgisayarı vs şeyler kullanılamaz diye bi yazı okudum.Ya da 5 li cd kutusunun yerine taktırsam teyp sökülmemiş olur yol bilgisayarıda gitmemiş olur sizce hangisi mantıklı yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekürler.

kasetçaları söktürme bence orijinal kalsın. bildiğim kadarıyla kolu aktif hale getiren birkaç teyp var ama türkiyede yapan&uygulayan duymadım. sana önerim kasetçaların arkasına takılan ve mp3 okumayı sağlayan aparattan alman. onun üzerinde hem usb, hem sd card, hem aux var.
    alet şu. kendin monte edebilirsin çok kolay. kol aktifliğini kaybetmiyor.

http://www.aksoytuning.com/peugeot-2002-2004-307-usb-sd-cevirici-audio-system-urun4700.html

• arkadaşlar 2002 model xr aracım var aracı 1 sene önce aldım ve çok şükür sorunsuz gidiyoruz ancak aracımda 17 lik jant var değiştirecem tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar 2006 307 im var HDİ 110 luk motor kaputunda
    Metal bir kap gibi birşey var egzoz kapagi dediler sicakligi motora vermemesi
    İçin yapilmis o yerinden cikmis ve ses veriyor biraz parcanin adini bilen varmi
    Anlatabildiysem tabiki :)
    Birde on tampon da ki panjur da kirik var panjur olarak satiliyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umko86

Merhaba arkadaşlar 2006 307 im var HDİ 110 luk motor kaputunda

Var mı araç arayan 2 adet otomatik 307'm mevcut :)
     307 için uygulamalar
     307 için uygulamalar

• Otomatik viteslerde üst tarafın soyulmasını nasıl kapatabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Otomatik viteslerde üst tarafın soyulmasını nasıl kapatabiliriz ?

OJE İLE BOYA!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Otomatik viteslerde üst tarafın soyulmasını nasıl kapatabiliriz ?

OJE İLE BOYA!

Topuz alicam artik tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

Jaguar XJ

Peugeot dan vazgeçmeee !!

• quote:

Orijinalden alıntı: AtillaTDI

quote:

quote:

quote:

Jaguar XJ

Peugeot dan vazgeçmeee !!

Eskilerden almam , yeniler de cok pahali.
    :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lamblia

merhaba arkadaşlar. en sonunda fırsat bulup yaptığım çalışmamı fotoğraflayıp sizlerle paylaşmak istedim.daha önce forumda bu konuyla ilgili birkaç kişi soru sormuştu.onlara da cevap olacağına inanıyorum. gel gelelim sorunuma: yağışlı havalarda bağajdaki stepnenin bulunduğu bölüme su doluyordu.ne yaptıysam nereden içeri su girdiğini bulamamıştım.forumda cevap olarak stop lambalarının arkasındaki fitillerin yıpranıp içeriye su aldığını yazmışlardı.ben de stopları söküp bakmıştım ama fitillerden su kaçağı olmuyordu.peki nereden içeriye su giriyordu? bunun cevabının tamponu sökmekten geçtiğini bugün anladım ve işe giriştim.fotoğraflerla detaylı bir şekilde anlattım.dağınıklıktan ve arabanın pisliğinden dolayı şimdiden özür diliyorum.yaptıktan sonra yıkatırım diye düşündüm.resimlerin boyutu fazla olduğu için tek tek yükleyebildim.umarım sizi sıkmaz.

307 için uygulamalar

307 için uygulamalar

Bagaja su girme meselesinden ben de muzdaribim ve muhtemelen tüm 307 sahipleri, aynı sorunla karşılaşacak. Sorunun çözümü için tamponu mutlaka sökmek gerekiyor.

[simage]
     307 için uygulamalar
    [/simage]

Tampon altındaki havalandırma kapakçıkları, benim aracımda da çamur kaplanmış ve deforme olmuş haldeydi. İyice temizleyip kuruttuktan sonra, artık conta tam olarak kapanmadığından sıcak slikonla üst taraftan yapıştırdım.

[simage]
     307 için uygulamalar
    [/simage]

Malesef; sıcak silikon kaportayı tutmadı ve sanayide meges diye bilinen, beyaz renk Dayson PU Mastik ile yeniden yapıştırdım. Dikkat edilecek husus, kenarlarda en küçük bir boşluk bırakmamak. Alt tırnak araları bile doldurulmalı...

[simage]
     307 için uygulamalar
    [/simage]

[simage]
     307 için uygulamalar
    [/simage]

Ayrıca; arka stop lambaları ile kaporta arasında bulunan, su ve tozdan koruma contaları, zamanla deforme oluyor ve işlevini yerine getiremediği için, araç içerisine su girebiliyor.

Stop lambası üzerindeki contalar, ayrı olarak satılmadığı için, yenilemek isteyenlere çözüm yolu göstermek istedim.

307 için uygulamalar

307 için uygulamalar

307 için uygulamalar

İzmirde oturanlar; gıda çarşısında bulunan kamyon garajının arka sokağında, kauçuk malzemeler satan bir dükkan var. Ben saatlerce aradıktan sonra aradığım malzemeyi buldum, siz boşuna aramayın. Diğer şehirlerdeki arkadaşlar bu fotoları göstererek ararlarsa daha rahat bulurlar. Malzemenin adını bilmeyince ve numune olmayınca bulması bayağı zor oluyor.

1x1.5 metre ebadında satılan bu kauçuk sünger, %90 oranında stop lambası üzerindeki contayla aynı. Tabakadan orjinal conta şeklinde keserek kullanabilirsiniz. Maliyet ise gayet cüz'i: 12.5 lira...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepmuzdarip -- 14 Aralık 2014; 22:37:48 >

• Bu da; cam kontrol düğmelerinin, dengesiz çalışma sorununun çözümü:

[simage]
     307 için uygulamalar

çoklu resim upload[/simage]

[simage]
     307 için uygulamalar

resim yülke[/simage]

[simage]
     307 için uygulamalar

resim yüke[/simage]

Lastik kısımdaki siyah pabuçlara, gümüş sırlı boya sürüp, devre kartındaki temas eden kısımları hafif kazımak yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepmuzdarip -- 3 Ocak 2015; 22:44:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

Orijinalden alıntı: umko86

Merhaba arkadaşlar 2006 307 im var HDİ 110 luk motor kaputunda

Var mı araç arayan 2 adet otomatik 307'm mevcut :)
     307 için uygulamalar
     307 için uygulamalar

merhaba

araçlarınız duruyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.