Şimdi Ara

307 için uygulamalar (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
666.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aracımızı istemeye istemeye satmış bulunmaktayım

arabam yok ama uğrar sorular oldukça bende cevap vermeye çalışırım
  • 1.6 HDİ Look 90 BG performansı nasıldır ??

100,000 de bu araç fiyatı 18.000 siz ne düşünüyorsunuz?yardımcı olursanız sevinirim..
  • Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum sizlere.. Benim yeğenim otomotiv okuyor ve ABS 8,0 olan araca yazılımla ASR attıklarını ve çalıştığını söyledi acaba bizim araçlarda da durum aynımıdır? Dediğine göre abs ile aynı sensörü kullanıyormuş. Siz nedersiniz bu duruma?? teşekkürler herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0307

Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum sizlere.. Benim yeğenim otomotiv okuyor ve ABS 8,0 olan araca yazılımla ASR attıklarını ve çalıştığını söyledi acaba bizim araçlarda da durum aynımıdır? Dediğine göre abs ile aynı sensörü kullanıyormuş. Siz nedersiniz bu duruma?? teşekkürler herkese

Tiptroniklerde ASR vardı zaten gibi hatırlıyorum ama öyle değil mi? Hatta ışığı var sanki konsolda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitto

quote:

Orijinalden alıntı: ismail0307

Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum sizlere.. Benim yeğenim otomotiv okuyor ve ABS 8,0 olan araca yazılımla ASR attıklarını ve çalıştığını söyledi acaba bizim araçlarda da durum aynımıdır? Dediğine göre abs ile aynı sensörü kullanıyormuş. Siz nedersiniz bu duruma?? teşekkürler herkese

Tiptroniklerde ASR vardı zaten gibi hatırlıyorum ama öyle değil mi? Hatta ışığı var sanki konsolda?

diensiyel kilidi var ancak konsolda öyle bir ikon göremedim ancak abs ışığı değişik bende 2003 model malum :) o mudur acaba? hoşçakalın..
  • Birde arkadaşlar 2003 lere 2007 gösterge tablosu olurmu acaba? İyi geceler herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitto

Arkadaşlar aracımı satılığa çıkarttım. linkihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ogretmen-sahibinden-lpg-li-2003-xt-otomatik-63432987/detay/

Sizce fiyat nasıl? Yakınlarda alışveriş yapan oldu mu?

Fatihim ne yaptın arabayı kıyıp satabildin mi??
  • Yok abi istediğim parayı veren olmadı, bende zaten model yükseltmek niyetindeyim. Birde bu mevsimde arabasız kalmayı göze alamıyorum o yüzden 0 alayım dedim 17500 verdiler en fazla. Aracım yaklaşık 2,5 senedir bende sağını solunu her şeyini biliyorum. Bakalım yaza kadar zorlamayacağım yaz tatilinde değiştireceğim sanırım...
  • Daha önce de dediğim gibi bir ara bende 3008'lenecektim.

Aramızdaki küçük fark çözülebilirdi ama kullandığım arabama kıyamadığım için pek fazla üstelemedim.

En azından arabamın herşeyini biliyorum.

Hayırlısı olsun Fatihim.
  • erol abi alacağın olsun istanbullara kadar gelicem diyosun geldiğinde bana bi haber etmiyosun valla darıldım sana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adurgut

erol abi alacağın olsun istanbullara kadar gelicem diyosun geldiğinde bana bi haber etmiyosun valla darıldım sana...

Yahu Akifim ne desen haklısın.

Apar topar geldim zaten İstanbula geldiğime de pişman oldum.Hatırlarsan ortalık kar-kıyamet gitti.
    Laf aramızda Jeep'le gelmediğime pişman oldum.Sizlerle buluşuruz diye 307 SW ile geldim.

Ne seni arayabildim ne Ergini ne de Salihi.

Gerçi Salih garibimin ben geldğimde işi başından aşkındı bir birimize attığımız bir iki SMS'ten başka bir görüşme şansımız olmadı.

Nasip ederse Nisan başında tekrar geleceğim.

O zaman havalarda iyi olur.Acısını çıkarırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi login35 -- 9 Şubat 2012; 16:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

abi , salih'in babasını kaybettik yaklaşık 3 hafta önce.
    benim de kolum kırıldı 2 gün önce.
    durumlar bu şekilde
  • Geçmiş olsun Erginim yaw.Dikkat edin kendinize.

Salihi aradım ama cep cevap vermiyo akşam bir daha arayayım umarım görüşürüz.
  • quote:

quote:

erol abi alacağın olsun istanbullara kadar gelicem diyosun geldiğinde bana bi haber etmiyosun valla darıldım sana...

Yahu Akifim ne desen haklısın.

Apar topar geldim zaten İstanbula geldiğime de pişman oldum.Hatırlarsan ortalık kar-kıyamet gitti.
    Laf aramızda Jeep'le gelmediğime pişman oldum.Sizlerle buluşuruz diye 307 SW ile geldim.

Gerçi Salih garibimin ben geldğimde işi başından aşkındı bir birimize attığımız bir iki SMS'ten başka bir görüşme şansımız olmadı.

Nasip ederse Nisan başında tekrar geleceğim.

O zaman havalarda iyi olur.Acısını çıkarırız.

Abi sorun değil daha sonra nasıl olsa görüşürüz zaten. Bu aralar zaten benimde kafam karışık annem rahatsızlandı senin geleceğin hafta acil hastaneye kaldırdık sol tarafına felç geldi beyin damarlarından biri tıkanmış 1 hafta hastanede falan kaldı şimdi evde ilaç tedavisi ve fizik tedavi ile devam ediyor. Düzelicek inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

quote:

abi , salih'in babasını kaybettik yaklaşık 3 hafta önce.
    benim de kolum kırıldı 2 gün önce.
    durumlar bu şekilde

geçmiş olsun ergin dikkat et kendine. ya salihin numara bende yok PM atsana bi başsağlığı dileyeyim.
  • quote:

Abi sorun değil daha sonra nasıl olsa görüşürüz zaten. Bu aralar zaten benimde kafam karışık annem rahatsızlandı senin geleceğin hafta acil hastaneye kaldırdık sol tarafına felç geldi beyin damarlarından biri tıkanmış 1 hafta hastanede falan kaldı şimdi evde ilaç tedavisi ve fizik tedavi ile devam ediyor. Düzelicek inşallah.

Büyük geçmiş olsun Akifim.Umarım en kısa zamanda eskisinden de sağlıklı bir duruma gelir.

Yaw vallaha artık hal hatır sormaktan korkar oldum.Veya en azından son zamanlarda o kadar çok hastalık ve ölüm haberi aldım ki, artık bir yenisini duymaktam korkar oldum.

İstanbula geldiğimde 5 dakikalığınada olsa eski görev yerime uğradım 4 arkadaşımın ki kendileri çömezlerimdi kalp krizinden hakkın rahmetine kavuştuklarını öğrendim.Geçen senede 2 arkadaşım aynı nedenden rahmetli olmuştu.

Allah tüm sevdiklerimizi korusun kimseyi bu acılarla imtahan etmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi login35 -- 10 Şubat 2012; 11:29:51 >

• ergin geçmiş olsun kardeşim.
    salihe de taziyelerimizi iletiver, allah rahmet eylesin.
  • geçmiş olsun acil şifalar
  • Merhaba
    Yeri değil biliyorum ama koca forumda 307 ile en aktif başlık bu olduğu için yazmak,bilgilerinizden faydalanmak istedim.

Çok okudum,araştırdım ve 17.000 civarı bir bütçe ile 307 almaya niyetlendim.
    Bu fiyatın üstüne çıkmayı düşünmüyorum ve bu fiyat için en donanımlı ve düzgün görünümlü araç benim için 307 xt 1.6 görünüyor.2003 2004 kasalarından alabiliyorum bu fiyata.

Şehir efsanelerine inanmam ve araştırdığım kadarı ile sorunsuz bir araç zaten yok.Bu İlk aracım olacak ve acemi şöförüm

Arka suspansiyonların sertliği haricinde başka ne gibi kronik sorunları vardır?Yada şuna dikkat et buna dikkat et diyebileceğiniz neler vardır?
  • selam herkese
    ben 2004 model 307 aracıma koltuk kılıfı almak istiyorum. (2. çocuk geldi artık, orjinal kılıflar 8 yıldır tertemiz bundan sonrada temiz kalsın istiyorum :) )
    ama ne kadar aksesuar satıcısı , internet sitesi vs. gezdimse gönlüme göre bi kılıf bulamadım. bugün gezerken ebay da bu kılıfa rastladım :

arka koltuklar parçalı ve emniyet kemerinin geçeceği yer düşünülerek yapılmış, ön koltuk arkaları cepli vesaire tam istediğim gibi kılıf yapmış adamlar. yurtiçinde bunun gibi kılıf bulabileceğimiz yer veya bu modeli satan birileri varmıdır ? yada 307 sini koltuk kılıfıyla kullanıp bu şekilde orjinal görüntü alabilen varmı ?

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.