Şimdi Ara

3060ti aldım ama düşük fps alıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam youtubeda bir tane apex legend 3060ti videosu mevcut böyle bir sorunu yok o arkadaşın ve çoğu yerli yabancı foruma baktım driver sorunu gibi bişi okumadım.Sanmıyorum.

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt

ben 1080p oynuyorum monitörüm şimdilik onu destekliyor1080p de 2kya göre cpuya daha çok yük biniyor bildiğim kadarıyla.Siz 1080p de düşük fps sorunu yaşadınız mı mesela hocam ? Ve ramleriniz dual mi tek mi ?

• moonquad kullanıcısına yanıt

hocam o da çok maliyetli aynı ramimden bir tane daha alsam 16gb 3000mhz işimi görmez mi sizce ?

• Rami çiftlerseniz sorun çözülür. Ya da elinizdekini satın 2x8 3600 yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmettsezis kullanıcısına yanıt

pazartesi günü arkadaşımdan 8x2 3000mhz ramlerini alıp deneyeceğim.Denedikten sonra tekrar ne olup bittiğini yazarım buraya

• emar81 E kullanıcısına yanıt

1080pdede denerim dual ram var hocam

• Format attım ve dual kit ram alarak sorunumu çözdüm.Şimdi de memory management diye mavi ekran alıyorum umarım onu da çözerim. Yorum yapan fikir veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim

• amd driverlarını kaldırdınmı ddu ile tüm sürücüleri kaldır tekrardan nvdia driverlarını yükle

• Reception47 kullanıcısına yanıt

hocam 2 kere verdi 2 gündür. kaç kere yeniden başlattım vermedi.Bios en günceli

• asko56 kullanıcısına yanıt

format attım zaten hocam.Format attıktan sorna ddu ile neyi silebilirim ki ?

• Dostum anakartin bios güncel mi?

Becerebiliyorsan o işlemci 4.4 GHz de stabil çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abba sever kullanıcısına yanıt

hocam bios güncel 3 gün önce güncelledim.İşlemci normalde 3.6 mı ne ama hızı otomatik olarak 4.2ye çıkıyor.Sanırsam bios daki game mode açık olduğu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emar81 -- 9 Aralık 2020; 15:14:59 >
  • Benim 3060Ti RDR Onlineye girince 83-84 dereceleri görüyor 1080p ekran Ryzen 3600x sizde nedendir acaba ?

• hocam rdr yok bende . ama diğer oyunlarda 70 i çok geçmedi bende

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.