Şimdi Ara

3050 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi kart ne zaman satışa açılacak? Neyi bekliyorlar yurt dışı satışlarının başladığını görüyorum.

Ayrıca 3050 hazır sistem fiyatları sizce ne olur?

• Hocam hazır sistemler var satılıyor 11k-12k ama kart tek başına hala satışa çıkmadi.tr fiyatı bence 7k civarı olacaktir.vatan 4.4k dan stoga koydu sonra satıştan vazgeçti.tavsiyem yurtdışından 5.600 TL gibi fiyata evgalar (3 sene global garanti var)geliyor sanırım orda kovalamak daha iyi olur.

https://forum.donanimhaber.com/yaniyorrr-rtx-3050-hazir-sistem-11-699-tl--151838657

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 1 Şubat 2022; 13:26:37 >
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt

Değerli yorumun için teşekkür ederim. 11k civarı olursa hazır sistemi alırım hocam. Gamegaraj dışında 3050 hazır sistem satan başka site var mı?

• Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Görmedim hocam.benim de bu kartı alasim var.en az iki sene daha beni idare eder.tr de fiyatlar sacma sapan olacaktır muhtemelen.illa ki hazır sistem satan yerler olacaktır.belki bir yerle anlaşıp donanim arşivi vb.gibi yerler indirimli satar.sununda garantisini veremem yarin dolar uçar,12 k lik sistem 20 k olur kulaklarımı cinlatma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 1 Şubat 2022; 13:19:29 >
  • Allah böyle düzenin bin türlü belasını versin. Bu nedir ya yıllardır ya ortada kart yok ya da 3-4 katı fiyat çekiyorlar bu nedir ya. Ben tek kartı bulamayacak mıyım böyle iş mi olur. Bunlara firmalar bu ekran kartlarını satarken kasayla birlikte mi satıyorlar bu mecburiyet nereden geliyor kanun mu var kasa alacaksın diye. YouTube r Lara tek kart gönder sat vatandaşa gelince sana yok. Bugün 3060 a bile yaklaşılmıyor rtx dediğin sıradan alelade bir kart sanki bana 3090 gibi fiyat çekiyorlar 3090 çıktığında 17000₺ idi
  • snakefatih kullanıcısına yanıt

Eskiden tek tek toplayıp ucuza getiriyorduk şimdi hazır sistem aldığımızda uyguna geliyor. Tek tek toplasam akı bişeyleri geçiyor 😀

• snakefatih kullanıcısına yanıt

Daha öncede demiştim bu işi bence satıcılar organize olup yapıyorlar.

Şikayet etme gibi bir hakkımız varsa forum olarak toplu şikayette bulunabiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.