Şimdi Ara

3023 Yılında Sizce Neler Olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3023 yılını göremeyeceğiz tahminlerde bulunalım sizce Türkiye'nin 1100. yılında Dünya'da ve Türkiye'de neler olur?

• O yılda dünyada kalınacağını sanmıyorum. Işık hızı bulunmuş olur, başka gezegenlere yolculuk edilmiştir. Dünya ise yok edilmiş olur.
  • Lozan Samanyolu Anlaşmasının süresi dolacak, marsta bor çıkarabileceğiz ve samanyolu galaksisine hükmedeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Lozan Samanyolu Anlaşmasının süresi dolacak, marsta bor çıkarabileceğiz ve samanyolu galaksisine hükmedeceğiz.

Batı Samanyolu'da andromeda'ya kaçar artık

• David Cameron'un söylediği gibi Türkiye AB'ye 3000 yılında üye olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüman ülkelerde savaş hala sürecek, kafa kesmeler şeriat istemeler devam edecek, ama ne hikmetse müslümanlar yine gavurlara sığınacak, ama oralardada rahat durmayacaklar, dinimi özgürce yaşayamıyom diyip gelişmiş ülkeleri karıştıracaklar, bizimkilerde kardeşlerini geri alacak, ufacık kalan bölgeye tüm terör guruplarını çapulcularını dolduracaklar, AB arok üeliğine hala girsek mi çıksak mı diye düşünecekler.
  • İmam hatipler kapatılacak.

• Dünyanın en güçlü ülkesi olacağız. Çünkü diğer ülkeler uzayda olacak.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    epic olmus
  • Ülkesini bir türlü sevemeyen yurdum insanı

• Bakmayın siz Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır hede hödö populizm laflarına.
    Bin yıl sonra bu topraklarda kim bilir kimler nasıl bir şekilde, sistemde yaşayacak.
    Bin yıla bile kalmadan ben tüm dünyanın sınırlar olmaksızın tek bir yapılanma içinde yaşayacağına inanıyorum. Belki de insanoğlu bin yıla kalmadan kendi kendini yok etme yoluna bile gidecektir. Gidişat kötü.
  • 1100.yıla özel İstanbul köprüsü yaparız uzaylılar kıskanır.

• Bilmiyorum. Daha yarınımızı bilemeyiyoruz. Hadi sakin kuzey avrupa ülkesi olsak tamamda ortadoğudayız. Teröristin biri gelip nükleerle uçurur hepimizi.

• Ben o zamana kadar dünyanın insan yaşamına elverişli bir yer olmaktan çıkacağı kanısındayım. Yani biz olmayacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.