Şimdi Ara

300bin tl sermayem var yapabilecek bir işim yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
17.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

• İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam
  • bankaya at faiziyle rahat gecinirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • franchising deneyebilirsiniz iyi yere kurulursanız iyi iş yapar
  • ne iş yapacağını bilmem ama şunu söyleyebilirim sakın sevmediğin bir işe girmeye kalkma.yapacağın işi gerçekten sevmen gerek ki her sabah kalkıp zevkle gitmen gerek yada canın sıkkın olduğun da gidip orda kafanı dağıtıp kendini işine vermen gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABE

bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

hala şahsa bayiilik veriyorlarmı bilmiyorum ama burgerler nerede olursa olsun iş yapıyor
  • hocam sen o 300 bini bana yatır 5 ayda batırayım :) şaka bi yana ben hayatta şunu öğrendim 300 bin 500 bin meselesi değil gerçekden hakkı ile çalışana allah veriyor sen harbi harbi çalışmak iste bu arada bitanesi faiz felan demiş faizler cumhuriyet tarihinin en düşük seviyelerinde artık yatan değil çalışan para kazandırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABE

bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

sabun atolyesi kur en buyuk hayalim :)
  • faize yatır ya da emlak piyasasında al sat yap işi becerebilecek biriysen, veya 2 dükkan al, kirasıyla geçin
  • araç kiralama olabilir
  • Guzel bir yerde gumuscu olabilir. Hem ucuz, hem cok karli bir is.

Ondan once bir gumuscunun yaninda calismak, iyice isi ogrenmek cok daha verimli yapar meslegi.
  • ınsanların hayallerını fıkırlerını alıcaksın para kazanıcaksın o kısıye ne verıceksın pardon da belkı bırısı muthıs bı fıkır sundu sende gırıstın tuttu olakı ? meraktan soruyorum aman
  • bitmek üzere olan lüx daire al.emin ol daire biter bitmez % 25 karla satarsın ve bu şekilde birkaç al sat ile emlak işine girersin.
  • 300 bin TL ile değilde bir kısmıyla, borsaya girebilirsin
  • Gıda.

Sağlam bir konseptle dönerci zinciri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

300 bin TL ile değilde bir kısmıyla, borsaya girebilirsin

borsada bilenler kazanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

ne iş yapacağını bilmem ama şunu söyleyebilirim sakın sevmediğin bir işe girmeye kalkma.yapacağın işi gerçekten sevmen gerek ki her sabah kalkıp zevkle gitmen gerek yada canın sıkkın olduğun da gidip orda kafanı dağıtıp kendini işine vermen gerek.

çalışıp hakkınla paranı kazanabiliyorsan her sabah zevkle kalkar gider insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

ınsanların hayallerını fıkırlerını alıcaksın para kazanıcaksın o kısıye ne verıceksın pardon da belkı bırısı muthıs bı fıkır sundu sende gırıstın tuttu olakı ? meraktan soruyorum aman

büyük işleri yapan insanlar mantık gücünden önce, hayal güçlerine borçlular
    kendin hayal edemiyorsan bile bir başkasının hayaliyle büyük işler yapabılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1994

İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam

cumaya gittiğimde cemaat almaz beni camiye =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba

araç kiralama olabilir

eski mesleğim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.