Şimdi Ara

3008 almak için ne iş yapmalıyım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SroKO Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hırsızlık dolandırıcık vb garantılı ısler var :D

• C-SUV'ları alanların büyük bir kısmı ellerindeki arabayı satıyorlar ve üzerinde ekleyerek alıyorlar. Onların da çoğu en son 2, 3 ay önce C-SUV fiyatları 400 - 500 aralığındayken aldılar. Şu an fiyatları 600 - 850 aralığında ve pek alan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 10 Şubat 2022; 12:0:47 >
  • por favor kullanıcısına yanıt

Yazlıklarda harbiden iş yapan hiç yok. Bir bulsak iş çok..

• tarih kasım 2019, ilk aracımı 180bin tl ye sıfır km dizel otomatik grandland x olarak aldım. 60 bin lira ben biriktirdim. 20bin tl annemden borç aldım euro ve dolar cinsinden. 100bin tl 30 ay vadeli kredi çektim aldım. faiziyle 200bin tl ye geldi. 20 ayda 15bin km kullandım. temmuz 2021 de 305 bin tl ye sattım. anneme olan döviz borcumu ve başka bir yere olan borcumu ödedim. kalan paramla 226500 tl ye makyajlı dsg ibiza aldım grandlandı sattıktan 3 gün sonra. şuan sıfır km ibiza 447 bin tl . araba almak yerine dolar alsaydım bu kadar kar edemezdim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 12 Şubat 2022; 19:33:30 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

2019 eylüldğ sanırım , 25 bin TL cepte para ile 45 bin sıfır faiz otokoçtan Fiat Egea dizel almıştım 50 bin km hatasız boyasız . Öncesinde 2017 sanırım , cebimde 9 bin TL varken i20 almıştım dizel 18 bin 18 ay krediyle . Şaka gibi fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde Meslek sahibi olan usta olanlar, Ticaret yapanlarda güzel para kazanıyor. Maaşlı olarak iyi şriketlerde üst seviye yönetici olmak gerekir o da zaman alıcı iş.

• justify J kullanıcısına yanıt

2008 den beri aynı şirketteyim , eşimde 2005 den beri aynı şirkette

güzel şeyler için ve başarılı olmak için zaman harcamak gerekiyor

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

evet bu şekilde alınabilir. şuan görece ufak paralara (fakir insan için bu paralar bile çoktur) sahin doğan alınabiliyor.

ancak güzel ve mantıklı yatırım ile gelecekte herşey daha güzel olabilir.

örneğin ben bundan 10-11 yıl evvel dedeme boşta duran tarlalarından biri için dede gel buraya ceviz ekelim. ben tüm masraflarını karşılayacağım demiştim. ama maalesef bunu kabul etmedi ön ayak olmadı ve şimdi bu yatırımı yapamadığım için üzülüyorum.

fırsatlar her zaman var ve olacaktır. önemli olan zamanında hareket edebilmek.

hepimize bol şans.

• maaşlı çalışan olarak bu araçları almak çok zor.. Ha bi aracını her yıl yükseltiyorsan evet belki ama onun dışında çok zor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.