Şimdi Ara

30000TL'lik 4K HDR Projeksiyon ile oyun oynadık! Sony VPL-VW260ES Projeksiyon inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30000TL'lik fiyatı ile en azından bizim için rüya olan bu uç noktadaki projeksiyon cihazını, ofisimize konuk olduğu kısa sürede en iyi şekilde değerlendirdik ve deneyimlerimizi bu videoda sizlerle paylaştık. 

• Projeksiyon cihazına lafım yok özellikle videolarda gerçek 4K gördüğümüzü düşünüyorum. Ancak Xbox da da upscale 4K olduğu bariz belliydi. Yani gerçek 4K diyerek kendimizi kandırmayalım , gerçeğini playstation 5 ile beraber yeni güncellenecek olan Xbox ile göreceğimizi düşünüyorum o zamana kadar da Xbox da bir sürü oyun gelmiş olur ve buna değer!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 20 Şubat 2018; 21:41:24 >
  • film örneği de olsaydı.

• Gerçek 4k için 1080 Tİ olan bir sistem de deneseydiniz, farkı daha net anlaşılır olabilir.

• Gerek yok.

• Hayat parası olana güzel be :)

• Eee kim kazandı? :))

• Lag den bahsedilmedi mi ben mi kaçırdım??

• hocam projeksiyon cihazının netliğini göstermek için görüntü sabitken kamerayı alıp perdenin dibinden datayları çekerseniz bizdde anlardık piksellenme olup olmadığını.

• LinusTechTipsten linus bundan 3 tane alıp dev ekran yapıp test etti, siz daha yeni...

• Sony xe 90 tv de yaşadığım duyguları anlatmışlar resmen :D

• Bir de perde siyah olsaydı...

https://youtu.be/2RGVzYSo3RQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Projeksiyonda film ve oyun keyfi muhteşem oluyor + DTS ses ile keyif ikiye katlanıyor. Full HD projeksiyon kullanıyorum. 4K ucuzlar ise alırız ileride. Uçuk fiyatlar vermeye gerek yok bu tarz projeksiyonlara...
  • input lag oluyor mu
  • takılmalar varsanki

• Aç adama karışık kebap tepsisi göstermek gibi bişi bu :) oldu mu şimdi olan var olmayan var xD

• Bende dün akşam 3.000 tl lik Xgimi H1 ile bol bol Aduket attım, 1080P mutlu etti

• Good job dude.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Good job dude.

Eh bizimkisi züüğürt tesellisi, 4K projeksiyonun yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Good job dude.

Eh bizimkisi züüğürt tesellisi, 4K projeksiyonun yanında

Keyif available ise gerisi trash dostum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.