Şimdi Ara

3000 TL Televizyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2,5 sene önce teknosadan PHILIPS 47PFL6198K/12 ürünü satın aldım. O zamanlar 3 bin tl civarındaydı. Sürekli kendi kendine kapanıyor, kanal değiştiriyor. Bazen televizyonu açmaya çalıştığımız da ses geliyor fakat görüntü tamamen simsiyah kalıyor. Bazen sinyal yok hatası veriyor ve hiç bir kanal çıkmıyor. Ürün 2,5 senelik süreçte 10 sefer servise gitti, geldi bu şekilde. Defalarca kez ana kartı değiştirildi, 1-2 sefer de arıza tespit edilemedi diye yazı gönderdiler. Hala daha aynı arızalar devam ediyor ve hem teknosa hemde philips servisi hiç bir şekilde değişim yada iade yolunu kabul etmiyor. Ürünü 100 seferde servise gönderseniz değiştirmeyeceğiz diyorlar. Fakat olayı artık hukuki duruma taşıyacağım, elimde servis kağıtları ve televizyonun problemlerinin açıkça gösterildiği videolar mevcut. Muhtemelen mahkemeyi kazanırım diye düşünüyorum.

Sizlerden 3.000 tl lik televizyon önerisi istiyorum. 100-200 lira aşabilir fakat mümkünse daha fazla aşmasın. Yukarıda çektiğim sıkıntıları uzun uzun anlattım ki, benzer problemleri tekrar yaşamamak için. Ayrıca teknosa ve PHILIPS ürünü alacaklar tekrar tekrar düşünür umarım.

Televizyonda 3d olsa da olur olmasa da olur. Görüntü kalitesi olarak 4k veya sd nin tatmin edici olması benim için 3d den daha önemli. Mümkünse ses kalitesi de tatmin edici olmalı. Herhangi bir oyun paneli bağlamayacağım. (playstation, xbox vs) Asla ve asla PHILIPS önermemenizi rica ediyorum. Xperia z2 kullanıcısı olarak sony firmasına karşı bir sempatim de bulunuyor, eğer tavsiyeniz olursa sony tercih etmek isterim. Yukarıda sıraladığım tarzda sürekli tekrar eden saçma sapan hatalar vermesin lütfen.

Şimdiden teşekkürler.

• Hocam samsung 50js7200 aldım geçen hafta pazar, 1 haftadır herhangi bi sorunla karşılaşmadım ve gerçekten memnunum tv den, tam 3000 liraya almıştım tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem2244

Hocam samsung 50js7200 aldım geçen hafta pazar, 1 haftadır herhangi bi sorunla karşılaşmadım ve gerçekten memnunum tv den, tam 3000 liraya almıştım tavsiye ederim

Fiyatı 3800 civarında, nereden satın aldınız?
  • İnternet fiyatına bakmayın internet fiyatları güncellemiyor, geçen hafta vatandan aldım 3250 liraydı, 250 liralık samsung indirimi vardı ama o geçen pazar bitti şimdi 3200 lira diye biliyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem2244

İnternet fiyatına bakmayın internet fiyatları güncellemiyor, geçen hafta vatandan aldım 3250 liraydı, 250 liralık samsung indirimi vardı ama o geçen pazar bitti şimdi 3200 lira diye biliyorum ben

Vatanda da 3900 gözüküyor şuan hocam. Olmadı ben bunu yarın şubesine gidip sorarım. Sony televizyonlar hakkında bir bilginiz var mı peki? Genel anlamda soruyorum, görüntü, arıza olayları gibisinden?
  • Hocam sony 4k televizyonların bazıları trt 4 k yı desteklemiyor onu biliyorum genellikle lg ve samsung öneriyorlar, samsungun tüm 4k tv leri trt yi destekliyor bide ben samsungun servisine güvendiğim için bu tv yi seçtim şuana kadar forumda bi kişi dışında bu tv de ölü piksel bulutlanma ışık sızması sorunu yaşayan yoktu o bir kişide titreme sorunu yaşıyordu servis gelmiş tv yi hemen değiştirmeyi kabul etmişler oda 55js7200 dü, ben kesinlikle tavsiye ediyorum bu tv yi filmde izledim 4k maçta izledim oyunda oynadım gerçekten güzel tv

• Pekala hocam çok teşekkür ederim sizin önerinizi bir kenara not ettim. Başka öneriler varsa onları da bekliyorum.
  • Dün forum istanbul bimeks de 50js7200 3500 lira, 530 üstü bipara hediyesiyle satılıyordu. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Dün forum istanbul bimeks de 50js7200 3500 lira, 530 üstü bipara hediyesiyle satılıyordu. Tavsiye ederim

O modeli not ettim. Alternatif bir öneriniz var mı acaba?
  • 3900tl bandında Lg 58uf830v var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 7 Mart 2016; 16:32:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.