Şimdi Ara

3000 TL Oyun Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun bir aradan sonra geri döndüm foruma (2 yıl gibi bir süre ) Uzun süre geçince tabi baya yenilikler olmuş Skylake olsun GTX9** olsun DDR4 olsun
    Geçen bir arkadaşım yardım istedi tabi tam bi fikrim yok şimdilik ne nedir ne değildir o yüzden arkadaşın almayı düşündüğü sistemi ben sizlere danışayım dedim

İŞLEMCİ: Intel Core i5 6500 IŞLEMCI
    ANAKART: MSI B150 M3 GAMING ANAKART
    RAM: GSKILL RipjawsV 8GBX2 (16GB)2400 MHZ DDR4 CL15 RAM
    EKRAN KARTI: MSI GTX960 2GB 128 Bit GAMING DX12 EKRAN KARTI
    HDD: Western Digital 1TB Carviar Blue SATAIII HDD
    KASA: ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600WATT KASA

Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uygun sistem

ama butce belirtirseniz ona gore toplar arkadaşlar
  • trefetr T kullanıcısına yanıt
    Hocam başlıkta kocaman 3000tl yazıyor

• Hocam belleklerden kısıp işlemciyi de 6400 yaparsanız gtx 970 sığar diye düşünüyorum bu bütçeye.
     3000 TL Oyun Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristan23 -- 29 Aralık 2015; 11:59:21 >
  • Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Baya mantıklı duruyor aslında ama 6400e ısınamadım bir türlü

• 6500 den performans olarak farkı yok hocam turbo boost ile 3.3 ghz ye kadar çıkabiliyor işlemci. Şu anda yetmeyeceği ekran kartı, oyun vs yok hocam bence bu şekilde olması daha mantıklı neticede Gtx 970 alacaksınız ve 960 ile aralarındaki performans farkını konuşmaya dahi gerek yok sanırım. İsterseniz R9 390 da alın ama o da çok güç tüketiyor sağlam güç kaynağı vs. lazım. Günümüzde de 8 GB bellek her oyuna yetiyor bu bir süre daha bu şekilde devam edecek elinize para geçince de yenisini eklersiniz slot var zaten bol bol. Şimdiden 16 alarak diğer bileşenlerden kısmak olmaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=JrwB1lK52XI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristan23 -- 29 Aralık 2015; 15:05:51 >

• Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın valla bayadır uzaktaydım neler neler olmuş haliyle hiçbişeyi bilmiyorum :D ama tek bir şey değişmemiş amd fx8350 hala piyasada

• gtx 960 4gb alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.