Şimdi Ara

3000 TL Nvidia Ekran Kartlı Pc Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Asrock H310M-HDV 2666mhz(OC) 1151p v2 
    Kingston 8GB HyperX Fury Siyah 2400mhz CL15
    FSP 500W Meet 85 Güç Kaynağı
    Zalman ZM-T3 USB 3.0 mATX
    Crucial 240GB BX500
    Sapphire Radeon RX570 Pulse OC 4GB 

2870 tl gibi bir rakama geliyor. sinerji.gen.tr
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Ben 3-4 sene önce hakimdim bayağı kartlara işlemcilere vs tabi direk salınca hem onları unuttum hem yenileri takip etmedim o zamanlarda şimdi hatırlamıyorum ama dediğim türde şeyler olmuştu ama tabi bunları sonrasında güncellemeyle düzeltiyorlardı.

Dediğiniz çok mantıklı bu arada sıfır alırsam mecburen amd kartlara yönelmeliyim diğer parçalardan eksiltmemek ve bütçeyi daha iyi kullanmak açısından. Ancak tabiki de ikinci el pclerede bakıyorum orada iki müadil donanımlarda pc görürsem belki nvidia yönelebilirim. En azından şuan amdlere çekincem tamamen gitti. Sıfır yada ikinci el alma konusunda kararımı vericem. Sıfırda kesin amd kullanacağım. Şuan araştırmadayım forumda sizin gibi yardımsever arkadaşlar sayesinde en doğru kararı verip güzel bir pc alacağımdan eminim. 👍

Son olarak konu dışı ama hdd hakkında soru sordum. Dahili bileşenler bölümünde konu açtım bilgin varsa onada bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GloriousHawK -- 5 Eylül 2019; 13:54:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    İşlemci olarak ryzen 2600 fln düşünüyorum daha bakıyorum karar veremedim youtube performans farklarına fln ama bu işlemci bi tık altı fiyat olarak aklımda bulunsun bu pc teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.