Şimdi Ara

3000 tl kadar telefon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam için telefon bakıyoruz note 9s istiyor ama ona çok fazla gelir gibi 3000tl yakın bütçe var dedi. Onun için kasmasın bir de kamerası biraz iyi olsun yeterlidir. Ben gm20 pro hem ucuz hem uygun diye düşündüm daha uygun seçenekler var mıdır ?

• General Mobile bulaşmayın derim çabuk bozuluyor diğer markalara göre kullanım ömrü baya az
  • Samsung'un m31 mi ne vardı varsa ucuza samsunglar iyidir
  • samsung ya da oppo
  • Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum yaklaşık 3 senedir memnunum ama Redmi Note 9 serisindeki kamera tozlanma ve yazılım sıkıntılarından bahsediliyor. Bu yüzden almaya çekiniyorum açıkçası. Yoksa 9S fiyat performans olarak göze çarpıyor. Tabi 2900 küsür fiyata Note 9 Pro almak daha mantıklı duruyor eğer çok bütçe kısıtlı değilse. Zaten başlık 3000 liraya kadar denilmiş :) yada 128 gb 9s ile 64 gb Note 9 Pro arasında karar vermek lazım.

P40 Lite ise google servisleri yok belki kendime alsam uğraşırım güzel telefon bence ama işte herkes kullanmak istemez.

Samsung M31 amoled vs güzel gibi ama eski Samsung tecrübelerim dolayısı ile bundan da çekiniyor insan. Yazılımı artık daha iyi diyenler var. İşlemci biraz düşük kalsa bile Annem için düşünüyorum.

Bunlar dışında Realme 6 var pek bilgim yok.

Amoled ekranlar da biraz çekinmeme neden oluyor. Eski Samsung Note Edge vardı ghosting hayalet ekran sorunu vardı sonrasında ekranda çizikler falan oluştu. Tamam güzel ekran IPS ekranlara göre sanki daha çabuk bozuluyor. Telefon alınca da 2 seneden daha fazla kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 21 Eylül 2020; 18:24:15 >

• Butce biraz daha dustu 2500tl oldu. Gm20 pro cok mu kotudur alinmaz mi
  • eski telefonunu ver yerine redmi note9 al hepsiburadadan. çok memnunum 2 oldu kullanalı.128 gb.dünya elimin altında.şarj süper..konfor şıklık..her şeyiyle efsane..4 yıllık a5 samsung 2016 telefonumu 450ye saydılar.ekranı kırıktı.eylül basında note9 redmi de 2500tü.yaklasık 2000tlye geldi yani telefon

• Anneme Realme 6 aldık. Çok memnunuz. 3000 lira altındaki en mantıklı seçenek gibi görünüyor. Tabi nfc önemli değilse :) Yazılımı sade ve akıcı. Bildirim sorunları yok. Kasma vs sorunu yok. Kamerası genel kullanım için bence yeterli. 90 hz ekran tazeleme var ki bu 3500 liraya çıkmadan pek bulunmuyor. 30W hızlı şarj ile 1 saatte full şarj oluyor. 4 gb ram genel kullanım için bence yeterli. 128 gb depolama çok çok iyi. Ekranı da güzel parlaklığı vs gayet iyi. Tasarımı da şık. Beyaz olanı aldık. Batarya süresi iyi kolay kolay bitmiyor. 1.5 2 günü rahat çıkartır tabi kullanıma bağlı.

Redmi Note 9 bile 2700 lere çıkmış. 3000 lira altında Realme 6 dışındakilere bence bakılmaz.

• ben 2600 liraya xiaomi red mi note 9 aldım gayet mutluyum. benim şaomi den önce baktığım telefonlar.lg k20 1799 liraydı iyiydi.

kamera iyi olsun duyorsanız poco m3 2700 lira . zaten artık 2500 lira altına iyi tlf yok.

alıcağınız kişi çocuk değil babanız oyüzden yukarda yazdıklarım gayet iyi.

çocuk olsaydı.lg k8-9-11 ler çocuk için iyi.

• red mi note 9 pro uygun nerde var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.