Şimdi Ara

3000 tl civari 46' LCD oneriniz Rica Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

46es6800, 46es7000, 46pfl5505d yi inceledim, az biraz konu hakkinda arastirma yaptim fakat kararsiz kaldim.

SmartTv, 3D, zorunlu bi ihtiyac diil ama almisken iyi birsey aliyim en az 6 7 yil kullanicam. Film izlerim bol bol hd. Xbox oynarim. 46" olsun. Tv ayni zamanda estetik olsun :)

Bir iki gun icinde alicam kismetse, yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lutfen birisi yardimci olabilir mi ?

• ben de 46" bakıyorum bir süredir 46nx720, 46pfl5507, 46pfl7696 ya da muadili panasonic. karar veremedim bir türlü bu ürünlere de göz atabilirsin
  • bende 47 inç modellere bakıyorum ve philips 6*** serisi 3 taraflı amblıght'ı ile beni büyülüyor büyük ihtimalle ondan alıcam.
  • Tornady
    Soyledigin modellere baktim hocam bnde kararsizim :)

Xpmagduru
    Aydinlatma ozelligi beni benden aldi gercekten cok hos ;)

46es6710 ile 46pfl5507 arasinda kaldim
    Es7000 e 3500 lira vermek istemiyorum. Birisi akil verebilir mi ilk defa aliyorum

• Bildiğim kadarıyla Sony HX serisi şuanda piyasada'ki en iyi lcd tv'lerden 46HX750'ye bir bakın derim o fiyata alınacak iyi bir tercih olur hemde Sony kalitesine sahip olursunuz( Samsung, Lg,Philips vs. göre kalitesi çok daha üst seviyededir ).
    Saygılar...

http://www.sony.com.tr/product/tv-117-46-lcd/kdl-46hx750
  • 46hx700 e baktim sabah magazada fena degildi, kasa biraz kalin gibi geldi. Nedense pek istekli diilim sony icin :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

46hx700 e baktim sabah magazada fena degildi, kasa biraz kalin gibi geldi. Nedense pek istekli diilim sony icin :/

Kasa Görüntüsüne bence fazla takılmayın sonuçta tv'nin kasasını değil ekranını izleyeceksiniz bana göre görüntü kalitesi olarak Sony Hakikaten üstün pir paneldir bizzat mağazada kıyaslama yaptım görüntü kalitesi diğerlerine nazaran gayet iyiydi, eğer ben gerçekten kaliteli görüntü izlemek istiyorum derseniz sony ama görüntüden ziyade Kasa dizaynı şık olsun,Usb den film müzik oynatsın,Web'de sörf yapayım gibi düşünceleriniz varsa o zaman Lg ve samsung'a yönelin derim.
    Seçim sizin.
  • Evet ekstra ozellikler de onemli benim icin oyuzden kadarsiz kaldim... Tesekkur ederim fikirleriniz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

bende 47 inç modellere bakıyorum ve philips 6*** serisi 3 taraflı amblıght'ı ile beni büyülüyor büyük ihtimalle ondan alıcam.

Gerçekten muhteşem.. 6877'de 3 taraflı Ambilight müthiş ve vazgeçilmez bir şey. 3D izlemenin en büyük şikayeti olan baş ağrısı, göz yorulmasını hissedilir derecede azaltıyor, ekranı daha büyük gösteriyor, derinlik hissi katıyor ve en önemlisi evinizde benzersiz bir sinema atmosferi yaratıyor. Sırf bu bile benim için tercih sebebidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkangl -- 23 Eylül 2012; 0:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

bende 47 inç modellere bakıyorum ve philips 6*** serisi 3 taraflı amblıght'ı ile beni büyülüyor büyük ihtimalle ondan alıcam.

Gerçekten muhteşem.. 6877'de 3 taraflı Ambilight müthiş ve vazgeçilmez bir şey. 3D izlemenin en büyük şikayeti olan baş ağrısı, göz yorulmasını hissedilir derecede azaltıyor, ekranı daha büyük gösteriyor, derinlik hissi katıyor ve en önemlisi evinizde benzersiz bir sinema atmosferi yaratıyor. Sırf bu bile benim için tercih sebebidir.

evet ustadım bı aksılık olmassa o modelı alıcaz ınsallah
  • H@mdilli
    Sony HX serisine butcen elveriyorsa digerleriyle mukayese etmen bile abes olur. Sahsen tv ye o kadar butceyi ayirabiliyor olsam su an gider bir hx alır gelirim dusunmeden.
  • valla ben 55 es 7000 aldım muhteşem tv dostum hiç bir sıkıntı yok oyunlar çok fena başından kalkamazsın maç izliyorum 3 d olarak statta gibiyim görüntü mütiş diger özellikler zaten üstün çogu tv den gidip kuzene sony aldık adam aglıcak bir senin tv ye bak bir benimkine diyor net söyleyim arada görüntü kalitesi olarak çogu özelik olarak samsung önde bu iş sana kalmış herkez birşey söyler su led iyi bu led ii sen git kendin bak ama şunu asla unutma magzada görmekle evde izlemek arasında çok fark var :D tercih senin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.