Şimdi Ara

3000₺ Telefon tavsiyesi Oneplus-Xiaomi-Samsung-LG?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3000tl bütçem var ama ne alsam kararsızım
    Oneplus 6-6T
    Xiaomi Mi8-Mi9T-pocophone f1
    Samsung A70
    Lg G7

Gibi telefonlar arasında kaldım.
    10 senedir iphone kullanıyorum 6s eskidiği ve batarya-depolama yetmediği için değiştireceğim.

Bu android telefonlar arasından sadelik ve rahatlık olarak iphone a en yakını hangisidir acaba ?
    Oneplus veya xiaomi alırsam sahibindenden garantisiz olarak alacağım

Samsung a70 veya lg g7 alırsam ise tr garantili olarak alacağım.
    Bayağı kararsızım telefonda oyun oymamam , populer uygulamalara girebileyim şarj sorunum olmasın takılma donma olmadan hızlı ve kolayca telefonu kullanabileyim yeter.
    Bana en uygun telefon bunlardan hangisi

Veya bunlardan farklı önerisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oneplus 6 t bunların hepsinden üstün ve premium bi telefon. düşünmeden alabilirsniz. arayüzü de çok sadedir. saf androide çok yakındır. tasarım olarak da mi9t bence bunlar arasından en iyisi. ikiisi arasında kendi tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Baktığıma göre 6t nin işlemcisi 9t den daha iyi, ama 9t neredeyse 1 sene daha yeni bir model olduğu için de dikkatimi çekiyor. Ama sanırım iphone a en yakın deneyimi sağlayabilecek cihaz oneplus , yeni android güncellemeleri de alıyor telefon zaten sanırım benim için en iyi tercih oneplus

• Bende de 6s var garantisiz cihaz istesem oneplus alırdım. Garantili için tr de pek iyi seçenek yok. A70 2500 den fazla etmez, mi 9t ye 3800 lira verilmez. Ya bataryayı önemsemeyip g7 alacaksın ya da direk s10e p30 gibi amiral gemilere çıkacaksın. Tr de maalesef orta segmenti dolduran fp cihazlar yok

• Xiaomi mi mix2s e yonelin .

• One plus 6t ve Xiaomi Mi 8 ikinci el olmadı taktirde 3000 liraya bulabileceğiniz sanmıyorum. 3000 lira dahilinde LG G7 rn mantıklı seçim olur. 6T 4500, Mi 8 3500 lira civarında satılıyor kapalı kutu olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.