Şimdi Ara

3000 $ maaşla İran'da çalışır mısınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
36.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında bir yandan sıcak bakıyorum tereddüt yaşadığım için konuyu açtım ve burda da çelişkiye düştüm bazısı git diyor bazısı herşey para mı diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekarım, ben olsam giderim. Para güzel. Orda konaklama vs onlar karşılıyorsa cebimden para çıkmadan arkaya koyabilirsin. Ama evliysen elinde iş varsa gitme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fakiramaseksi kullanıcısına yanıt
    Siz kararınızı vermişsiniz zaten. Yolunuz Açık Olsun nedeyim..

• Esin isi biraksin yanina gelsin. Iran Turkiyeden de ucuz bir ulke. Ama tansiyon cok yukseldi, savas cikarsa yazik olur. Gercekten zor karar. Buradak ihayatindan memnunsa gitmesen daha iyi olur sanki.

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Umarım anladığım şey ile kast ettiğin şey aynı değildir.

• İran ile ABD arasında yaşanan şu yüksek gerginlik nedeniyle bir sürü yaptırım gelecek o alacağınız para orada hiçbir şey olacak yeriniz güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ailenle git diyenler ne yaşıyor bilmiyorum ama bence gidilmez. tabi bu senin zihniyetine de bağlı. islamcıysan çok sıkıntı yaşamazsın bence.

• Para vazgeçilmez tabiki Ama para herşey demek değil. İnsanlar sadece aile huZuru için 2100tl maaşla memleketlerinde yaşamaya çalışıyor.

• Hocam bir psikolağa git görün her konuyu İslam'a getirip bağlıyorsun. İran'ın en çok ticari ilişkide olduğu ülke Almanya mesela İran'da hiç yabancı yokmu bunlardan aileleri ile yaşamak zorunda olan yokmu onlar ne yapıyor sa arkadaşda onu yapar uyum sağlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Umarım anladığım şey ile kast ettiğin şey aynı değildir.
    Hayat gerçeklerden ibarettir. Aile en kıymetli şeydir. Ailenin yerine birseyler koyarsan aynı muamele ile karşılaşman sasirtmamali bence.

• 5 yıl çok hocam. Çocuğu 7 yaşına kadar yarım yamalak göreceksin. Avrupa ülkesi olsa aileni al git denirdi de İran olunca işler değişiyor.
  • Bekar olsaydın git derdim hocam ama daha çocuk küçük birçok özel anını kaçırıcan yürümesi konusması gibi falan değmez paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Hayat gerçeklerden ibarettir. Aile en kıymetli şeydir. Ailenin yerine birseyler koyarsan aynı muamele ile karşılaşman sasirtmamali bence.

Alıntıları Göster
    Düşüncen çok kötü. Hayat böyle düşünmene sebep olacak kadar ne yaşattı sana bilmiyorum ama düşüncen yanlış.

• Hiçbirşey giden yıllara değmiyor.
    Şimdi bu laf boş geliyordur sana ama gidip çoluk çocuğunu özleyince anlarsın. Çocuğun yanında büyüsün, karnın doysun yeter.

• Hocam ailenize burada göz kulak olacak aile büyüklerin, kardeşlerin vs varsa eğer hiç düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim. 5 yıl boyunca kazancınızın yarısını biriktirip sonrasında avrupaya yerleşmenizi ve bu taze ortadoğu ülkesinden çocuğunuzu kurtarmanızı tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.