Şimdi Ara

3000-4000 tl bandında laptop tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi 3000-4000 TL civarında laptop almak istiyorum. Masaüstü olmaz çünkü üniversite için alacagım.
    Kullanım alanı olarak da en fazla LoL , Knight online oynarım . Yani yüksek sistem gerektiren oyunlarda gözüm yok . Sadece bu oyunları kasmadan oynatabilecek mümkünse ısınma sorunu olmayan bir laptop arıyorum.
    Laptop ve bilgisayardan çok anlamadıgım için buraya konu açma gereği duydum, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum . Şimdiden cevap veren vermeyen herkese teşekkürler

Bu laptoplarla da ilgili düşüncenizi yazarsanız sevinirim.
    https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a315-53-intel-core-i5-7200u-8gb-1tb-mx130-linux-15-6-tasinabilir-bilgisayar-nx-h18ey-006-pm-HB00000H1SEC

https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-x542ur-gq434t-intel-core-i5-8250u-4gb-1tb-gt930mx-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000EY0FY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9katavukat -- 22 Mayıs 2019; 3:37:23 >

• arkadaslar yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba
  • arkadaslar hala cevap bekliyorum belki yardımcı olabilecek ya da öneri sunabilecek arkadsalarım olabilir. Lütfen yardımcı olma konusunda çekinmeyin :)
  • SHYSTER kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi olmasam da aylardır yeni ryzenlar gelecek ben de onu alacağım diye bekliyordum, ilaç gibi geldi bu çok sağolun.
  • öncelikle tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
    Acaba League of legends te en düşük ayarlarda bu laptopla kaç fps alırım , bir de malumunuz PUBG Lite çıktı acaba onla kaç fps alabilirim. Biliyorum belki cevap vermesi size zor gelebilir ama gerçekten buna göre laptop almayı düşünüyorum çok teşekkür ederim.
  • Bana ikisinde de 1080p low'da 60 fps civarı verir gibi geliyor ama ürün gelmeden kesin bir şey diyemem maalasef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaiserG -- 23 Mayıs 2019; 22:10:17 >
  • youtube girip işlemci ve ekran kartı modelini aratın oyun testleri mevcut
  • hemen bakacagım çok teşekkürler
  • değerli üstadım youtube ve google a baktım ama genelde mx150 ekran kartı modellerinin fps değerleri ile ilgili içerikler var. MX130 ile ilgili pek bilgi edinemedim , kafam da karışık bu yüzden
  • https://youtu.be/2oVJfGOFBvo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SHYSTER kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz fiyatina gore gerçekten ideal ama kullanan varsa yorumlarini almak lazim , herhangi bir kroniği var mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadslar birşey daha danışmak istiyorum. MX130 ekran kartına oyun performansı olarak düşük diyorlar bir de sizin yorumunuzu almak istiyorum. mesela LoL de düşük orta ayarlarda bu laptopla +100 fps alınabilir mi ve ya pubg elite de . Sorularım size saçma gelebilir ama beni mazur görün çünkü gerçekten önemli benim için.
  • Geceye doğru en kötü pubg lite deneyimini yazarım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaiserG

Geceye doğru en kötü pubg lite deneyimini yazarım hocam.
    çok memnun kalırım hocam low medium high ayarlarını atabilirseniz çok sevinirm.
  • 9katavukat 9 kullanıcısına yanıt
    Low yerine very low yapmışım :d

Sanhok'da very lowda arazi gezerken 55-65 arası, evlerde 70-80 falan.
    Mediumda 40-50 arası arazi, ortalama 60 evler.
    Highda arazi ortalama 30 fps, evler de 40 falandır giremedim.

Miramar'da very lowda oynadım fps %20 civarı daha iyiydi.

Sıkıldım kapattım bot dolu oyun ve sınavım var :d.

8265u ve mx130 bu arada.

Daha laptop bugün geldiği için optimal ayarları yapmamış olabilirim fps de bundan etkilenmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaiserG -- 25 Mayıs 2019; 21:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaiserG

Low yerine very low yapmışım :d

Sanhok'da very lowda arazi gezerken 55-65 arası, evlerde 70-80 falan.
    Mediumda 40-50 arası arazi, ortalama 60 evler.
    Highda arazi ortalama 30 fps, evler de 40 falandır giremedim.

Miramar'da very lowda oynadım fps %20 civarı daha iyiydi.

Sıkıldım kapattım bot dolu oyun ve sınavım var :d.

8265u ve mx130 bu arada.

Daha laptop bugün geldiği için optimal ayarları yapmamış olabilirim fps de bundan etkilenmiş olabilir.
    çok çok teşekkür ederim :D bunlara göre birşeylere karar veririm. Sınavlarında başarılar , laptop için de hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.