Şimdi Ara

3000-4000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar iyi günler. Benim 3000-4000TL arası bir bütçem var. Bu bütçeyle son dönem oyunlarını sorunsuz kaldırabilecek aynı zamanda çok kalın olmayan(msi ın kalın kasaları gibi) aynı zamanda güzel performans veren ve uzun vadede problem çıkartmayacak bir bilgisayar arıyorum. HP Pavillion baktım, Asus baktım, Dell baktım, MSI baktım ama karar veremedim.

Yardımcı olabilir misiniz ?

• bütçeye biraz daha ekleme yapıp şunu almanı önerebilirim

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11051
  • StarForce kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğin için teşekkürler. Bu bilgisayara da bakmıştım. Özellikleri aynı olan iki bilgisayardan oyun için üretilen msi gibi bi bilgisayar mı yoksa asus vb. mi almak daha makul olur anlayamadım hala. Yani MSI PX60 diye bir modeli var. Özellikkler aynı gibi ama fiyatı 5000. Çok kararsız kaldım ve ne yapacagımı bilmiyorum
  • Tavsiyesi veya düşüncesi olan arkadaşlar yok mu ?

• Alternatif cevabı olan arkaşadım yok mu ?
  • Monster abra serisi al. 3400 gibi bir fiyatı var. Üstüne bikaç özellik yükseltirsen 3800 e falan sağlam bir şey olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagryc

Cevap verdiğin için teşekkürler. Bu bilgisayara da bakmıştım. Özellikleri aynı olan iki bilgisayardan oyun için üretilen msi gibi bi bilgisayar mı yoksa asus vb. mi almak daha makul olur anlayamadım hala. Yani MSI PX60 diye bir modeli var. Özellikkler aynı gibi ama fiyatı 5000. Çok kararsız kaldım ve ne yapacagımı bilmiyorum

MSI PX serisi oyun için değil daha çok iş amaçlı kullanım için yapılmış bir cihaz ve soğutması G serileri kadar iyi olmayabilir çünkü daha çok incelik ve hafifliğe önem verilmiş.
  • Kardeş yalnız sen yanlış yapıyorsun. Hem son dönem oyunlarını oynayacaksın hem de çok kalın olmasın. İyi performans veren tüm oyun pc'leri kalın olur. Neden kalın yapılıyor acaba ? Kalın olmazsa ısınır. Ee katlanıcan biraz ağırlığa.

• StarForce kullanıcısına yanıt
    Biraz daha dediğiniz 700 tl yapmayın hocam

Zaten acayip artmış bu PC yazın 3200 tl civarlarında değil miydi yahu? Ona pahalı diyorduk şimdi ne olmuş üstelik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.