Şimdi Ara

3000-3500tl arası uzun süre kullanabileceğim telefon arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok fazla takip edemiyorum son modelleri, 3000 tl civarı 2-3 yıl sorunsuz kullanabileceğim batarya sıkıntısı çektirmeyecek bir telefon arıyorum.

Ayrıca tasarım önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkpskl -- 21 Mart 2019; 23:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi mi8
    Asus zenfone 5z
    bütçenize uygun modeller.

Ayrıca Meizu 16th önermek isterim
    Tasarımı da başarılı. Amoled ekran + ses + ekrandan parmak izi okuma.
    Fakat batarya üstteki modellerden biraz daha geride
  • Mi 9 hakkında bir bilgin varmı türkiyede satısı varmı ne kadar fiyata çıkar

• brkpskl kullanıcısına yanıt
    Mi 9 fiyatına göre en iyi ürün şu anda
    Pasaport kayıtlı 3800-4000 arası satılıyor
  • Peki mi8 ya da 9 da bilinen genel bir sorun varmı, ithal satışlarda problem oluyormu... 2-3 sene rahat goturebilecek bir ürünse mi9 alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: brkpskl

Peki mi8 ya da 9 da bilinen genel bir sorun varmı, ithal satışlarda problem oluyormu... 2-3 sene rahat goturebilecek bir ürünse mi9 alabilirim
    hocam almısken uzun süre kullanacaksınız mağdem biraz klişe söz olacak ama biraz daha kendinizi zorlayıp mi9 almanızı tavsiye ederim.Şuan görünen bir sorunu yok mi9 un.Mi8 e göre artıları bir hayli fazla kamera başta olmak üzere.5G falan aklınızı karıştırmasın daha yaygınlaşmasna kadar ülkemizde cokça üst modeller cıkar uzun süre kavramınızdan sonra yaygınlasır sizde o zaman yeni tele geçersiniz 4.5g bile tam oturmadı suan 3g hızları alıyor cogu kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkpskl

Peki mi8 ya da 9 da bilinen genel bir sorun varmı, ithal satışlarda problem oluyormu... 2-3 sene rahat goturebilecek bir ürünse mi9 alabilirim
    Şuan yeni bir cihaz tam anlamıyla test edilmedi ama ne çıkacağı belli olmaz cihaz iyi bende bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmajosef -- 22 Mart 2019; 22:10:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti35

Mi 9 fiyatına göre en iyi ürün şu anda
    Pasaport kayıtlı 3800-4000 arası satılıyor
    O fiyatlara kayıtlı satan bi yer varsa link atabilirmisin kaç haftadır bakıyorum bi tane bile denk gelemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karizmajosef kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com da farklı illerde satanlar var.
    https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller/sifir?query_text_mf=mi9&query_text=mi9
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti35

Sahibinden.com da farklı illerde satanlar var.
    https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller/sifir?query_text_mf=mi9&query_text=mi9
    Bunların hiçbiri kayıtlı değil ilan açıklamalarında kayıt alıcıya aittir diye yazıyor bende o yüzden sordum bildiğiniz başka yer varsa orayla görüşeyim diye

• Türkiyede 28 martta cikacak diye bir kac haber gordum tahmini fiyat olarakda 4-4.5k diyolar... bakalim gelirse alicam fazla kötü yorum yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.