Şimdi Ara

300 YTL'lik Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sırf telefon için 300 YTL lik bir bütçe ayırdım. K750i veya W800i düşünüyorum fakat neredeyse diğer forumlarda herkes şikayetçi, ve W serisi olmasını istiyorum acaba ne önerirsiniz?

Bir arkadaş W700i al dedi ama onda da AutoFocus yokmuş ondan istemiyorum. Kısaca iyi fotoğraf çeken ve iyi ses veren flash tema, acoustic yüklenebilen iyi bir telefon istiyorum ne olabilir acaba?

• bence sonyden vazgeç nokia 3110 classic al. ben kullanıyorum. çok güzel ve kullanışlı bir telf. ayrıca fiyatıda uygun . 290 285 e bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkabisrem -- 16 Eylül 2007; 11:53:48 >
  • samsung e 250 iyi bir seçim olur çok zarif mp3 özeikleri kamera vs özellikleri var
  • 5200 al 290-300 ytl arası
  • W810i
  • Biraz daha zorlayıp W810i veya 6233 ü düşünebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GeNC*

Sırf telefon için 300 YTL lik bir bütçe ayırdım. K750i veya W800i düşünüyorum fakat neredeyse diğer forumlarda herkes şikayetçi, ve W serisi olmasını istiyorum acaba ne önerirsiniz?

Bir arkadaş W700i al dedi ama onda da AutoFocus yokmuş ondan istemiyorum. Kısaca iyi fotoğraf çeken ve iyi ses veren flash tema, acoustic yüklenebilen iyi bir telefon istiyorum ne olabilir acaba?

300 ytl ye istediklerine uygun bir tel yok piyasada arkadasim..eger sifir alacaksan tabi..hele cok iyi kamera, otofokus, flash tema, akustik, cok iyi ses kalitesini birarada bu paraya bulman mucize olur..bu nedenle K750i ve W700i disinda alabilecegin bir alternatif maalesef yok..ama butceyi 380-400 civarina yukseltirsen cok iyi cihazlar alabilirsin..6233, W810i, Asus V80 ilk tavsiye edecegim modeller olacaktir..

• K750İ al derim
  • sıfır toshiba ts608 al derim sıfır her özellik mevcuz radio mp3 micro sd kart 1.3 camere vs....

işte bu alettt

ama sıfır k 750 de alabilirsin o 350 civarı sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axn6 -- 17 Eylül 2007; 0:37:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: axn6

sıfır toshiba ts608 al derim sıfır her özellik mevcuz radio mp3 micro sd kart 1.3 camere vs....

işte bu alettt

ekranı kötü değil mi bunun?
  • 6300 karizma yeter üstüne 60 70 daha koy..
  • Biraz daha ekleyebilirsen w810i iyi olur.Yoksa Motorola rokr e2 de düşünebilirsin
  • Bence kasma W800i al
  • quote:

Orjinalden alıntı: okitoxxx

quote:

Orjinalden alıntı: axn6

sıfır toshiba ts608 al derim sıfır her özellik mevcuz radio mp3 micro sd kart 1.3 camere vs....

işte bu alettt

ekranı kötü değil mi bunun?

kendin kullandım ekranı çok parlak ve çözünürlüğü gayet iyi zaten k750 ekran ve menusünü kopyalamışlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.