Şimdi Ara

300 tl ye kadar gsm tablet önerisi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi geceler arkadaşlar 300 tl ye kadar gsm özellikli tablet önerileriniz nelerdir ACİL

• Güncel beyler biraz yardım edin , 300 tl ye kadar gsm özellikli tablet önerin acil
  • güncell
  • cy67fb kullanıcısına yanıt
    gsm özellikli başka yok dimi ? bunu bende buldum tabletlerden çok uzağım ben s.
  • yok huawei youth7 var ama sadece Turkcell de bulabıldım 400 tl fiyatı ips hdmi falan yok diye vazgeçtim sonra reeder a7s ips almıştım 300 liraya ama hepsiburada.com tedarik edemedi ve son olarak bunu aldım biraz araştırırsan tonla gsm tablet var piyasada biraz bekleyebilirsen ainol marka tablet sipariş et çinden en kalitesi bence çin tabletler arasında.
  • bu bulduğun eski modeli yeni modeli buhttp://www.hepsiburada.com/liste/reeder-a7s-8gb-7-3g-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600997&categoryId=3008012 ama sakın sipariş verme hepsiburada tedarik edemiyor ürünü.
    gsm de var dimi bunda ? nereden bulabiliriz sence biz bunu ?
  • reeder.com.tr deki tel noyu ara elinizde varmı ona göre alcam de bakalım ne dicekler, istanbulda oturuyosan ordaki satış noktalarından birinden git eline al incele öyle karar ver al tabi bulabilirsen kalmamış olabilir ben bulamayınca dark aldım bugun ulastı elıme dokunmatıgını ve pılını begenmedım bu darkında. Baba iyi çinli tablet istiyosan ainol alcan ya
    bu ainolların hangisinde gsm özelliği var peki ?
  • Ax10 ve ax1 Numy modeli var mesela ama aliexpresten bakarsan baya model var ainolun gsm li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Türkiyede bulunan gsm özellikli modelleri hangisi ? ben bu tabletlerden hiç anlamıyrm kusura bakma sana sorup duruyrm
  • Yok yahu ne demek sor tabi...

Ainol getiren bir disbiritör firma vardıhttp://www.ainol.com.tr/ bu sitedeki ürünleri bir türlü getiremediler ama, yok İMEİ kaydı sıkıntı cıkardı vergisi sıkıntı çıkardı vs vs 1 senedir bekledim ama gelmedi malesef.http://www.tabletburada.com/tablet-pc-modelleri/554-ainol-numy-ax10-tablet-bilgisayar.html bu siteye güvenilirmi bilmiyorum ama çinden ainol getirtiyor mesela ax10 numy modeline gir bi bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cy67fb -- 17 Ağustos 2014; 0:32:40 >

hmm tablet güzeldir doğrudur da 300 liralık bişey lazım max 350 filan :) ben almycam bi akrabam alcak :)
  • REEDER A7S İPS İdeal olur o zaman senin için reeder ı ara sor stokta varmıymış bu model.
    tamam kardeşim yarın arar sorarız bunu yardımları için çok teşekkür ediyorum :)
  • Ne demek aldığın ürün inş. iyi çıkar çünkü bu çin malı tablet işi birazda şans işi ve böyle markalara pek güven olmuyor açıkçası
    doğru söylüyorsun kardeşim biraz şans işi ama yapcak bişey yok deniycez :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.