Şimdi Ara

300 tl ye alınabilecek en iyi ekran kartı hangisidir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bir arkadaşıma ekran kartı almayı düşünoyurz Ati modellerinden ikinci el, sağlıklı çalışan hatasız en iyi alabileceğimiz ekran kartı ne olur öneri ve bilgilendirmeler için teşekkürler. uygun bulduğumuz olursa teklif vereceğiz en kısa sürede..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• hd6850
  • Hd 6870

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6870 ya da gtx560 serilerinden birisini alabilirsiniz.

ayrıca bu modellerin oc li özel soğutmalı versiyonlarını alırsınız.
  • GTX 480 OLABİLİR.

ARKADASLARIN YAZDIKLARI BANA GÖRE DÜSÜK KALIR BİRAZ DAHA.

YADA 400 TL CİVARI GTX 570.
  • GTX 480,470,570 gibi kart alınmaz eşşek gibi güç emiyor.

Özel tasarım bir 6850-6870 ya da bütçeyi zorlarsa 7850 epey iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 21 Ekim 2012; 20:25:03 >
  • 300 tl hd7850 alınabilir aşagısı düşük olur verdigi parayla kıyasla verdigi para iyi kartları hak ediyor o kadar fena bir para degil 300 tl.ikinci el icin.

benim tavsiyem.gtx 480 ile hd 7850 ikisinin üstü olur aşagısı olmaz o paraya.
  • Benim Kartı alabilirsin .HD6870 ve 5870'ten yüksek performans veriyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_39168736/tm.htm
    Konunun en sonunda 3D Mark Vantage testimi ekledim konuyu açan arkadaşın kartından yüksek skor alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 22 Ekim 2012; 4:57:09 >
  • o kartın ederi 150 tl nasıl teklif ediyrosun ona anlamadım.
  • 1gb hd6950 @hd6970 tartışmasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: letibit

o kartın ederi 150 tl nasıl teklif ediyrosun ona anlamadım.

Hangi kartın ederi 150Tl ?Sen konuyu okudun mu neyin ne olduğunu öğren önce bi bilinçlen sonra yorum Lütfen
  • yemişim konusu eksik paun aldıysa senin kart 5830

5870 pahalımı satacaksın yada 6870 den puanın düsük cıkmasının başka nedenleri olabilir.

sen kendi degersiz malını degerli sanan birisin kusura kalma.o kartı satabilecegini sanmam turşusunu kurabirlisin ama.

5830 300 tl gibi deger biçen öyle gören her halde forumda ilksindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: letibit

yemişim konusu eksik paun aldıysa senin kart 5830

5870 pahalımı satacaksın yada 6870 den puanın düsük cıkmasının başka nedenleri olabilir.

sen kendi degersiz malını degerli sanan birisin kusura kalma.o kartı satabilecegini sanmam turşusunu kurabirlisin ama.

5830 300 tl gibi deger biçen öyle gören her halde forumda ilksindir.

Foruma girmeyeli ne biçim adamlar türemiş yahu, adam 80 msj atmış çavuş olmuş tmm artık kral benim diorbu forumda bilende konuşuyor bilmeyende konuşuyor işte cahil cahil adamlarlada muhatap kalmak zorunda kalıyorsun bazen ne yaparsın ..
    Kardeş lafı uzatmayacağım madem msjıma sen yorum yapıyorsun linkini attığım konuyu bi incele sonra atacaksan msj at, okumayacaksan gereksiz msjlarınla burada kalabalık yapma bahsettiğim kartın sıfırının satıldığı zamanlarda 5870'ten pahalı olduğu yazıyor orada, ozmn almak isteyenler çok pahalı olduğundan yakınmış inş okursunda boş sözlerine kapak olur ..Okumucaksan eğer; kuyruğunu kıstır arkana bakmadan buradan uzaklaş

Bu kart senin bildiğin sıradan 5830 değil cahil cahil konuşup laf ebeliği yapıyorsun, o konuda kartın cpu-Z görüntüleri var anlarsan bi bak 5870'ten eksiği yok özellik olarak fazlası var ve dolayısı ile 5870'ten yüksek skorlar ve fps'ler alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 24 Ekim 2012; 2:01:43 >

• ben 2006 üye olmuşum sen 2 sene önce ben forumda dolaşırken senin d.h ne biliyordun.

cahil olan kendini akılı sana birisin.

ama kimse yemez dedigim gibi turşusunu kurarsın anca kimse almaz onu.ederim 100-150 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.