Şimdi Ara

✎ 300 TL Üzeri Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
34.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300 tl ye kadar mikrofonlo gaming kulaklığına ihtiyacım var. 13 hazinda alıcam ve en önemli olayı mikrofonunun iyi olması, sağlam olması, konforlu,rahat ve ses kasarken çok avantajlı olması lazım. logitech g430 düşündüm nasıl sağlam mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoonlion

300 tl ye kadar mikrofonlo gaming kulaklığına ihtiyacım var. 13 hazinda alıcam ve en önemli olayı mikrofonunun iyi olması, sağlam olması, konforlu,rahat ve ses kasarken çok avantajlı olması lazım. logitech g430 düşündüm nasıl sağlam mıdır?

http://www.webdenal.com/kingston-hyperx-cloud-2-metal-gri_774815.html

Amazon'dan satın aldım ve yorumlarda rahat olması ön plana çıkıyor. Henüz elime ulaşmadı.

• Marshall major'dan geçebileceğim 300-500 aralığında bir kulaklık arıyorum. Major'dan anlaşılabileceği üzre çok baslı müzik dinlemiyorum ancak son zamanlarda güncel house parçalara da bakm aya başladım. Major'un bas seviyesi bu tip müzikler için yeterli olsa da daha dengeli bir kulaklık arıyorum. Ne önerirsiniz?

kaynaklar: laptop, ipod classic, galaxy s3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 2 Haziran 2015; 12:36:28 >
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    400tl civarı bir kulaklık arıyorum dubstep ve house müzik dinliyorum pc ve telde kullanıcağım tavsiyeniz nedir?
    F

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony MDR-1RNC ve Sony MDR-1A arasında kaldım hangisini almalıyım.
  • Kaliteli bir hifi kulaklık + mikrofon oyun için kullanılır mı ? Evet arkadaşlar türkçe kaynaklarda pek bilgilendirici kaynak yok gaming headsetler hakkında. Benim merak ettiğim konu güzel bir kulaklık + mikrofon alsak oyunlarda aynı performansı alır mıyız ? Sonucta gaming headsetler dışarda müzik dinlemek için pek hoş değiller onların yerine daha kullanışlı bişeyler alınabilir mi ? Yoksa oyun performansı elde etmek için oyun için özelleştirilmiş ses kartlarıyla mı kullanmalıyız kullansak o perfornsı alır mıyız ?
    Örnek vermek gerekirsehttp://www.beoplay.com/products/beoplayh6?_ga=1.126753992.453069328.1436575717#at-a-glance bu kulaklıkla bununhttp://europe.beyerdynamic.com/shop/mmx-300.html performansı aynı olur mu oyunalarda ?
    bu sorularımın cevapları sonucunda tavsiyeler verebilir misiniz limit olarak eger sırf oyun için olucaksa 700e kadar hifi ile aynı performans olabiliyorsa 1500e kadar bişeyler düşünüyorum.
    Teşekkürler.

• Arkadaşlar bütçe önemli değil müzik dinlemeyi çok severim bass'ı fazla olacak pc den yada telefondan dinleyebileceğim. Kulaklık önerirmisin ? Ses kalitesi benim için önemlidir.

bu modeli almak istiyorum ?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/SteelSeries-Siberia-Elite-Prism-Siyah-SSH51191/Oyun-Aksesuarlari/PC-/urunno=0000000634942

iyimidir? yada başka öneriniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrestigeMan -- 1 Ekim 2015; 0:20:15 >
  • american pop rock rock telefon note 4 400 500 tl bütçe amazondanda alınabilir. Temiz 2.elde alabilirim kulakiçi ve kulaküsti onerisi parasının hakkını versin dışarıda takcagım ıcın tasınabilir ve şekli güzel olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Arkadaşlar bütçe önemli değil müzik dinlemeyi çok severim bass'ı fazla olacak pc den yada telefondan dinleyebileceğim. Kulaklık önerirmisin ? Ses kalitesi benim için önemlidir.

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/SteelSeries-Siberia-Elite-Prism-Siyah-SSH51191/Oyun-Aksesuarlari/PC-/urunno=0000000634942

hocam o gamin kulaklıgı 250 tlsi kulaklık 250 tlside gaming adı için para alıyolar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kalama

quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Arkadaşlar bütçe önemli değil müzik dinlemeyi çok severim bass'ı fazla olacak pc den yada telefondan dinleyebileceğim. Kulaklık önerirmisin ? Ses kalitesi benim için önemlidir.

hocam o gamin kulaklıgı 250 tlsi kulaklık 250 tlside gaming adı için para alıyolar :)

Senheiser aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar,

Elektronik ve özgün müzik arasında tercihlerim oluyor. Mümkünse kafa üstü ve kolay taşınabilir bir model olabilir. Bütçe 600 TL'ye kadar verebilirim.

Önerilerinizi alabilir miyim ?
  • Selamlar. 300 TL civarında müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık tavsiye edebilir misiniz? Bass seslerin doyurucu olmasına çok önemli. Ev arkadaşım Akg y50 mi ne öyle bir model aldı, çok beğendim fakat basslar beni doyurmadi

• merhabalar,

bütçe önemli değil. kablosuz 7.1 yurtdışından alınabilecek %60oyun %40filim bass önemli bu şekilde ne tavsiye edersiniz arkadaşlar?

gece oyun filim derken hanımda çoçukta rahatsız oluyor mecbur bir kulaklık alim bu işi kestirim atim diyorum. uzun yıllar kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

merhabalar,

bütçe önemli değil. kablosuz 7.1 yurtdışından alınabilecek %60oyun %40filim bass önemli bu şekilde ne tavsiye edersiniz arkadaşlar?

gece oyun filim derken hanımda çoçukta rahatsız oluyor mecbur bir kulaklık alim bu işi kestirim atim diyorum. uzun yıllar kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.

https://www.amazon.it/gp/product/B00MVT7BAA
  • Arkadaşlar EDM müzik için kulaklık almayı düşünüyorum. Daha önce Beats Pro kullanıyordum fakat Tomorrowland! e gidebilmek için sattım memnundum ama şimdi yeni modeller çıktı aradaki farkları iyi bilmiyorum.

Şu an David Guetta Mixr Pro Edition indirimde 600 TL civarı onun haricinde Solo 2 wireless ve studio noise cancelling çıkmış tavsiye var mıdır?
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

- 350-360 lira kadar bütçem var(Amazondan almak öncelik tabiki).
    - Sandisk Sansa Clip+ var ve HTC 10 um var.
    - Sıfır tercihimdir.
    - Yurtiçi veya yurtdışı olabilir.
    - Elektronik müzik, bazen klasik, bazen trance, bazen türkü, bazen R/B, bazen enstrümantal ama house ağırlıklı basslı müzikler.
    - Sony MDR-V55 kullandım. Onun fiyat performansı ve dengesi iyiydi. Onun kadar dengeli olmasına gerek yok, ondan daha basslı olmasını istiyorum mid ve tizler de dinlediğim türlere uygun olsun yeterli. Ama basstan da diğer sesleri boğmasın(Beats gibi saçmalamasın)
    - Uzun süre götürecek düzeyde olsun, parasının hakkını versin ve MDR-V55'den iyi olsun.(Aradaki 150-160 liraya değsin)
    Teşekkürler.

• Mrblar,bir haftadir yogun bir sekilde kulaklik arastirmasi yapiyorum 3 model arasinda secim yapamadim yardimci olursaniz sevinirim.
    Sennheiser Hd25 2
    Ath M50x
    B&W P5
    Yaptigim arastirmalar sonucu hd25 daha cazip geldi. M50x i surmek icin ekipman gerekebiliyormus. Degerli yorumlarinizi bekliyorum. Tesekkurler
  • Kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum....sennheiser momentum serisi,westone,ultrasone ve bayerdynamic arasında kaldım.Arzum bass mid ve tizlerin birbirine karışmaması bass ağırlıklı ses vermesi,sahnesinin sıcak olması,ayrıntılı ses vermesi.Müzik tarzım rock-metal ve hip hop.Önerilerinizi bekliyorum...
  • Pioneer Se-mj771bt-k

Almayi dusunuyorum.

Se-mj 721 vardi memnundum sadece biraz sıkıydı ama Turkiye de kaldi su an yurt dışındayım...

35 paund civarina az kullanilmis garantili 2. El buldum..
    Ürün linki:http://pioneer-headphones.com/english/basshead/se-mj771bt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark.tr -- 27 Ocak 2017; 22:2:1 >
  • Butce: 150$ a kadar ama f/p onemli
    Agirlikli olarak: anime sarkilari ve ince sesleri seviyorum
    Kaynak:Telefon-bilgisayar

Tavsiyelerinizi bekliyorum tesekkurler.

Sennheiser yada audio technica hakkinda yorumlarinizi da duymak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.