Şimdi Ara

✎ 300 TL Üzeri Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
34.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba benim mesajımı incelemenizi öneririm.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70393176&p=11

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheTall T kullanıcısına yanıt
    Mesajımı okumanızı öneririmhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70393176&p=11
    @TheTall

• quote:

Orijinalden alıntı: roadrunner07

Bu mesaj silindi.
    Size ozel mesaj atamiyorum. Bana ulasabilirmisiniz kulaklik hakkinda. Ozel mesaj almayi kapatmissiniz sanirim. Eger ilan sahibi arkadasta fiyatta indirime giderse ondanda mesaj bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

quote:

Orijinalden alıntı: roadrunner07

Valla hocam ben ilan açmadım açıkçası ama bende de "beats wireless" model kulaklık var.
    1 ay önce aldım mediamarkt tan.23 ay daha garantisi var.
    Satma sebebim "beats studio wireless" modeli de var bende.2 tanesi fazla geldi şimdi bunu satıyorum.

Fiyat olarak 500 liraya verebilirim ürünü.
    Fatura fiyatı 850 liradır.Taş gibi ürün.İlgilenirseniz özelden mesaj atarsınız.Kolay gelsin.

Size ozel mesaj atamiyorum. Bana ulasabilirmisiniz kulaklik hakkinda. Ozel mesaj almayi kapatmissiniz sanirim. Eger ilan sahibi arkadasta fiyatta indirime giderse ondanda mesaj bekliyorum.

Kusura bakmayın seviyesiz bir insana denk gelip kızıp kapatmıştım mesajı.
    Şimdi açıp mesaj attım size.

• Moster kulaklarını tavsiye ederim

• Bit kulaklık da yiyi dir

• onuya bakan var mı bilmiyorum da yine de sorayım

GMP 8.35 D Monitor (http://www.german-maestro-shop.de/epages/61902279.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61902279/Products/%22GMP%208.35%20D%20Monitor%22 )

bu kulaklık hakkında bilgisi olan var mı maks. 500-550 civarı müzik dinlemek için temiz ses veren ( kaliteli boğuk olmayan aşırı bass a gerek yok ) kulaklık arıyorum tavsiyesi olan var mı ?

• bütçem 900 tl civarı daha düşük olursa neden olmasın.

telefon ve bilgisayarda kullanacağım.

müzikte ve telefon konuşmalrıında kullanacağım. oyun da yada kayıtta falan kullanmak öncelik değil

dinlediğim müzik tarzı genelde rock pop yüksek basslı müzikler. (ama dengeli bir kulaklıkta olabilr.)

şimdi gelelim bn konuyu anlatayım arkadaşlar.

iş yerimde zaten direk telefonla konuşma yaptığım için profesyonel çağrı kulaklığı kullanıyorum.

fakat asıl sorun evde;

telefonda konuşabilmek benim için önemli. neden diyeceksiniz. günlük en az 3 saat evde bilgisayarımın başında telefonla konuşma yapmam gerekiyor işim nedeniyle. onun haricinde evde tek olduğum için ve müzikleri basslı hopörlerden dinlediğimden şikayet olabilmekte. yani buna çözüm olmalı. hatta biraz abartıp digital ses yalıtımıda olabilir.(sonylerde raşlamıştım çok güzel) müzik dinlemesem dahi dışardan sesleri kesmesi çok hoş.

kablolu olmasın istiyorum birde.

hz değeri ohm falan deyip sizin ustalığınıza karışmayım. onları benden çok daha iyi bilirsiniz.

*sony ürünlerine biraz araştırdıktan sonra yaklaştım. ama çok detaylı bir bilgim yok*

• merhb arkadaslar butcem 800-1200 lira arasi. dinledigim tarz agirlikla hiphop, dans muzikleri bazende ahmet kaya anladiniz beni.. mini studyo kurmayi dusunuyorum buna gore bi oneride bulunursaniz makbule gecer.. beklemedeyim

marka olarak beats ve sennheiser sicak geliyor. ama sadece sicak geliyor. fazla anlamiyorum bi kulakici kullandim sennheiserda oda cok memnun kaldim. beats zaten yeterince fix kulakliklar sunuyor diye biliyorumz.tabii alternatiflere acigiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosedur- -- 7 Nisan 2015; 0:13:08 >
  • İyi forumlar. 500 tl ye kadar kulaklık arıyorum. genellikle (neredeyse her zaman :)) rock müzik dinliyorum onun dışında özel bir tercihim yok.
  • asekocankat A kullanıcısına yanıt
    Yurt içi mdr 1a, yurt dışı olursa V moda m100

• prosedur- P kullanıcısına yanıt
    Sennheiser momentum over veya urbanite XL olabilir.

• redpepperss kullanıcısına yanıt
    Beyerdynamic dt770, ama 32 ohm olanı alın. Taşınabilir veya masaüstü anfiniz varsa 80 ohm olan da olabilir.

• Italoman kullanıcısına yanıt
    32 ohm olan ürünü teknosa da bulabilirmiyim acaba ?
    Hocam merhaba. 300 400civarı bütçem var.
    1)Evde müzik dinlerim Şekli hiç önemli değil
    2) Dinleyince 2 saate yakın yüksek sesle dinlerim 2 saat sonunda bile kulaklarımı rahatsız etmeyecek kadar konforlu birşey Olmasını isterim.
    3) sadece reggae dinlerim o yüzden bass ın önemli oldugunu düşünüyorum

Sony v55 aldım fakat kulaklarımı çok rahatsız ettiği için sattım. V55 den daha kaliteli ve asla kulağımı acıtmayacak bir kulaklık önerir misiniz. Xb910 u düşünüyorum ne dersiniz ? Shr 840 / dt 770 / At Ath m50 diğer bulduklarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iandi -- 2 Mayıs 2015; 18:56:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Yurtdışından alacağım 300 dolar civari
    -Rap müzik severim genellikle eminem , 50 cent dinlerim
    -note 2 kullaniyorum tavsiyeye göre iyi bir müzik calar kullanabilirim
    -Sokakta yürüyüş yaparken kullanilabilecek türden olmalı

Yardimci olursaniz sevirim

• iandi İ kullanıcısına yanıt
    SMS Audio On Ear bakın.

• V Moda M100 alacağınız kulaklık kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Italoman

V Moda M100 alacağınız kulaklık kesinlikle.

m100 biraz büyük gibi hocam, daha önce m80 kullandım boyut olarak ideal ve gayet memnun kaldığım bir kulaklıktı.
    Biraz önce sipariş verdim çok sağolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.