Şimdi Ara

300 tl civarı foto. mak tavsiyesi....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşalr. 300 tl civarında bir digital foto mak. almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım tavsiyeleriniz nelerdir?

• samsung pl60 mediamarkt da 299 bu fiyata alacağın en iyi makina tavsiye ederim.
  • Ya hocam yanlış anlamada konu açmak yerine konuları araştırsan daha iyi.
  • merhaba,
    aşağıda linkini verdiğim ürünü incelemeni tavsiye ederim..

Polaroid i1037:

10.0 MP with 2.7" LCD Display Digital Camera : (300 TL kdv dahil)

http://forum.donanimhaber.com/m_39836053/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Casio exlim serisini tavsite ederim 5 senedir kullanıyorum hala kullanmaya devam ediyorum ve bu gün üzerinde 10 mpx yazan kodanlardan gerek gece gerek gündüz çevimi olsun çok daha iyi çekiyor

msn adresim m.d.10_ur@hotmail.com

Ekerseniz bi kaç örnek foto atabilirim
  • Alırken pilli olmasına dikkat et.Yanında da 2 takım pil ve şarj makinesi alırsan uzun süreli çekim imkanın olur
  • Casio kesinlikle alma , bu kadar dandik fotoğraf veren bi makinaya daha önce rastlamadım , bendede z80 vardı gece çekimleri berbat ...

Sana Lumix FS10 u öneririm dün aldım bu 3. makinam çok memnunum ..
    gece çekimleri mükemmel pozlama süreleri (1-8 Auto)8-15-30-45-60 olarak ayarlayabiliyorsun bu özelliği çok hoşuma gitti

birde noise düzeyi casio kadar kötü değil casioda mavi yeşil noiseler çıkıyor ve fotoyu berbat ediyor , Casio gitsin saat yapsın

28MM geniş açı çekiyor , Laica Lumix DC lens kullanıyor bundan iyisi şamda kayısı

720p HD video 30 FPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 20 Mayıs 2010; 15:02:37 >
  • aslında benim istediğim bir kaç özellik şöyle...megapikselinden önce lens markası nedir,panaromik çekim için geniş açılı bir lens,ve 2,5-3" lcd ekranı olması...
  • Casionun saatleri iyidir
  • üstad aslında casio exilim serileri bundan 2 yıl öncesine kadar çok kaliteli ürünler yapıyordu ama yakın dönemde memnuniyetsizliğin çok olduğunu duyar gibiyim...
  • aslında "airsilver960" arkadaşımızın dediği gibi pil konusnda da çok kararsızım yani çok yoğun kullanmayacağım profosyonelde değilim.hani sadece onı fotografı olsun diye tatillerde vs. de çekilir ya o amaçla kullanacağım... yine de pilli mi al dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevecen_06

aslında "airsilver960" arkadaşımızın dediği gibi pil konusnda da çok kararsızım yani çok yoğun kullanmayacağım profosyonelde değilim.hani sadece onı fotografı olsun diye tatillerde vs. de çekilir ya o amaçla kullanacağım... yine de pilli mi al dersiniz?

pilli makina almana gerek yok 2 tane batarya alırsan olur

Lithyum ion pilin yerini alkalin pil tutmaz bence
    lithyum her zaman daha uzun dayanır

bu arada FS 10 incelemesi burada bakarsın

http://www.trustedreviews.com/digital-cameras/review/2010/02/12/Panasonic-Lumix-DMC-FS10/p1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 20 Mayıs 2010; 15:09:22 >
  • DungeonKeeper arkadaşım lumikx cihazlarda lacia lens yoksa alınmaz dediler ama. sen olmamasına rağmen alınır mı diyorsun?
  • pilli makina almana gerek yok 2 tane batarya alırsan olur

http://www.trustedreviews.com/digital-cameras/review/2010/02/12/Panasonic-Lumix-DMC-FS10/p1

ama üstad batarya fiyatları malum 100 tl den yukarıda...
  • quote:

DungeonKeeper arkadaşım lumikx cihazlarda lacia lens yoksa alınmaz dediler ama. sen olmamasına rağmen alınır mı diyorsun?

Laica lensle çekilmiş fotoğraflarla normal lensli fotograflara bakarsan arada bir fark olmadığını anlayacaksın ,
    canonda kendi lensini üretiyor , illa laica lens olması şart değil , makinanın üstündeki lest oldukça iyi
    zaten 300 lirayada laica lensli fotogtaf makinası bulamassın en az 500 den başlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

pilli makina almana gerek yok 2 tane batarya alırsan olur

ama üstad batarya fiyatları malum 100 tl den yukarıda...

bataryanın 100 lira olduğunu nerden öğrendinki ?

http://www.sahibinden.com/panasonic_cga-_005_batarya_lumix_dmc-_fx12_icin-79WQQaXQQ7701055WQQpXQQdisplayitem

Şarz edilebilir pillerin tanesi ne kadar haberin varmı 10 tl tanesi , 4 tane alsan 40 yapar birde şarz aleti alman gerek oda en aşağı 20 lira , lithyum bataryanın biri yanında geliyor diğeride 35 lira civarı şarz aletide makinayla geldiğinden bedava oluyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 20 Mayıs 2010; 15:36:10 >
  • Media Markt gibi buyuk marketlerde ara ara indirimler oluyor. paketi + şarj aleti 30 tl gibi birşey.+1yedek takım alırsın 10-15 tl
    biraz masraflı evet ama original bataryalar çok daha pahalı ve her yerde bulunmuyor diye biliyorum.
    bataryalar daha uzun omurlu oluyor evet bu doğru.tek eksileri genelde makinanın 3/1 fiyatına satılmalarıdır.
  • Electroworldde canon A 480 makine 229 TL ye satılıyor foto makinem olmasa hiç kaçırmam alırdım bence gayet başarılı ve güzel bir alet..
  • Bu nasıl Türkçe arkadaşlar. Bu sayfadan hiç bir şey anlamadım. Lütfen biraz dikkat!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.