Şimdi Ara

300 TL CİVARI EKRAN KARTI ALINACAKTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 39 gün 20 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • trust88 (2 mesaj) DownClock01 (1 mesaj) ocz (1 mesaj) Nephilis (1 mesaj) şoray uzun yolda (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> 300 TL CİVARI EKRAN KARTI ALINACAKTIR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    106 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    05 Aralık 2010

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Herkese Merhaba 300tl seviyesinde ekran kartı alacağım istanbul içi elden yada istanbul dışı kargo şeklindede olur
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilim90 -- 8 Nisan 2015; 17:22:26 >

|
    |
  • Yarbay
    10592 Mesaj
    Referanslar: 435

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

13 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Nephilis

Aşağıda linkini verdiğim ekran kartı full kutu ve kutu içeriğiyle birlikte ilk günkü alındığı şekliyle elimde mevcuttur. Kartın ilk sahibiyim. Kutu içeriği hiç kullanılmamış "sıfırdır". Tertemiz ve sorunsuzdur. Forumda bu kartın daha düşük performansa sahip olan 192 bitlik v2 versiyonu için 200 TL istiyorlar. Benim elimdeki 256 bitlik OC'lu versiyonu ve en hızlı olan modelidir. Benim belirlediğim fiyat 225 TL dir. Sizin için de uygunsa pm atın.
    GIGABYTE GeForce GTX 460 GPU OC Edition Type B => http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3530#ov

256 bit olanı 140 a aldım geçen hafta ki hiç bir zaman 170 lirayı geçmedi son 2 yıldır hangi 192bit e 200 isteniyor insaf yahu. Mal satmak için böyle şeyler yazıp kendinizi küçük düşürmeyin. 225 liraya hd7850 bulunur 1gb ki bunu 2 ye katlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4651 Mesaj
    Referanslar: 101

Katılım Zamanı
    05 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Aşağıda linkini verdiğim ekran kartı full kutu ve kutu içeriğiyle birlikte ilk günkü alındığı şekliyle elimde mevcuttur. Kartın ilk sahibiyim. Kutu içeriği hiç kullanılmamış "sıfırdır". Tertemiz ve sorunsuzdur. Forumda bu kartın daha düşük performansa sahip olan 192 bitlik v2 versiyonu için 200 TL istiyorlar. Benim elimdeki 256 bitlik OC'lu versiyonu ve en hızlı olan modelidir. Benim belirlediğim fiyat 225 TL dir. Sizin için de uygunsa pm atın.
    GIGABYTE GeForce GTX 460 GPU OC Edition Type B => http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3530#ov

256 bit olanı 140 a aldım geçen hafta ki hiç bir zaman 170 lirayı geçmedi son 2 yıldır hangi 192bit e 200 isteniyor insaf yahu. Mal satmak için böyle şeyler yazıp kendinizi küçük düşürmeyin. 225 liraya hd7850 bulunur 1gb ki bunu 2 ye katlar.

3 hafta önce 180tl ye 7870 satıldı forumda.

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    Referanslar: 89

Katılım Zamanı
    04 Aralık 2008

Durum
    Forumda değil

Forum piyasısı, sahibinden.com u bile solladı. İyice saçma ilanlar türedi, hayırlısı olsun.
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı
    02 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

3 hafta önce 180tl ye 7870 satıldı forumda.

o kadar düşmemeli :) 200 e 1 gb 7850 alınıyor rahat.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Sapphire HD7850 2GB 256Bit 300Tl
    |
    |
  • Binbaşı
    1377 Mesaj
    Referanslar: 105

Katılım Zamanı
    28 Nisan 2011

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Hiç acele etmeyin rx 480 rx 470 rx 460 çıkınca ellerinde milletin patlayacak seve seve piyasa fiyatına satacak

|
    |
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı
    30 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Forum piyasısı, sahibinden.com u bile solladı. İyice saçma ilanlar türedi, hayırlısı olsun.

Bugün kardeşimle telefonda konuştum ekran kartı arıyormuş sahibinden.com da. Dedim Ben sana DH den bakarım işi bilen adamlar olduğu için fahiş fiyat olmaz orda dedim. Abi zaten DH de aynı kartlar yüksek olduğu için oraya koydum dedi. Girdim baktım bugün harbiden öyle. Ederinde bir kart bulsam alıcam ama yok maalesef.
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Mart 2011

Durum
    Forumda değil

Asus 7790 2 gb Direct CU II OC var, ilgilenirsen pm at.
    |
    |
  • Binbaşı
    1377 Mesaj
    Referanslar: 105

Katılım Zamanı
    28 Nisan 2011

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Bugün kardeşimle telefonda konuştum ekran kartı arıyormuş sahibinden.com da. Dedim Ben sana DH den bakarım işi bilen adamlar olduğu için fahiş fiyat olmaz orda dedim. Abi zaten DH de aynı kartlar yüksek olduğu için oraya koydum dedi. Girdim baktım bugün harbiden öyle. Ederinde bir kart bulsam alıcam ama yok maalesef.

Bende idarelik ekran kartı alacaktım fakat forumdaki tok satıcılar inatla yüksek fiyata satmaya çalışıyor.Onboard ekran kartı ile idare ediyorum. ps3 ve xbox 360 ı arada açıp oynuyorum
    1 hafta kaldı sabredin rx 400 serisinin çıkmasına

|
    |

• Teğmen
    148 Mesaj
    Referanslar: 20

Katılım Zamanı
    17 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

Eğer hala kart arıyorsan Gtx 650 ti boost var 300 e bırakırım
    |
    |
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Referanslar: 16

Katılım Zamanı
    29 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

R7 260X 275 e verebilirim.Son fiyat pazarlik yok.8 ay Garantisi devam ediyor.

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Katılım Zamanı
    12 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Asus hd 7850 2 gb dc ıı v2 var hocam düşünürseniz yardımcı olurum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.