Şimdi Ara

300 bin tl para ile kısa dönemde kazanç için neye yatırım yapılabilinir? Yardım edene pay vereceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yatırım işlerinden hiç anlamam bankada 300 bin tl civarı param köşede duruyor

sabah altın 302 tl ye düşünce 50 bin tl lik altın aldım

şuan 315 tl civarına geldi

Düzgün tavsiye ve yönlendirme ile bana kazanç yaptıracaklara kazandığım paradan %1 pay vereceğim

• BIST i takip et dibin dibine gidiyor dönüşe başlayınca XU100- veya XU30 hisselerine girersin sene sonuna gök taşı falan düşmez ise paran değer kazanmış olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın alarak iyi bir seçim yapmışsınız.devam edin alın ve unutun.

• mobil uygulamadan alınınca makas aralığı varmış sanırım. al sat yapınca gün içinde kar bırakıyor mu? yoksa uzun vadelik mi aldınız siz?
  • 80 90 lık araba kovala km dusuk temiz az hasarlı
  • özel mesaj at yardımcı olurum

• Gümüş bu hafta dibe vurmuş durumdaydı. En az 2.60 civarından yakalarsanız birkaç aylık vadede güzel kazandırabilir. Yatırım tavsiyesi değil ben kendim gümüşe yatırdım siz de bakın. 2008 krizinden beri bu kadar düşmemişti

• Twitter hesabımı lütfen takip edin. Ekşisozlukte yazar olduktan sonra anlık amerikan borsalarinda yaptığım işlemleri yazmaya basladim. Benim yaptığım işlemleri yapanlar gayet güzel para kazandılar. Talep üzerine eski bir hesabımı aktive ettim. 1 haftadır anlık yaptığım bazı işlemleri yazıyorum. Siz de aynısını yaparsanız kazanırsınız. 15 yılın üzerinde profesyonel olarak amerikan borsalarinda trader lik yapıyorum. Kazanacağımi zaten kazandım, zevk için yaptığım bu yorumlara karşılık hiç bir beklentim yok. Takip edin bu hafta yapmış olduğum işlemlerden ne kadar kazandirttigimi kendi gözlerinizle görün.
    twitter adresim de aynı kerimtezcan1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.