Şimdi Ara

300-500 TL Arası Android Telefon Önerileri? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
12.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC Cha Cha öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_th1903

Vodafone 945

alsın alsın 2 gün sonra satmaya çalışsın o cihazı iğrenç ötesi bir cihaz sakın düşünme bile kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr22

HTC Cha Cha öneririm

Bu telefon da mantıklı geldi bana aslında. sen kullanıyor musun nasıl kullanıslı mı? Bazı uygulamaları açmakta sorun yaşıyormuş diye duydum ( ekran boyutundan dolayı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full_HD

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_th1903

Vodafone 945

alsın alsın 2 gün sonra satmaya çalışsın o cihazı iğrenç ötesi bir cihaz sakın düşünme bile kardeş

O kadar kötü bir telefon değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz34

quote:

HTC Cha Cha öneririm

Bu telefon da mantıklı geldi bana aslında. sen kullanıyor musun nasıl kullanıslı mı? Bazı uygulamaları açmakta sorun yaşıyormuş diye duydum ( ekran boyutundan dolayı )

1 ay oldu alalı ben cok uygulama ile uğraşmam çok hoş cihaz ben klavyesi için aldım hemen alıştım cok memnunum uygulama google markette cok var.
    Tek sorunu şarj her gun sarj ediyorum cihaz ı buda android cihazların hepsinde aynı diye okudum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz34

quote:

HTC Cha Cha öneririm

1 ay oldu alalı ben cok uygulama ile uğraşmam çok hoş cihaz ben klavyesi için aldım hemen alıştım cok memnunum uygulama google markette cok var.
    Tek sorunu şarj her gun sarj ediyorum cihaz ı buda android cihazların hepsinde aynı diye okudum.

400e falan inemez mi şu Teknosa,Vatan Comp. larda felan :/ düşerse alabilirim aslında kamera falan bu daha iyiymiş. hem android 2.3 gioyla aynı hız da aynı. ben aslında dokunmatik kullanıyorum ama klavye de cazip geldi. değişiklik için alnıabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraklk

Gio'da numara engelleme var mı?

var.

• fiyat - performans karşılaştırması yapıldığında en önde samsung gio var. Kesinlikle şaşma direk al derim.
  • 2.el İdeos X5

• Samsung Galaxy Y Pro B5510 ;) kullanıyorum memnunum oh mis 2,3,6 ya güncelledim cihazı kiesten :)
  • Valla <Galaxy Gio> ve <HTC ChaCha> arasında kaldım. normalde dokunmatik kullanmayı seviyorum ancak bi değişiklik nedeno lmasın diye HTC ChaCha diyorum; beğenmezsem boşu boşuna alırım diye de pişman olmamak için Gio istiyorum. Off
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz34 -- 22 Mayıs 2012; 23:06:24 >
  • gio alın
  • Vatan Bilgisayar kampanyasını beklersen Live With Walkman alabilirsin 550 civarına düşüyor fiyatı O fiyata bu özelliklerde başka bir telefon bulmanız zor.
  • android vodafone 945 sıfır paket garantili faturalı başka yok hiç açılmamışş süper tüm hatlarla kullanabilirsin peşin 300tl (450den inmiştir ucz olduğuna bakma) fiyat performans canavarı istanbuldayım araştırın düşünün gelin alın saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizard0

android vodafone 945 sıfır paket garantili faturalı başka yok hiç açılmamışş süper tüm hatlarla kullanabilirsin peşin 300tl (450den inmiştir ucz olduğuna bakma) fiyat performans canavarı istanbuldayım araştırın düşünün gelin alın saygılarımla

yok ustam sağolasın. Alabilrisem Live With Walkman (Sony Ericcson), En kötü ihtimalle Samsung Galaxy Gio
  • Vatan kampanyalarını bekle Live With walkman 550 filan düsüyor gayet güzel telefon.
  • Vatan Comp'a gittim telefonu inceledim orada. Gercekten alınası bir telefon. Kamera-menü geçişleri- bağlantı hızı-özellikle ses felan çok iyi. Tek eksik yanı büyük parmaklılar yazı yazmada zorlanabilir Çünkü Qwerty klavye ile yazılıyor. Ekranı 3.2'inç bence yeterli ve güncel fiyatı 620 TL. dün 530 Tl'ye inmiş ben de sınavlardan dolayı ilgilenememiştim tekrar kampanyaya girmesini bekleyeceğim. şiddetle tavsiye ederim LIVE WITH WALKMAN
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.