Şimdi Ara

300 - 400 TL Arası Dokunmatik Telefon Sizce ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
26.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

LG COOKİE 900 mAh
    SAMSUNG STAR 1000 mAh
    NOKİA 5230 1350 mAh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz39 -- 5 Nisan 2010; 17:23:40 >
  • Bu konuya son olarak şunu yazayım; (Yeteri kadar yazdığıma inanıyorum)

Kağıt üzerinde karşılaştırarak bir karar vermek zordur, ekran çözünürlüğü vb soru işaretlerinizi cihazları bir teknomarkette inceleyip görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz39

quote:

Orijinalden alıntı: shekerbaterist

tabikide samsung ama ben bi s5233 kullanıcısıyım ileride gerçekten pişman olursun wifi yok 3g yok ilk başta önemli değil gibi gelio ama önemli wifi modeli olabilir ama sana 300 tl ye direk sıfır samsung corby al deerim 5800 ın yaptığı herşeyi yapabiliyor çok iyi bi telefon özellikleri on numara

Cep telefonundan internete girmeyi seven biri değilim beni yoruyor cepten internet ki ayrıca 3g telefonum var bunu extra alıcam sadece telefon olsun ama şık dokunmatik ve kolay kullanımlı olsun istiyorum hepsi bu özellikli bir cihazım pda olarak var zaten...

Nokia 5230 ve Samsung Star ağır basıyor ama Nokianın tasarımı sanki daha şık LG cookiede de kalem olması ayrıca bir kolaylık gerçi arada lazım oluyor kalem.

Şarz süresi olarak eleme yaparsak hangisi en iyi şarz süresine sahip ?

benim star 5233 ün şarjı en az 4 gün gidiyo ve ben günde 2-3 saat konuşan bi insanım

• Samsung Star ın şarj süresi güzelmiş 4 gün bence iyi bir süre günde 2-3 saat konuşan biri için.

Nokia ve Cookie kullanan arkadaşlarda doğru bir bilgi verebilirse şarj süresi elemesini pratik olarak yapabiliriz.
  • star tabi
  • Son olarak artık nokia 5230 almayı düşünüyorum

Sizce nasıl bir karar ?
  • Güzel bir karar eğer yapmadıysanız kesinlikle cihazları tek tek elinize alıp denemenizi öneririm.
  • Evet birde gidip tek tek bakmak gerekiyor tasarımın internetten gördüğün bir ürün bazen reel olarak gerçeği yansıtmayabiliyor.

Ama teknik özellikler-fiyat-teknik servis kıyası yapınca Nokia 5230 Samsung stardan 1 adım Lg den 2 adım önde.

En son iş tasarımı görüp tamam demek kaldı...
  • Misal aksini iddia eden olacaktır ama kağıt üstünde özellikler vs konuşulduğundan anlatıldığından daha çok benim incelenebilir bir mağazada kurcalamam daha çok etkiler. Sen de iyi incele. Mesela nokia da uygulamalar arası geçiş var. diğerlerinde uygulama kapanıyor galiba. kullanmadığım için kesin diyemem.
    Ve hep şunu söylerim:
    arkadaş samsung star a 3 aydır adam gibi msn programı bulamadı.
    Ve nokia da yapacağın extra 2 şey
    telefonu 3g modem yapmak.
    navigasyon cihazı olarak kullanmak.
  • 5530 XM almalısın bulursun her türlü 450 ye 4 4lük. beyazını al mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz39

Samsung Star ın şarj süresi güzelmiş 4 gün bence iyi bir süre günde 2-3 saat konuşan biri için.

Nokia ve Cookie kullanan arkadaşlarda doğru bir bilgi verebilirse şarj süresi elemesini pratik olarak yapabiliriz.

evet ilk alırken şarjın bu kadar uzun süre dayanmasını beklemiyordum ama telefondan memnun değilim şarjı hariç
  • Fazla program yüklemem diyorsan starı tavsiye ederim. Yüklerim dersen 5230
  • Bence hiç biri. Senin için en iyisi Samsung B5310 Corby Pro olur.

ben o telefonu 2 yıldır kullanıyorum.Ve çok memnunum.

ÖLÜMÜNE Samsung B5310 Corby Pro
  • Star tabiki. Mağaza gidip telefonları inceleyebilirsin, aralarındaki fark çok açık.
    Aynı fiyata satılan TV özelliği StarTV de çok güzel, ben kardeşiminkini aldım kupa maçlarını izliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.