Şimdi Ara

300 (2007) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
0
Favori
12.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarin ozaman bidaha yazcam umarim yanilmisimdir
  • inşallah bu 3 sayfalık topiği hak eden bir filmdir.
  • İmdb'de Top 250 de 163. sırada. Bugün vizyona girdi.

Dün izmir konak piere pazar günü orta sıradan 11 kişilik bilet aldık. Bakalım nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 16 Mart 2007; 1:29:31 >
  • ben ancak pazar gidebilirim
  • bugün gitmeyi düşünüyorum, izlersem fikrimi yazacağım
  • imdb de 8.5 almıs bir flim ve 33.150 kişi oy kullanmııs flimin kötü olşmasuı imkkansız
    beyazperde de 9.5 almıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Taner.

bugün gitmeyi düşünüyorum, izlersem fikrimi yazacağım

bekliyoruz
    gerçi bence de beğenmeyen zevksizdir artık o kadar oydan sonra ve fragmanı süper :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 16 Mart 2007; 11:38:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kboy

film hakaten cekim acisindan cok guzel buyuk bi butce ayrilmis filme ama bukadar guzel film madem yapion politikayi isisn icine karistirip berbat etmeseydi keske...cunku yalan olmus senaryo

Bu film bir çizgi roman uyarlaması. Bu defalarca söylendi Ne gerçekliği bekliyorsun???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 16 Mart 2007; 11:07:29 >
  • Bu akşam 19:00 seansına gidiyorum
  • Saat 15.30da seans var..gidipte hemen bi bilet alayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orjinalden alıntı: kboy

film hakaten cekim acisindan cok guzel buyuk bi butce ayrilmis filme ama bukadar guzel film madem yapion politikayi isisn icine karistirip berbat etmeseydi keske...cunku yalan olmus senaryo

Bu film bir çizgi roman uyarlaması. Bu defalarca söylendi Ne gerçekliği bekliyorsun???

çizgi film uyarlaması ise o zaman bomba gibi film olur yok değilse hiç gerçekçi değil

• sinemadan şimdi geldim film güzel ama persleri aşırı derecede aşşalıyo o yüzden eleştiriye açık ama tam bir görsel şölen....
  • dehşet film ama açık saçık biraz milletin orası burası gözüküyo ama süper çekirge sürüsü gibi pers ordusu
  • o tekme sinema perdesinde daha bi güzel olmus yaw...tam süper bi film olmus ama persleri asagilamis bayaa bi...
  • Bu filme 18 yaş sınırlaması getiren zihniyete ne yapayım bilemiyorum ki. 17 yaşımdayım, gittiğim sinemanının bilet satıcısı tarafından geri çevirildim. O anki sinirimi nasıl anlatayım bilemiyorum. Birşeyler kırmak istiyorum, öyle öfkeliyim ki, içimde patladı herşey. 2 aydır bu filmi bekliyorum ve şimdi izleyemiyorum. Lanet olsun.
  • beyler. rezervasyon yapamıyorum yer yok.

perşembe gününe karfur nautilus ve maltepe karfur afm de yer yok. en ön sıra kalmış. ikinci sıra bile dolu. ya bu filmi ta aralık ayından beri bekliyorum. gel gör ki gidemiyorum. bir de öyle bir duygu ki gidemediğim her gün bana zehir oluyor.

perşembe günü var ya karaborsa bile bilet alabilirim. bu geçtrkcll li iki adamdan biletlerini 8 er milyona alırım. diye düşünmeye başladım.
  • lanet olsun yaş sınırına
  • yüzüklerin efendisi serisininin çok tutması ve iyi gişe yapması üzerine aynı tarzda film zaten bekliyordum
  • yaw 2 saattir yer bulmaya çalışıoyorum heryer dolu annamadımki,millet çoştu filme gidecem die herhalde
  • ya kadikoyde 18 yas siniri falan kimse takmaz fazladan bi 5 ytl verdin mi ooooo rahat rahat girersin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.