Şimdi Ara

300 (2007) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
0
Favori
12.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• En azından bir uyarlama
  • o fragman animasyon falanmıydı yoksa hd falandı da hayatımda ilk kez izlediğim için şaşırdımmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Fragmanda çalan müzikde çok güzel

Nine Inch Nails - Just Like You Imagined

Şarkısı bu, ancak bazı kısımları hoş olmamış, piyano falan giriyor araya. Fragmanda hoş olmayan kısımları yok.

quote:

Orjinalden alıntı: EliNTeR

o fragman animasyon falanmıydı yoksa hd falandı da hayatımda ilk kez izlediğim için şaşırdımmı?

Duydugum kadarıyla çok fazla animasyon ve efekt kullanılmış. Bu efektler okadar fazla ki askerlerin elindeki kalkan ve silahlar bile özel efeklerle oluşturulmuş. Frank Miller imzalı btün filmlerde farklı bir çekim teknigi görmeye alışmak lazım, örnegin Sin City de Noir film teknigiyle çekilmesine ragmen önceki emsallerinden bariz şekilde ayrılıyor. Eski noir filmler birazdaha farklı ve tamamiyle renksiz oysa Sin City de belirli imegeler renkli. Örnegin Hayat kadını Goldie'nin saçlarınında ismi gibi altın sarısı buna karşın tamosferin yine siyah beyaz olması ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 27 Şubat 2007; 2:44:57 >

• 4 gözle bekliyorum
    Film yurtdışında gösterime girdi mi?Umarım girmemiştir yoksa dayanamayıp indiricem emule'denSinemayı kapatmayı düşünüyoruz da

Böyle efektler,böyle bir fragman böyle bir soundtrack olamaz ya,şimdi o kadar büyük bir beklenti içindeyiz umarım bu beklentilerimiz karşılanır

Edit:Mart'ın 9unda vizyondaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 27 Şubat 2007; 2:54:23 >

• Yurt dışında 9 Martta yani TR den 1 hafta önce gösterime girecek.
  • Şarkı için teşekkürler ben de bunu arıyordum
  • Hepimiz çok büyük bir beklenti içindeyiz inşallah hüsranla sonuçlanmaz.

Bu kadar büyük beklenti içinde olmak ta kötü olur.film güzel dahi olsa mükemmel oldayabilir buda sanki film kötüymüş gibi yazılar yazılmasına sebeb olur.gibi şeyler işte
  • Dayanamam 9 martta indiririm filmi,arkadaşlarla cep sinemasını kapatır izlerim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cem

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Fragmanda çalan müzikde çok güzel

Nine Inch Nails - Just Like You Imagined

Sağolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalnotdead

Dayanamam 9 martta indiririm filmi,arkadaşlarla cep sinemasını kapatır izlerim..

kapatalım mustaa kartal cebi
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

quote:

Orjinalden alıntı: metalnotdead

Dayanamam 9 martta indiririm filmi,arkadaşlarla cep sinemasını kapatır izlerim..

kapatalım mustaa kartal cebi

Gel misafirim ol bizim burdaki cep sineması hem ucuz,15 YTL
  • Dört gözle bekliyorum valla Ghost Rider'a gitmiştik arkadaşlarla arada fragmanını verdiler hepimizin ağzı açık kaldı Süper olacak film bence de
  • Ulan adamlar izledi biz daha bekliyoruz USA 9 December 2006

Bu arada eminmisin 16mart olduguna bak ne diyor Turkey 30 March 2007

Kaynak imdb
  • Türkiye'de kesin 16 Mart'ta gösterimde olacak Imdb'deki tarih güncellenmemiş olabilir.

Bu arada filmin uyarlandığı çizgi roman serisi bilgisayarda var.Bu hafta içinde upload etmeyi düşünüyorum.Eğer yasak değilse linki koyabilirim buraya.Bir sakıncası var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

Türkiye'de kesin 16 Mart'ta gösterimde olacak Imdb'deki tarih güncellenmemiş olabilir.

Bu arada filmin uyarlandığı çizgi roman serisi bilgisayarda var.Bu hafta içinde upload etmeyi düşünüyorum.Eğer yasak değilse linki koyabilirim buraya.Bir sakıncası var mı acaba?

yasak deyıl beklıyoruz kardes
  • ben dayanamadım :):):):)
    ama bekleyin bence sinemada izleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaserdar

ben dayanamadım :):):):)

sen nerede ızledın kı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

sen nerede ızledın kı

sence
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

sen nerede ızledın kı

sence

yazık etmıssın guzelım fılme sımdı sende heycan olmaz sınemada ızlesen burada su oluoo surada bu oluooo

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.