Şimdi Ara

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
4
Favori
57.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
379 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pesci87

Bu videoyu savundugum yok ama akp ile ne alaka onu anlayamadim kardesim once kendinize bakin kendinizi duzeltin birakin onu bunu arastirmayi ayiplarini ortaya cikarmayi..

Alıntıları Göster
    Sağlık bakanlığı müşaviri ile Ak parti'nin ne ilgisi var cidden.

Alakasız tamamen. Serbest meslek sahibi iken 30 yaşında herkes müşavir olabiliyor ülkede.

Bizde hata haklısın kardişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Kasım 2019; 16:47:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Bu mesaj silindi.
    30 yaşında Bakanlıkta müşavir olmak için ne kadar çalışmak gerekiyor? Tüm bakanlıklarda şu an daire başkanları, müşavirler bildiğin bebe. Murat Kurum un eniştesi 92 doğumlu daire başkanı. Yardımcısı 93 yılında memuriyete girmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle bir talep var ki,böyle bir organizasyon yapılabiliyor.Ne yaptıkları beni pek alakadar etmese de,insan ne gerek var demeden de geçemiyor valla:)Varlık sahibi olmayı veya onunla ne yapılacağına karar vermeyi eleştirmek bizim haddimize değil ama,görgüsüzlüğü eleştirebiliriz yine de.Bizim insanımız seviyor böyle şeyleri ama,sünnet olsun,düğün nişan kına gecesi falan filan olsun,günlük zevkleri en pahalı şekilde yaşamaya bayılıyoruz,yeter ki az biraz paramız olsun:)
  • bir arkdaşaıma bu videoyu gösterdim ve bunu söyledi gaz odasında bir yahudinin duvara yazdığı gibi allah varsa benden çok af dilemeli.
    arkadaşım ablasını atanamadığı intihar etti için kaybetti ,güvenlik soruşturmasında geçememiş
    doğduğunda annesini kaybetmiş ,
    üniversite okurken babası öğretim görevlisi olarak çalıştığı kurumda soruşturma ( soruşturma nedeni bir mv oğluna düşük not vermesi tabi görünürde başka ) yediği için üzüntüden kalp krizi geçirdi ve öldü .
    université de yemek ücretlerine zam yapılmasını protesto edince( dur demiştik anlamadı ) güvenlik görevlisi yumruk atıca karşılık verdi ve atıldı .
    hastane malzeme şirketi kurdu ve sağlık bakanlığı uzun süre ödeme yapılmayınca uçan dolar euro nedeniyle battı
    şimdi babadan gelen maaş var onunda bir kısmı hacizden gidiyor .
    çok çalışkandır
    sıfır değil -1000 den başlıyor ama gelcekte onun büyük başarılar elde edeceğini biliyorum .
    kısacası bunlar sarayda kurlasınlar çiş günü sünnet fark etmez kul hakkı var hepsinde ....

• Allah şimdi bu mevlidi yapanlardan razı olacak mı

• Arap yağı fazla bulunca..... neyse hadi iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler999 -- 17 Kasım 2019; 17:35:50 >
  • Davamız dedikleri olayı çok geç anlayacak bu millet

• Bizde 35 yasinde surunuyoruz.ne zeki evlatlar var

• Tmm dindarlar zaten görgüsüz bunu biliyoruz da sanki laikler farkli. Al birine vur ötekini.

• maşşallha cok yahşılerr
  • digichaos kullanıcısına yanıt
    Bunların inandığı Allah olacak, benim inandığım olmayacak

• bebeğe tektaş pırlanta yüzük taktığı da söyleniyor twitterda resimleri de var ama doğrumu bilmiyorum.
    ama beklenir yani.
  • MİDEM BULANDI
  • Neye hitap ettikleri kimin hakkını yeyipte böyle şatafat ettikleri belli 30 yaşında müsteşar ve ahada eşi artık eş mi dersin karısı mı dersin bilmem.Olaya bak.Yazık.

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Kasım 2019; 20:29:27 >

• 30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi

• Bunlar hangi dine inanıyor yav.Farklı bir mix din mi var.

• Bebeğe tek taş.

• Soyisimleri birşeyler hatırlattı bana. "Çalar", "söylemez" 🤔

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.