Şimdi Ara

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
4
Favori
57.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
379 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekonomi diyor hala.Ticarette batmada,yukselmede,yerinde durmada vardır.Ticarette adam batıyor suçlu devlet oluyor ? Adı üstünde ticaret.Ya batar ya da yükselir.Adam altından cikamacagi borcun altından girsin sonra iflas etsin ama suçlu devlet olsun.Hangi dünya ülkesinde var bu ?

Ben ayrıca ilk cumlendeki gibi birşey demedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Burada müsteşari savunmuyorum. Bu kişinin geçmişini biliyormusun ? Annesini dedesini eşinin durumunu işini biliyormusun ? Bilmiyorsun belki miras kaldi ? Ki videoyu izledim öyle bir mekan tutmak en fazla nekadar olabilir ? Ki ayrica bir memur olağandan fazla lüx yaşayamaz yaşarsa gelirinin kaynaği araştirilir islatlamak zorundadir. Hesabina kaynaği bilinmeyen para giremez girerse kaynağini ispatlamalidir.bir memur sıradan bir memur bmw ye mercedese binemez mi ? Bellili senin düşüncene göre binemez binerse eğer kesinlikle.... neyse devamini getirmiyorum. Ayrica devlette değil özelde çalişiyorum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Ekonomi diyor hala.Ticarette batmada,yukselmede,yerinde durmada vardır.Ticarette adam batıyor suçlu devlet oluyor ? Adı üstünde ticaret.Ya batar ya da yükselir.Adam altından cikamacagi borcun altından girsin sonra iflas etsin ama suçlu devlet olsun.Hangi dünya ülkesinde var bu ?

Ben ayrıca ilk cumlendeki gibi birşey demedim.
    Anlamsız tamamen.

Ticarette battığı için devlet sorumlu olmaz.

Lakin ekonomi berbat yönetiliyor işsizlik gençlerde yüzde 30'a çıkıyorsa, ülke fakirlikten kırılmaya başladı ise sorumlu hükümettir.

Neyse son mesajım. Duvarla konuşmak bile daha mantıklı.

• Olayı anlamadan boş boş yazıyorsun. Müslümanlık, gösteriş ve riya konularında hadislere, ayetlere bak, olayı anla sonra yaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipekyolu37

Müsteşar kısmına belge ispat var mı, haberi araştırdım. Bu şahsın youtuber olduğuna dair haberler var. Hatta aktroller tarafından saldırıya maruz kaldığı söyleniyor.
    berra aksa söylemez bebeğin adı. İnstagram sayfası var 42.000 takipçili.

Kadının YouTube'de kanalı var büşra nur çalar.

Ara tüm bilgiler var. Babası ise 30 yaşında müsteşar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 16 Kasım 2019; 21:46:19 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Duvarla konuşman gayet mantıklı,çünkü boş konuşuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Duvarla konuşman gayet mantıklı,çünkü boş konuşuyorsun.
    Okuyan kimin boş yaptığını görmüştür. Hadi canım hadi.

Ekonomi iyi he, ticarette batmak var he. Her şey normal. Tamam.

• Müslümanlardan neden nefret ediyorsunuz adlı çalışma

• Haram parayla Müslüman imajı çizmeye çalışıyorlar. Bunları kabul edecek din yok.

• daquied kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam. Aman diyeyim parti falan bize uymaz
  • AK Parti'nin oy verenlerinin bir sürü atamayan memur çocukları var.

Peki hak ediyorlar mı? Kesinlikle.

Peki videoda bahsi geçen sahış bu yetkileri hak ediyor mu? Kesinlikle.
  • kendi çocukluğuma bakıp üzülmüyorum. salya sümük pislik içinde olsamda bunlardan daha iyi olduğumu fark ettim.
  • 30a 2 senem kaldı beyler, müsteşar olduğumda sizi mevlüde çağıracam ama DH yönetimi gelmesin. Sadece üyelere özel

• Berra Aksu yaziyor ama arkaplanda. Memleket böyle gösteris peşinde ama söz edilen kişinin kızı olup olmadığı konusunda emin değilim. Sorgusuz sualsiz suclamanizi önermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Berra Aksu yaziyor ama arkaplanda. Memleket böyle gösteris peşinde ama söz edilen kişinin kızı olup olmadığı konusunda emin değilim. Sorgusuz sualsiz suclamanizi önermem.
    Büşra Nur Çalar.

YouTube'de kanalı var, aratın eşi ile nasıl tanıştığıma kadar her şey var.

İnstagram hesabı var 42k takipçili. Sorgusuz sualsiz ne ya.

• Yapılan görgüsüzlükten başka birşey değil, Allah ıslah etsin.

Ama yanlış bir noktayı düzeltelim; bu arkadaş 2016 yılında 28 yaşında Sağlık Bakanlığına MÜŞAVİR olarak atanmış MÜSTEŞAR değil, sanırım babasının Mavi Marmara'da vefatı nedeniyle kıyak kadro verilmiş, yoksa 28 yaşında müsteşar olmamış.

• hafif tebessüm ettirdi
    ileriki versiyonlarda kahkaha attırabilir aman dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamofyou

Burada müsteşari savunmuyorum. Bu kişinin geçmişini biliyormusun ? Annesini dedesini eşinin durumunu işini biliyormusun ? Bilmiyorsun belki miras kaldi ? Ki videoyu izledim öyle bir mekan tutmak en fazla nekadar olabilir ? Ki ayrica bir memur olağandan fazla lüx yaşayamaz yaşarsa gelirinin kaynaği araştirilir islatlamak zorundadir. Hesabina kaynaği bilinmeyen para giremez girerse kaynağini ispatlamalidir.bir memur sıradan bir memur bmw ye mercedese binemez mi ? Bellili senin düşüncene göre binemez binerse eğer kesinlikle.... neyse devamini getirmiyorum. Ayrica devlette değil özelde çalişiyorum .
    Ihlamur Kasrı? Konsept bizim semtlerdeki düğün salonlarını andırıyor olabilir, gözünü yanıltmasın.

• islamın en büyük düşmanı bunlar
    hristiyanlar yahudiler bunlar kadar zarar vermiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.