Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.303
Cevap
22
Favori
38.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hafta sonu özellikle gece The Division oynamak isteyen varmı....
  • Level 14 olduk bile. Oyun çok zevkli..
  • BENİDE EKLEYEBİLİRMİSİNİZ DETAYLARI PM ATTIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersintnt -- 5 Nisan 2016; 11:55:41 >
  • Arkadaslar herkese selamlar .eski xbox 360 kullanicisi, acemi xbox one kullanicisiyim. iki sorum olcak: live gold dan ucretsiz oyun indircem ama sadece 3 oyun gozukuyor. Diger ucretsiz oyunlar nerde? Birde xbox la birlikte halo master chief kodu verdiler, oyunu indirdim. Bitirdikten sonra silsem, elimdeki kodla tekrar indirebilirim oyle degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi You_Suf -- 2 Nisan 2016; 20:59:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • You_Suf kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Koda ihtiyacın olmayacak bir daha. Oyunu indirdin mi artık listende. Silsende senin listende tekrar indirilmeye hazır olarak bekler artık.

Kısacası kodlar hesaba tanımlanıyor.
  • DehaCaman kullanıcısına yanıt
    Cok sagol. Peki nisan ayinda gold uyeleri sadece 3 oyunu mu ucretsiz indirebiliyorlar?

• MERHABA ARKADAŞLAR 34 YAŞINDA EVLİYİM :) XBOX 360 SAHİBİYİM , VE YENİ NESİL KONSOL ALMA ARİFESİNDEYİM PS 4 TE BİR KAÇ EX OYUN İLGİMİ ÇEKTİ , BİDE WİNDOWS 10 DONANIM GÜNCELLEMESİ XBOX ONE GELMESİ İŞTAHIMI İYİCE KABARTTI :) LÜTFEN CİHAZINI WİNDOWS 10 A GÜNCELLEYENLER NE GİBİ YENİLİKLER GELDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRLERMI 1080P OYUN DESTEKLEYECEĞİNİ DUYDUM DIRECTX 12 GELCEKMİŞ EKRAN KARTI FALAN LÜTFEN YORUMLARİ BEKLİYORUM;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: You_Suf

Cok sagol. Peki nisan ayinda gold uyeleri sadece 3 oyunu mu ucretsiz indirebiliyorlar?

Hem xbox 360 oyunlarını hemde xbox1 ücretsiz oyunlarını indirebilirsin. . Geriye uyuyumluluk ile x360 oyunları da oynanabiliyor artık. Oyunları xbox.com üzerinden alabilirisin.

Bu ay oyunları ve tarihleri :

http://www.xbox.com/tr-TR/live/games-with-gold?xr=shellnav
  • Kadircan_35 kullanıcısına yanıt
    xbox360 ile arkadaslarınızla beraber oynadığınız bir düzen varsa xbox one a geçebilirsiniz. Ancak oyun görsel kalite falan gibi kaygılar var ise TR'de oyun değiştirme kolaylığından faydalanmak isterseniz PS4 tavsiyem. Hatta beklenip yeni çıkacak PS4 e bile olabilir. Xbox1 birlikte oyun oynamak için çok güzel bir cihaz. Ancak PS4 kadar kuvvetli değil.
  • Tesekkur ederim hocam ps4 ünde kolu çok kötü kalitesiz malzeme kullanmislar psn plus kötü diyorlar tamam guzel oyunlari var o ayri

• Kadircan_35 kullanıcısına yanıt
    Ps4 un kolu belki xbox inki kadar iyi degil ama usb kablosuyla sarj olmasi bir avantaj. Psn plus in ucretsiz oyunlari gercekten hayal kirikligi

Ben xbox da play&charge kiti kullanıyorum. PS4 joypad inden farkı kalmıyor. Hatta kablosu o kadar kaliteli ki telefonum falan ben oynarken yanımda şarj oluyor. PSN in oyunların hayal kırıklığı gerçekten. Bir de plus üyeliğiniz bitince oyunlarınızı oynayamıyorsunuz. Ama xbox da öyle değil. Oyun bir kere alındı mı sizin artık. Bu nedenle Xbox da hizmet çok daha kaliteli..
    Katiliyorum ps4 ün kaliteli oyunlari var o ayri lafimiz yok ama psn plusu düzeltmedikten sonra xbox live den ustun olamaz

Çok dogru ama ben xbox koluma duracel pil aliyorum 1.5 ay falan oynuyorum çok rahat ayrica psn plus evet kisitliyor herseyi online hizmeti iyi degil sonuna kadar xbox one

Sarjli pil seti siparis ettim. Xbox 360 i da oyle kullaniyordum. Gold uyeligimiz bittiginde indirdigimiz ucretsiz oyunlari oynayamiyoruz saniyordum. Bizzat denedin mi hocam?

• Bende varım :)

Yas 31
    Gamertag : S1Ncredible

Hergün Divisiondayım ekleyen olursa DZ gireriz.
  • _SiN_ kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz,

İlk sayfada bulunan listeyi eklerseniz doğrudan bizde sizi eklemiş oluruz. Konuyu çok takip edemiyoruz genelde :)

Bir toplanabilsek divisionda Newyorku kurtaracağız ama evli mutlu çocuklu olunca bir saatte toplanamıyoruz bu aralar
    Oynayabiliyoruz sorun yok. PS plus tan farklı Xbox gold. Hatta xbox 360 oyunlarınıda web sayfası üzerinden alıp xbox one da oynayabiliyorsunuz.
  • Bu arada tüm ekibe çok enteresan bir uyarı:
    yeni güncelleme ile Xbox 360 oyunlarını Xbox One'dan indirme imkanı gelmişti... Nisan ayı ücretsiz oyunlarını indirirken bir şey dikkatimi çekti. Xbox One ile Dead Space'i indir dedikten sonra indirme işlemini bitirmeyip iptal ettiğimde Dead Space Oyunlar listemde indirmeye hazır bölümüne eklenmedi, Webden girip ücretsiz şekilde satın al dediğimde o listeye eklendi. Emin olmak adına siz de isterseniz webden bir bakın oyun satınalınmış gözüküyor mu diye :)

dip not: yeni destiny update'inde görüşelim :)
  • Bora Topaloğlu
    Gamertag : BORAXXXX
    Yaş 31
    Evli 1
    İstanbul
    Çocuk yok

2 haftalık xbox sahibiyim. Ea access hesabım var ve bir aylık ücretsiz gold üyeliğim bitince gold üyelik almayı planlıyorum.
    Umarım 30 yaşından sonra bir kardeş te buradan edinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramalvina -- 28 Nisan 2016; 11:02:53 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.