Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.302
Cevap
22
Favori
38.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numalarınızı pm olarak gönderiseniz ekleyip grup açabilirim.

@bynedim @bado6100 @S.M.M.M,
  • Valla benim oyum da whatsapp'da grup kurmaktan yana.

İsterseniz şöyle yapabiliriz. Sadece etkinliğe katılıp katılamayacağını bildirmek ya da sadece etkinlik tarihlerinin ve saatinin paylaşıldığı ikinci bir whatsapp grubu kurulabilir.

Önce isterseniz live'da bir grup kuralım da, Phase 2 whatsapp olsun :)
  • Bence uygundur
  • whatssapp uygundur, etkinlik bildirimleri falan olur, şık olur. yoksa dk başı mesaj gelirse bu sefer hanımları da kıllandırmayalım boş yere :D
  • İletişim kısmınıda hallettiğimize göre geriye güzel bir imza yapmak kalıyor varmı bu işlerde tecrübeli olan arkadaş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

whatssapp uygundur, etkinlik bildirimleri falan olur, şık olur. yoksa dk başı mesaj gelirse bu sefer hanımları da kıllandırmayalım boş yere :D

ehehe
  • siz bi şuna bakın da, şirketten çıkıyorum sonra düzeltebilirim beğenirseniz. adamdaki tüm beyazları alıp büyültebilirim

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 28 Mart 2014; 18:04:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

siz bi şuna bakın da, şiketten çıkıyorum sonra düzeltebilirim beğenirseniz. adamdaki tüm beyazları alıp büyültebilirim

aynen bencede beyaz kısımlar olmasa daha şık durur eline sağlık şimdiden

• Çokta uzak olmayan bir zamanda bende o asıl zorunlu kulübe katılacağım inşallah ama yaş haddinden biraz beklemem gerekiyor sanırım, 5 sene kadar

Yok mu şöyle 25 yaş civarı henüz evlenmemiş ama evliliğe doğru gidenler kulübü falan ya
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Elinize saglik hocam, dediginiz duzenlemelerle gayet guzel olur, supurgeli adama bittim

Gruba katilim esas sartlar neler olmali, nelere bakilmali arkadaslar.

Bana gore evli olma kistasi yeterli tabi belli bir yas sarti ile burdaki noktada evli arkadaslarin belli saatlerde online olabilmesinden kaynakli yanlis anlasilma olmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 yaş civarı yerine, 25+ yapsanız daha iyi olur arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Açalım mı açmayalım mı derken açalım bence :) 3-5 kişilik bir talep söz konusu şimdiden.

Kesin Kurallar :

* Evli olmak. (Kimseden evlilik cüzdanı istemeyeceğiz ama evlilik askerlik gibidir. Başınıza gelmeden ne olduğunu anlayamazsınız)
    * 30 yaş üzeri olmak. (Kimseden nüfüs cüzdanı da istemeyeceğiz, akıl yaşta değil baştadır ona da kabül ama bir yere kadar)
    * GOLD üye olmak. (Grubun ana amaçlarından biri multiplayer oyun oynamak olduğuna göre istisna yok)
    * Live Chat destekli bir kulaklığa sahip olmak. (Herkes her zaman kulaklık için müsait olmayabilir ancak yine klubün ana amaçlarından biri sohbet olduğuna göre istisna yok)
    * Topluluğa katılanlar, o ana kadarki bütün üyelerin gamertag'larına arkadaşlık isteği göndermek zorundadır.
    * Küfürlü ya da aşırı argo konuşmak kesinlikle tasvip edilmez. Bütün üyelerden karşısındakinin yaşına ve kendi yaşına uygun olarak konuşması beklenir.

Beklenenler :

* Sus pus durmak yok, herkes müsait olduğu müddetçe konuşacak.
    * Multi oynarken de bol bol konuşacağız. İnanın çok zevkli oluyor özellikle domination gibi oyun modlarında.
    * Bir üyenin partisinde yeni bir üye varsa, sonradan gelenlere yeni üyeyi tanıştıracak.

Diğer maddeleri birlikte belirleyebiliriz. Önerilerinizi bekliyorum. Bize bir de logo lazım :)

Bu arada vbalikci arkadaşımız bekar ama bana söz verdi yakında nişanlanacakmış onu da yedek üye olarak alalım. İmzayı basınca asil üye olur

Kimde ne oyunu olduğunu yazmaya bence gerek yok. Genelde burası takip edilmiyor çünkü.

Sizler için sakıncası yoksa yaşlarımızı ve kaç yıldır evli olup olmadığımıza da yazalım. Gruptaki kıdemler evilik süresine göredir

Nick, Gamertag, Yaş, Kaç yıldır evli?

bado6100, bado6100, 37, 11
    deagonmk, deagonmk, 31 , 5
    dArKnEsS, dArKnEsS1903, 29, 1
    S.M.M.M, CEKDEMIR, 30, 1
    mezara_kabul, MezaraKabul, 32, 4
    bynedim, Nedim Bey, 28, 4

@S.M.M.M
    @mezara_kabul
    @DehaCaman
    @vbalikci

Teşekkür ederim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Çokta uzak olmayan bir zamanda bende o asıl zorunlu kulübe katılacağım inşallah ama yaş haddinden biraz beklemem gerekiyor sanırım, 5 sene kadar

Yok mu şöyle 25 yaş civarı henüz evlenmemiş ama evliliğe doğru gidenler kulübü falan ya

Var canim, olmaz mi, kaybedenler klubü :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Çokta uzak olmayan bir zamanda bende o asıl zorunlu kulübe katılacağım inşallah ama yaş haddinden biraz beklemem gerekiyor sanırım, 5 sene kadar

Var canim, olmaz mi, kaybedenler klubü :))))

Niye yahu evlenmemiş ve evlenmek üzere olanlar daha birşeyi kazanmamış ki kaybedenler kulübüne girsinler, kazananlar kulübüne girmeye çalışıyoruz biz

• 84'lüyüm.Evli değilim ama :))

• Beni de eklerseniz sevinirim. Adim salih. yaş 28, 2 yildir evliyim.
    Gamertag: IsteSinirlendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhsm -- 29 Mart 2014; 22:42:40 >
  • gamer tag. grover27

yas 32

evli 1 sene

• iyi geceler arkadaşlar :) evli olanların saati geliyor yavaş yavaş :)
  • mezara_kabul kullanıcısına yanıt
    Dün 11 gibi girdim 2-3 oyun attım titanfallda sonra malum ses kapadım konsolu

Bildiğin işten erken kaçıp oyun oynayasım var
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın zamanda nişan vardı galiba sizin, kısa süre sonra sizide evliler kulübünde görmek isteriz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.