Şimdi Ara

30+ YAŞ FUT DUAYENLERİ KULÜBÜ (PS4) Üye Alımı Başlamıştır.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
17
Favori
11.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: system44

Tabi hoşgeldin dostum psn nedir ?

psn: mShinQda
  • Tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: babako34

Hoşgeldiniz arkadaşlar öncelikle oyun. Dün çalıştığım için sabaha dopru indi oyun 4 maç yaptım dışarı çıkmasaydım
    Daha oynucaktım :) oyun resmen olmuş yağ gibi akıyor paslı ve sabırlı oynamak gerekiyor geçen seneki santradan alıp

Kaleyi gitmeyi denedim messi ile rakip iyi olmadığı için rahat bir şekilde gittim şutlar biraz zor geldi bana tabi biraz daha oynayıp pratik yapmak lazım sezonda. Fenerbahçe ile bir maç yaptım harika müthiş geldi bana soda nani sağda mirkoviç

Fena yardırıyorlar fernandao tam bir hayvan :)))
    Ben çok beğendim oyunu ufak bir kaç rutuş ile bu oyun

Hafızalarda kalır gibime geliyor beklediğimize değmiş

Abi soyledigin her seye tami tamina katiliyorum sonunda artik doumbiali ibarbolu kadrolar kurmak zorunda kalmayacagimiz bir oyun olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pace olayı bitmiş yardırmak bitmiş pasa dayalı bir sistem gelmiş sabırlı ve bol paslı oynamak şart oldu

• Arkadaşlar ps4 için satılık fifa 16 coins.85 k var elimde xbox one a geçtiğim için satıyorum.Fiyat yurt dışı ile aynı olacaktır.ilgilenen özel mesaj ile ulaşabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar. Yaş 34 Beni de eklerseniz sevinirim. Önceki grupta vardım. id değiştirdim. id : kemankesh

• faith82 F kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin dostum ekledim
  • Herkese merhaba. Beni de ekler misin Edip arkadaşım.
    Psn: narkissos

• utkn kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim ekledim
  • Bu akşam online sıkıntı vardı rakip bulamama vs.ben özellikle ilk updeta'da oyunu bozarlarmı diye düşünmeye başladım açıkcası sadece paslar üzerinde bir oynama gerekmekte
    Orası kesin yakın paslards sıkıntı yok ama uzun paslar yerine gitmiyor malesef

• quote:

Bu akşam online sıkıntı vardı rakip bulamama vs.ben özellikle ilk updeta'da oyunu bozarlarmı diye düşünmeye başladım açıkcası sadece paslar üzerinde bir oynama gerekmekte

Insallah bu savunmadan topu uzaklastirmaya calisirken durmadan rakipe giden paslarida duzeltirler dan dun rakiple paslasiyorum arada yeminle

• quote:

Orijinalden alıntı: darkberko

quote:

Bu akşam online sıkıntı vardı rakip bulamama vs.ben özellikle ilk updeta'da oyunu bozarlarmı diye düşünmeye başladım açıkcası sadece paslar üzerinde bir oynama gerekmekte

Insallah bu savunmadan topu uzaklastirmaya calisirken durmadan rakipe giden paslarida duzeltirler dan dun rakiple paslasiyorum arada yeminle

:)) ayrıca top sendeyken kalecin ile topu elle oyuna sokmak istiyorsun keleci topu hep rakibine atıyor oyun iyi ama bu sıkımtılar var malesef.Ayrıca dün Fenerbahçeyi kurdum online ilk maçı atayım dedim illk maçta tam yeniliyordum rakibin bağlantısı koptu sonrasında hemen takımı bozdum şimdi ofline ve draft modunu kasıp iyi bir kadro olmadan online oynamam valla türkiye ligi iyi ama yetersiz

• Oyunda pas yapmanın , atak yapmanın, pozisyona girmenin zor olduğundan dert yanan arkadaşlarımız var.

Ea demişki ; hızlı oyuncularla yardırıyorlar dediniz bitirdik , ezbere pas yapıyorlar dediniz bitirdik, l1 üçgen uzun arapas yapıyorlar dediniz bitirdik, defansla hamleyi boşa yaptığınızda toparlayamıyoruz dediniz bitirdik, kaleciyi geçip boş kaleye gol atıyorlar dediniz bitirdik.

Kısacası alın sizin istediğiniz oyun bu oynayın demiş :) ben yapay zekayı biraz abartılı buldum sadece.

Eskiden pas atılacak adamı biz kapatmaya çalışırdık ama şimdi rakibin oyuncusu otomatik geliyor kapatıyor adamı seçili olmadığı halde.

İki takımda iyi oynuyorsa sanki tv de oynayan maç gibi oluyor çok zor pozisyon oluyor. Hata yapan kaybediyor

Online daki bebeler çok ağlayacak. Hala santradan gitmeye çalışıyor , l1 üçgen deniyor , ezbere pas yapmaya çalışıyor. cırpınışları zevk verdi bana :) kendi sahalarından çıkma imkanı bulamıyorlar.

• Edipin dediklerine katılıyorum defanstan top çıkarmak bile zorlaştı rakibin forvetleri öyle bir baskı kuruyorlarki bazen topu

Taça atasım geliyor :)) bu seneki oyun zor bir oyun Ea resmen
    Bileğine güvenen gelsin fifa oynasın demiş resmen bu oyunu bol paslı oynucaz anlaşılan

• Eğer mümkünse bende bu aileye katılmak isterim.
    Psn: tahatto Yaş:23

• Bence de çok başarılı olmuş oyun bu sene. Sonradan Ea bozar mı bir güncellemeyle bilemem ama doğru düzgün oynamayı sevenleri keyifli, oldukça da çetin maçlar bekliyor.
    Bu arada interactive world cup modunu denemeyenler varsa tavsiye ederim, her oyuncunun ortalamasının denk olduğu ilginç maçlar yapılıyor.

• oyunda ezber ataklar yok olmuş,her an her şey olabilir,alıp gideyim yok öyle...oyunun hızı da gayet yerinde.bütün bunlara alışacağız,gerçek futbola dönmüş oyun nihayet
  • Bu oyunu beceremiyenler fifa'yı bıraksın diyo Ea resmen :)))

• tahatto T kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim

• Psn; ultrasgalat
    Yaş 30 / istanbul
    Lütfen :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.