Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP VIII [ PS3 ] ŞAMPİYON FABU TEBRİKLER.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
0
Favori
5.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel de ben on olamıyorum internetim kesik ttnet in halt yemesi işte başka yerden bağlamaya çalışıyorum haber vericem
  • aragorn 2-2 lancelot
    lancelot 5-2 aragorn

tebrik ederim.. ikinci maç iyi direndim, ama son dakikalarda artık kolumda derman kalmadı :D başarılar hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

aragorn 2-2 lancelot
    lancelot 5-2 aragorn

tebrik ederim.. ikinci maç iyi direndim, ama son dakikalarda artık kolumda derman kalmadı :D başarılar hocam..

Birde bana sor :) , ilk maç kapanmakdan yoruldum :)

sağlı sollu geliyordun , evet stad farkediyor , ne pis bir stadmış bu san siro , bide yağmur yağdı ,

Bende başarılar diliyorum ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: lancelot84

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Ewt beyler tum uyarilarima ragmen onur mac davetlerime cvp vermedigi icin , kendisiyle olan maclarima 3 -0 hukmen yazdim ayni sekilde lancelot' unda sesi cikmiyor , en son kendisiyle haftasonu oynadik ve tam mac bittikten sonra offline oldu psn de ve bir daha da haber alinamadi kendisinden , mert ile olan maclari siralamayi etkileyebileceginden , ikisindende mesaj bekliyorum maclari icin

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=25334

Abi kalbimi kırıyorsun , ne zmn benden hbr almadın :)

sen hbr ver de hbr vereyim :D

Seninle maclarimiz bittikten sonra hemen mesaj menusune geldim tam basarilar mesaji yazacakken offline oldun , 2 gunde ortalikta gorunmedin dostum , bilseydim bu kadar hirpalamazdim macta seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ewt beyler tum uyarilarima ragmen onur mac davetlerime cvp vermedigi icin , kendisiyle olan maclarima 3 -0 hukmen yazdim ayni sekilde lancelot' unda sesi cikmiyor , en son kendisiyle haftasonu oynadik ve tam mac bittikten sonra offline oldu psn de ve bir daha da haber alinamadi kendisinden , mert ile olan maclari siralamayi etkileyebileceginden , ikisindende mesaj bekliyorum maclari icin

Seninle maclarimiz bittikten sonra hemen mesaj menusune geldim tam basarilar mesaji yazacakken offline oldun , 2 gunde ortalikta gorunmedin dostum , bilseydim bu kadar hirpalamazdim macta seni

Abi oyunda herkesi yenebiliyorum , senin kalene bile gelemiyorum , anlamadım gitti , büyü mü yapıyorsun maçdan önce bana , :)

• quote:

quote:

aragorn 2-2 lancelot
    lancelot 5-2 aragorn

sağlı sollu geliyordun , evet stad farkediyor , ne pis bir stadmış bu san siro , bide yağmur yağdı ,

beni en çok zorlayan da senin oyun stilin oldu hocam.. sen benden çok rahat top kaptın, ben senden alamadım, bir de fizikli adamları seçmişsin, benim bacaksızlar drogba'yı durdurmaya çalışan masum Çinli gibiydiyler sanırım ultra defans oynadın yada sen de fabu hocam gibi gerçekten çok iyi defans yapıyorsun, 2. maçta attığım 2. gol tamam kafayı vur dedim, şut tuşuna bastım ama öyle gol olması şans idi :) bilerek yaptığım bir şey değildi :)

neyse sonuç itibari ile zevkli maçlardı, ellerine sağlık, ilerki turlarda başarılar hocam.

• quote:

quote:

quote:

aragorn 2-2 lancelot
    lancelot 5-2 aragorn

beni en çok zorlayan da senin oyun stilin oldu hocam.. sen benden çok rahat top kaptın, ben senden alamadım, bir de fizikli adamları seçmişsin, benim bacaksızlar drogba'yı durdurmaya çalışan masum Çinli gibiydiyler sanırım ultra defans oynadın yada sen de fabu hocam gibi gerçekten çok iyi defans yapıyorsun, 2. maçta attığım 2. gol tamam kafayı vur dedim, şut tuşuna bastım ama öyle gol olması şans idi :) bilerek yaptığım bir şey değildi :)

neyse sonuç itibari ile zevkli maçlardı, ellerine sağlık, ilerki turlarda başarılar hocam.

Yok eskiden ultra defans oynuyordum , ama bıraktım ,ilerde çoğalamıyorum , onun yerine oyuna daha çok konsantre olmam gerekiyor ,

Masum Çinli :D

Fabu hoca ile karşılaşmadım , ama yine karşılaşamıyacaz gibi , yarı finali geçemeyiz yine :) 2 maçdaki 2 gole hasta oldum zaten , ulan yesem yesem böyle yerdim dedim :) Tam hakan şükür golü gibiydi

Sanada gelecek turnuvalarda başarılar , çok zevk aldım bende

• fabu 6 - 0 barlas

barlas 0 - 3 fabu

Dağıttı beni

başarılar yarı finalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARLAS72

fabu 6 - 0 barlas

barlas 0 - 3 fabu

Dağıttı beni

başarılar yarı finalde

Teşekkürler abi ellerine saglik.

• Tarık şimdi online oluyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2358

Akşam 24 gibi online olucam müsaitseniz oynayabiliriz.

Ben online' im, bekliyorum seni, ama bir yarim saat daha bekleyebilirim sanirim, olmazsa yarin online olmaya calisacagim
  • Mert 5-1 muhendis
    Muhendis 2-4 mert

Eline sağlık.

• Rakibimde fabu olmuş
  • Huzurlarınızda Drogba'yı durdurmaya çalışan masum Çinli (aşağıdaki line tıklayın)

MASUM ÇİNLİ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Ben hep onlineydim Fifaz :) ama olsun yapamadık maçları başarılar diliyorum. bu turnuvada pek müsahit olamadım kuzenimi oynattım bazen suç işlediyse herkezden şimdiden özür dilerim

Her zaman online ım diyorsun ama ne konudan attığım mesajlara nede psn den attığım mesaja cevap vermiyorsun kardeşim bu nasıl çelişki ??

Foruma giremediğimden atamadım tabiki.. Psnden bütün msgleri kontrol ederim okumadığım msg yoktur gelmemişte olabilir yoksa anında yazarım abi.. şuan şoktayım.. herneyse olan olmuş abi kusura bakmayın artık..

• Yeni turnuva kayıtları yakın mı Tarık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 9 Mayıs 2013; 11:13:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Tarık şimdi online oluyorum ben.

Bu aksam 22:00 a kadar istedigin saatte online olurum , pm veya alinti yeterli , yeni turnuva kayitlari icin bugun konuyu acarim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi oyunda herkesi yenebiliyorum , senin kalene bile gelemiyorum , anlamadım gitti , büyü mü yapıyorsun maçdan önce bana , :)

Oyun tarzim sana ters geliyor kardesim , bana karsi farkli bir formasyon denemelisin demek oluyor bu , tuyoyu verdim iste sana

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Tarık şimdi online oluyorum ben.

Bu aksam 22:00 a kadar istedigin saatte online olurum , pm veya alinti yeterli , yeni turnuva kayitlari icin bugun konuyu acarim

yeni turnuvaya katilacaklar icinde olurum. ancak gorevde oldugumdan ancak pazar aksami gelip online olabilirim.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.