Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP VI [ PS3 ] ŞAMPİYON FİFAZ.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
1
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben onlinem seni bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtemelli

quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Beyler ben bugece saat 24-00 dan sabaha kadar müsaitim. Bekliyorum

sanırım henüz gelmedin hocam, biz Muhibbii hocam ile maçlarımızı yaptık, ben bir yarım saat, 1 saat kadar bilgisayar yada PS3 başında olmayacağım, sonrasında burada olursan, ayakta kalabildiğim süre içinde maçımızı yapabilriz.. yarın akşam evde olmayacağım için maçlarımı yapamayacağım, o yüzden bu gece yaparsak çok iyi olur.

Kardeş ps3 den msj attım cevap gelmedi.Eğer uygunsa bugün yaparız kardeşim bana saat belirle yeter..

@QSerdar_TR

bugun daha erken acamazmisin 10:30 gibi

Emir kardeşim Bugün geç oldu yarın eğer gündüz veya akşam yapalımmı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sanırım henüz gelmedin hocam, biz Muhibbii hocam ile maçlarımızı yaptık, ben bir yarım saat, 1 saat kadar bilgisayar yada PS3 başında olmayacağım, sonrasında burada olursan, ayakta kalabildiğim süre içinde maçımızı yapabilriz.. yarın akşam evde olmayacağım için maçlarımı yapamayacağım, o yüzden bu gece yaparsak çok iyi olur.

Kardeş ps3 den msj attım cevap gelmedi.Eğer uygunsa bugün yaparız kardeşim bana saat belirle yeter..

@QSerdar_TR

Serdar daha maç yapmamışsın ve hala yarın oynayalım diyosun ?

Bugün son gün ilk iki hafta maçları için , maalesef hükmen kararları devam edecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Ruud: 3 Simaobjk: 2

Simaobjk: 1 Ruud: 5

Ruud: 2 Fifaz: 0

Fifaz: 0 Ruud: 2

İlk hafta fikstürümü tamamladımm

Tarık Abi ile mesajlasmalarımız sonrası, oynadıgım 4 maçta da sahaya sürdüğüm Toure'nin şut özelliğinin arttırılmış oldugunu farkettik, daha dogrusu Tarık Abi farkedip bana durumu bildirdi. Nasıl böyle bir hata yaptım gerçekten bilemiyorum, ve çok fazla üzüldüm. Tatil sonrası ilk kez ps'yi açtım ve direk maçlarımı yaptım. Muhtemelen gitmeden önce bastıgım bir kart canımı çok yaktı.

Oynadıgım 4 maçta da hükmen yenik sayılacagım. Hakkınızı helal edin.

[Galibiyetine doping karışmış şampiyon konuşması]

bende neden parlıyo bu adam diyorum geçmiş olsun hocam.

• mamitek 3-0 shabab
    shabab 3-1 mamitek
    Turnuvada başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Skorlar güncel beyler

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=24596

Tarik 1 saate onlineim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@QSerdar_TR

Bugün son gün ilk iki hafta maçları için , maalesef hükmen kararları devam edecek..

Kim hukmen maglup sayilacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@QSerdar_TR

Alıntıları Göster
    Alıntı da hata..edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 17 Mart 2013; 23:58:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

yener gibi , dun yener kol sokma yapti mesela bana macta ama bildigim icin gulup geciyorum

Kenarda sigara tütüyor eğer düzenli olarak içmezsen yatağa düşüyor...Yangını r1+L1 geçemiyorsun

Buarada Friendly maçta bile yaptım ya benden adam olmaz

@Mert2358

Kardeş ben gece 12'ye kadar müsaitim...Artık hangi saatte yapmak ıstedıgın sana kalmıs...

abi geldim ben bekliyorum seni

• abi öbür maçlara geçiyor muyuz bu gece benim maçlar bitti mert ile filan bu gece yaparım maçlarımıda noktalarım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

mamitek 3-0 shabab
    shabab 3-1 mamitek
    Turnuvada başarılar

eyw hocam tutuktum ama sen çok iyi kapandım ilk maç tebrikler...
  • Evet free fikstür açılmıştır beyler , kalan son rakibimizlede yapabiliriz , daha ilk fikstürden eksik maçlar var , tüm maçların tamamlanması için Çarşamba akşamına kadar süre veriyorum , herkese başarılar
  • quote:

Free fikstür açıldı , çarşamba gecesine kadar süre verdim tüm maçların tamamlanması için , o zamana kadar hükmen yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Skorlar güncel beyler

Tarik 1 saate onlineim.

Yaktın beni Osman..

coupe 0 - 1 Fifaz

Fifaz 0 - 5 coupe

Uzun zamandır fark yemiyordum bu kadar ama yeni kurduğum 352 kadromun bu kadar ezilmesi şaşırttı beni , senden sonra hemen bozdum kadroyu , bu arada 5221 tam senlik olmuş , aynen devam derim..

• mert 3-2 ynrylmz
    ynrylmz 2-3 mert

Haki 3-2 mert
    mert 3-4 haki

Çok zevkli 4 maç oynadım herkesin eline sağlık

gruplarda elendik gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2358

mert 3-2 ynrylmz
    ynrylmz 2-3 mert

Haki 3-2 mert
    mert 3-4 haki

Çok zevkli 4 maç oynadım herkesin eline sağlık

gruplarda elendik gibi gözüküyor

2 maç centilmen posizyonlar için teşekkürler bu 4-5-1 sende tuttuysa olmuş demektir mert öküz rooney tebrigi haketti yavaş olsada zeki koşuları ile turu getirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

quote:

quote:

Ruud: 3 Simaobjk: 2

Simaobjk: 1 Ruud: 5

Ruud: 2 Fifaz: 0

Fifaz: 0 Ruud: 2

İlk hafta fikstürümü tamamladımm

Tarık Abi ile mesajlasmalarımız sonrası, oynadıgım 4 maçta da sahaya sürdüğüm Toure'nin şut özelliğinin arttırılmış oldugunu farkettik, daha dogrusu Tarık Abi farkedip bana durumu bildirdi. Nasıl böyle bir hata yaptım gerçekten bilemiyorum, ve çok fazla üzüldüm. Tatil sonrası ilk kez ps'yi açtım ve direk maçlarımı yaptım. Muhtemelen gitmeden önce bastıgım bir kart canımı çok yaktı.

Oynadıgım 4 maçta da hükmen yenik sayılacagım. Hakkınızı helal edin.

[Galibiyetine doping karışmış şampiyon konuşması]

bende neden parlıyo bu adam diyorum geçmiş olsun hocam.

Tarık ben bugün yapalım dedim fakat arogon arkadaşım yarın yapalım dedi.emirtemelli arkadaşlada pazartesi gündeüz yapacagız konustuk biz..Pazartesi gündüz ve akşam saatleri arasında 2 maçımıda yapacağım tarık...Kusura bakma kardeşim valla çoluk çocuk yüzünden oyuna veremedim kendimi ancak toparlana bildim. Senide mahcup ettim kardeşim. Ama bugün hepsini bitiririm..

• quote:

Tarık ben bugün yapalım dedim fakat arogon arkadaşım yarın yapalım dedi.emirtemelli arkadaşlada pazartesi gündeüz yapacagız konustuk biz..Pazartesi gündüz ve akşam saatleri arasında 2 maçımıda yapacağım tarık...Kusura bakma kardeşim valla çoluk çocuk yüzünden oyuna veremedim kendimi ancak toparlana bildim. Senide mahcup ettim kardeşim. Ama bugün hepsini bitiririm..

evde olsaydım şimdiye maçımızı yapmıştık ama akşam 5ten beri evde değilim, ancak sabah evde olacağım , gece boyu da uyanık olmam gerektiğinden ancak akşam yapabiliriz maçları diye düşünüyorum, yada öğleden sonra gibi de olabilir, ama o konuda söz vermiyorum, çünkü şimdi bile zor açık tutuyorum gözlerimi :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Skorlar güncel beyler

Tarik 1 saate onlineim.

Yaktın beni Osman..

coupe 0 - 1 Fifaz

Fifaz 0 - 5 coupe

Uzun zamandır fark yemiyordum bu kadar ama yeni kurduğum 352 kadromun bu kadar ezilmesi şaşırttı beni , senden sonra hemen bozdum kadroyu , bu arada 5221 tam senlik olmuş , aynen devam derim..

ilk maçta kornerde gafil avlanmasaydım asıl o zaman yakmıştım seni :)
    hem bizim turnuvalarda hemde division birde rakiplerimin %90'ı maça defensive başlıyor.bende bunu hiç sevmediğim için tepki olarak bu taktiğe geçtim ve artık bütun maçlara attacking başlıyorum ve 3-0 öne de geçsem takımı Balanced'a dahi almıyorum.senle oynadıktan sonra üstüste mağlup olup div2 ye düştüm ama bu taktikle mağlup olurken bile çok pozisyona giriyorum.çoğunu atamiyorum o ayrı :) şimdiye kadar sadece bir turnuvada her maça defensive başladım,onda da final oynadım!yani oyun bir anlamda insanları defenseive oynamaya itiyor ama ben tat almıyorum o şekilde oyundan.bu hamur tuttu gibi şimdilik bakalım,önümüzdeki turnuvada bu kadroyla yer almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.