Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP II [ PS3 ] ŞAMPİYON MERT TEBRİKLER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
4
Favori
11.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

Gruba bak,cok keyifli,mehmedim bahtiyarim hepsi bizim grupta,cok keyifli olacak insallah.

@mamitek gece online olurum 1 civari kismetse

Muthiş Grup Muthişşşşş
  • Sevgili rakiplerimm,

Yımah
    Giant5

23:00 - 02:30 arası online olan arkadaşlarınız arasında beni görebilirsiniz

dedikk ama :D çocuk uyumadı :D internetten tom ve jerry izliyoruz, onu beklerken benim uykum geldi yahu :D esnemiyor bile o derece kötü durumdayımm

uyuduğu an online ımm, karşılaşırsak maçlaımızı yaparız, olmadı hafta sonu zaten denk geliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

En güzel gol ödülü için desteğiniz bekleniyor beyler

evrenugur : 20k verdi sağolsun , diğer arkadaşlarında katılımıyla değerinde bir if alacağım ve tüm katılımcıların oylarıyla belirlenecek en güzel gol ödülüde turnuva sonunda sahibini bulacak , herkes turnuva maçlarında mutlaka en güzel golünü kaydetsin

süpper uygulama ödül güzel olursa millet güzel gol atmaya çalışacakk süpperr süpper süpperrr

ödül sağlam olsunn bendende 50K

• Rakipsiz 3-2 sevinçkan
    sevinçkan 3-1 rakipsiz
    başarılar hocam keyifli maçlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay vay vay , ben güzel gole oynuyorum arkadaş , böyle giderse en güzel golü atan turnuva şampiyonundan daha fazla ödül alacak

@evrenugur maçlar bir aksilik olmazsa rövanşlı oynanacak fakat anlaşılıp sonrada oynanabilir

@ruud_ Mehmet bu en güzel gol uygulamasının organizasyonunu sana veriyorum , turnuva sonunda bunun konusunu açarsın çünkü ayrı bir konu olursa daha iyi değerlendirilir goller , bana 20k lık bir kart açarsın evrenin verdiği 20k yı göndereyim , alpaslan ve bahtiyarda 50k veriyorlar sağolsunlar onlarıda toparlarsın.

Skorlar ve Tabela güncel beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 24 Kasım 2012; 1:19:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenugur

mehsinyes ve mamitek e maçlar için teşekkürler, çok güzel ve keyifli maçlardı

evrenugur 3 - 1 mehsinyes
    mehsinyes 2 - 3 evrenugur

evrenugur 2 - 1 drcesh
    drcesh 1 - 4 evrenugur

gerçekten çok güzel maçlardı asıl ben teşekkür ederim

• Rakipsiz 4-2 çelikalp
    çelikalp 4-2 rakipsiz
    sonunda bitirebildik maçları kopup kopup duruyordu başarılar dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

Rakipsiz 4-2 çelikalp
    çelikalp 4-2 rakipsiz
    sonunda bitirebildik maçları kopup kopup duruyordu başarılar dostum

Ellerine saglik kardesim. Acayip maclardi gercekten. Diger arkadaslar ile henuz oynamadim ama turnuvanin favorilerinden birisin herhalde. Cok iyiydin
  • Mehsinyes 0-1 urtursumer
    urtursumer 1-0 Mehsinyes

Çok zevkli maçlar oldu herzamanki gibi. İlk maçta kardeşim biraz şanssızdı. İkinci maç çok bastırdım anca bir tane atabildim. Bu arada Veteran Cup ta finale çıkmışsın kardeşim tebrikler.

urtursumer 2-1 Giant_MT
    Giant_MT 3-1 urtursumer

Puanları paylaştık. İlk defa oynadık arkadaşla. Çok sıkı oyuncu, ikinci maçta Bent değişikliği fark ettirdi kendini. Dediğim gibi bizim grup süprezlere gebe...
  • 30+ ULTİMATE TEAM CUP II - Turnuvanın En Güzel Golü Yarışması

http://forum.donanimhaber.com/m_68391263/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68391263
  • CoderShack : 2 FenerLee_ : 3

FenerLee_ : 3 CoderShack : 1

Arkadaş biraz şanssızdı va aynı zamanda bağlantı çok kötüydü.Tebrik ediyorum kendisini başarılar diliyorum...

Gol yarışmasının farkında değildim bilsem cavanni ile attığım marco van basten golümü koyardım

• muhibbi 0 - 1 giant5
    giant5 1 - 1 muhibbi

süpperr maçlardı be :), acayipkeyif aldımm :))

ah buffonn yedin 2 puanı 2. maç dakika 90'da serbest vuruşu gole çevirdi sevgili rakibimm :D hiç beklemiyodum yahu :D

ilk maç pozisyon vermedin abicimm tebrikler valla sıkı defans yapıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: urtur

Mehsinyes 0-1 urtursumer
    urtursumer 1-0 Mehsinyes

Çok zevkli maçlar oldu herzamanki gibi. İlk maçta kardeşim biraz şanssızdı. İkinci maç çok bastırdım anca bir tane atabildim. Bu arada Veteran Cup ta finale çıkmışsın kardeşim tebrikler.

urtursumer 2-1 Giant_MT
    Giant_MT 3-1 urtursumer

Puanları paylaştık. İlk defa oynadık arkadaşla. Çok sıkı oyuncu, ikinci maçta Bent değişikliği fark ettirdi kendini. Dediğim gibi bizim grup süprezlere gebe...

Utku kardeşim gerçekten müthiş maçlardı ilk maçta kaçırdıklarıma,ikinci maçta kurtardıklarıma inanamadım her zamanki gibi acaip keyif aldım; çok zevkliyditempo, pozisyon, heyecan her şey vardı tebrikler kardeşim

• maçlarım için 1 saate online olacagım dostlar fazla durmiyacagım açık arkadaşlar var ise yapabiliriz olmadı bu gece sabaha kadar psn deyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

30+ ULTİMATE TEAM CUP II - Turnuvanın En Güzel Golü Yarışması

http://forum.donanimhaber.com/m_68391263/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68391263

Turnuvalarımız gerçekten çok keyifli gidiyor. En güzel gol yarışması dahada heyecan katacaktır diye düşünüyorum . 20 k'da benden arkadaşlar. Kart bilgilerini bekliyorum.

• Herkese merhabalar arkadaslar. dun gece 1-4 arasi onlineydim ama sansima rakiplerimin hicbiri online olmadi. insallah bu gece de 11 gibi oyundayim

• arkadaslar, turnuvamiz hayirli olsun.
    Tel den baktigim icin fixtur goremiyorum, yarin 11 ile 17 arasi musaitim , rakiplerime duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

muhibbi 0 - 1 giant5
    giant5 1 - 1 muhibbi

ah buffonn yedin 2 puanı 2. maç dakika 90'da serbest vuruşu gole çevirdi sevgili rakibimm :D hiç beklemiyodum yahu :D

Bahtiyarım eline sağlık kardeşim hakikaten süper maçlardı 1.maçta afedersin çok boktan bi penaltı aldım haksız yere skor 2-0 olucaktı harbiden aldığım penaltıdan bn bile utandım nasri geldi topun başına penaltı atış çubuğunu en sağda durdurdum o golü atmam çünkü ulan bi baktım yine bile öle bi vurduki golü atıyo sandım neyseki dışarı vurdu 2.maçtada resmen oyun kilitlendi dk90da adam johnson kurtardı frikikten başarılar kardeşim teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

Herkese merhabalar arkadaslar. dun gece 1-4 arasi onlineydim ama sansima rakiplerimin hicbiri online olmadi. insallah bu gece de 11 gibi oyundayim

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

@Hakan ( haki1234 )
    @Ersin ( ersind3 )

Pm veya alıntı yeterli maçlarımız için hemen online olurum

Birkaç mesaj üstte yukarıdaki mesajıma tezat bir post atmışsın , maç saatleri için mutlaka konu üzerinden anlaşalım , şu saatler arası online dım rakiplerim yoktu demek yanlış kardeşim , hepimizin işi gücü var ve mutlaka maç saatleri için önceden gün / saat belirtelim olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 24 Kasım 2012; 14:39:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Giant5

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

muhibbi 0 - 1 giant5
    giant5 1 - 1 muhibbi

Bahtiyarım eline sağlık kardeşim hakikaten süper maçlardı 1.maçta afedersin çok boktan bi penaltı aldım haksız yere skor 2-0 olucaktı harbiden aldığım penaltıdan bn bile utandım nasri geldi topun başına penaltı atış çubuğunu en sağda durdurdum o golü atmam çünkü ulan bi baktım yine bile öle bi vurduki golü atıyo sandım neyseki dışarı vurdu 2.maçtada resmen oyun kilitlendi dk90da adam johnson kurtardı frikikten başarılar kardeşim teşekkür ederim

abi inan farkında değilim vuramadın sandımmm yoksa bu nazik hareketinden dolayı teşekkür ederdim, bende kendi kendime -aha nasıl olur la kaçırdı penaltıyı dedim çok kötü kalpliyim çok

teşekkür ediyorum ayrıca bu güzel hareketin için :))

tekrar karşılaşmak dileğiyle, sanada başarılar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.