Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP II [ PS3 ] ŞAMPİYON MERT TEBRİKLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
4
Favori
11.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruud_

Dostlar selam, ben pazar ögleden sonra gece yarısına kadar müsait olacagım, ya da şimdi 1 saatlik bir vaktim var. İkisi de uymuyorsa pazartesi gece de girmeye calısırım.

Tarık Abi eline sağlık güzel bir turnuva bizi bekliyor !

Eyw kardeşim , fikstürü sağlama aldık ama bu seferde 9 kişilik grup olduğundan scorejournal kabul etmiyor maç sonuçları için , bildiğin bir site var mı bununla ilgili en kötü elle gireceğim sonuçları

Edit : Ayrı ayrı grup tablosu yaparak hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 23 Kasım 2012; 13:28:46 >

• Turnuva hayirli olsun herkese basarilar :)

Bu arada mesaj da da yazdigim gibi turnuva giris coinsini aksamustu yollayacagim suan isyerindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir gruptur

Hani seribaşları dağılıyordu hepsi burda

9.luğa talibim
  • quote:

Dostlar selam, ben pazar ögleden sonra gece yarısına kadar müsait olacagım, ya da şimdi 1 saatlik bir vaktim var. İkisi de uymuyorsa pazartesi gece de girmeye calısırım.

Ruud Pazar günü bana uyar. Evren sen de müsait olursan bu akşam oynayabiliriz. Utku kardeşim senle zaten bir ara mutlaka denk gelir yaparız maçımızıturnuva bitti aramızda maç yapalım diyorduk kısmet yine turnuvayla geldi bu arada bizim grup sürpriz dolu olmuş, çok tehlikeli valla

• Coupe 96 , evrenugur bu akşam 22.00 veya 24.00'dan 02'ye kadar online olabilirim.
  • Gruba bak,cok keyifli,mehmedim bahtiyarim hepsi bizim grupta,cok keyifli olacak insallah.

@mamitek gece online olurum 1 civari kismetse

• Sevinçkan @barlas72 ve onur üyemiz çelikalp müsait olduğunuzda alıntı veya pm atmanız yeterli görüşmek üzere dostlar herkese başarılar

• Ben su anda musaitim arkadaslar. Tabletten gruplari veya fiksturu goremiyorum ama isteyen arkadaslar Ile oynayabiliriz.

Not. Lanet EA Server'da sorun var. Surekli dusuyorum. Aksam tekrar deneyecegim arkadaslar. Simdi biraz film seyredeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikalp -- 23 Kasım 2012; 15:43:18 >
  • Vaay gruba bak Muhibbii reyiz var.

Ben yarın müsait olurum, daha takım kuracağım.
  • bizimm grup muhteşem ciddenn, işlerim yoğun güzel güzel yazamadım ama okuyorumm :D

sakin kafayla iyice inceleyip değerlendireceğimmm :))

hayırlı olsun yeni turnuvamızz
  • ilk maçları da yaptık hayırlısıyla açtık turnuvayı..

Brky 2-2 Fifaz
    Fifaz 0-1 Brky

İlk maç Tarık abi hiç anlamadan 2-0 öne geçtim ama koruyamadım ilk maçın 2. yarısı ve 2. maçın tamamında Tarık abi "3-5-2 taktiğine karşı nasıl oynanır" dersi verdi.. Bu maç video'ya çekilse okullara ders olurdu yani 87. dakikada Remy'nin yoktan var ettiği pozisyonla maçı kazandım.. Loris devleşti 2. maçta özellikle.. Bide Bale ile çektiğim bi şut vardı ilk maçta.. Direkleri kırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

ilk maçları da yaptık hayırlısıyla açtık turnuvayı..

Brky 2-2 Fifaz
    Fifaz 0-1 Brky

İlk maç Tarık abi hiç anlamadan 2-0 öne geçtim ama koruyamadım ilk maçın 2. yarısı ve 2. maçın tamamında Tarık abi "3-5-2 taktiğine karşı nasıl oynanır" dersi verdi.. Bu maç video'ya çekilse okullara ders olurdu yani 87. dakikada Remy'nin yoktan var ettiği pozisyonla maçı kazandım.. Loris devleşti 2. maçta özellikle.. Bide Bale ile çektiğim bi şut vardı ilk maçta.. Direkleri kırdı

Tebrik ederim kardeşim , iyi kontra yapıyorsun , çok canlar yakarsın sen

• bordo33 ve CoderShack şuanda müsaitim.Sizde müsaitseniz mesajı alıntılayın yapalım maçlarımızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

ilk maçları da yaptık hayırlısıyla açtık turnuvayı..

Brky 2-2 Fifaz
    Fifaz 0-1 Brky

Tebrik ederim kardeşim , iyi kontra yapıyorsun , çok canlar yakarsın sen

abi fransa kadrom vardı bu takımı yeni kurdum baya eksik var daha.. alışamadım da. bakalım bişeyler yapıcaz daha zaman var

• quote:

Orijinalden alıntı: celikalp

Ben su anda musaitim arkadaslar. Tabletten gruplari veya fiksturu goremiyorum ama isteyen arkadaslar Ile oynayabiliriz.

Not. Lanet EA Server'da sorun var. Surekli dusuyorum. Aksam tekrar deneyecegim arkadaslar. Simdi biraz film seyredeyim

Rakiplerin

@QSerdar_TR
    @dikkat mersinli
    @mahmutelbir
  • @Hakan ( haki1234 )
    @Ersin ( ersind3 )

Pm veya alıntı yeterli maçlarımız için hemen online olurum
  • @sevinckan_216
    @barlas72
    @jacaleren

Arkadaşlar müsait olunca pm atın buralardayım gece 1-2 ye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: celikalp

Ben su anda musaitim arkadaslar. Tabletten gruplari veya fiksturu goremiyorum ama isteyen arkadaslar Ile oynayabiliriz.

Rakiplerin

@QSerdar_TR
    @dikkat mersinli
    @mahmutelbir

Ya arkadaslar sizde de ayni sorun var mi?

Surekli dusuyorum. Dusmedigimde de garip seyler oluyor. Top bendeyken oyun surekli kesiliyor. Top rakibe gecince hicbir sikinti yok. Adamin birisiyle oynarken deli oldum. Adam 3-0 one gecti boyle. Bayagi bir kastim 3-1 yaptim adam 4-1 yapti. Son dakikalarda 4-3'e kadar getirdim ama adam yine aldi. Hem de final macinda. Hasta olacagim ya. Dedim bugun keyifle bir FUT gunu yapayim. Yine rezil etti gunu EA.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

quote:

Ruud Pazar günü bana uyar. Evren sen de müsait olursan bu akşam oynayabiliriz. Utku kardeşim senle zaten bir ara mutlaka denk gelir yaparız maçımızıturnuva bitti aramızda maç yapalım diyorduk kısmet yine turnuvayla geldi bu arada bizim grup sürpriz dolu olmuş, çok tehlikeli valla

bugün için saat sekizden 12 ye kadar, yarın ve pazar için tüm gün uygunum

herkese başarılar, bol keyifli, centilmence, kopmadan, az lag li maçlar dilerim

organizatore iş çıkarmak istemiyorum ama hani turnuvanın en güzel 3 golü fikride aklıma gelmedi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Coupe 96 , evrenugur bu akşam 22.00 veya 24.00'dan 02'ye kadar online olabilirim.

eğer mehsinyes le maç saatimize denk gelmezse 22:00 - 24:00 benim için uygun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.