Şimdi Ara

30 tl ye parfum tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadarşlar 30 tl civarında bir parfum önerirmisiniz.

Parfüm 16 yaşındaki bir erkek için kızlarda hoş bir etki uyandıracak virşey olsun yani lise kızları için çekici olsun

Hepsiburada tercihimdir başka sitede olursa sıkıntı değil

Cevaplara alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blade cooler. Kız arkadaşım çok beğenirdi ve abartısız söylüyorum o kadar para bayılıp aldığım parfümlerden daha çok olumlu tepki almıştım bu parfümden. Kızlar direk fark ediyo kardeşm bakmanı tavsiye ederim.

Ayrıca bütçeni biraz daha arttırabilirsen daha kaliteli parfümler önerebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlataneral0

Blade cooler. Kız arkadaşım çok beğenirdi ve abartısız söylüyorum o kadar para bayılıp aldığım parfümlerden daha çok olumlu tepki almıştım bu parfümden. Kızlar direk fark ediyo kardeşm bakmanı tavsiye ederim.

Peki ne kadar sıkmam gerekir günlük

Ve gerçekten kızları etkiler diyorsun yani

• quote:

Blade cooler. Kız arkadaşım çok beğenirdi ve abartısız söylüyorum o kadar para bayılıp aldığım parfümlerden daha çok olumlu tepki almıştım bu parfümden. Kızlar direk fark ediyo kardeşm bakmanı tavsiye ederim.

Peki ne kadar sıkmam gerekir günlük

Ve gerçekten kızları etkiler diyorsun yani

Bide deodorantla birlikte veriyor doğrumuyum

• nuriaga65 N kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/avon-full-speed-edt-75-ml-erkek-parfum-3-lu-set-p-SGAVONZF002G

bu ürün 141 tl den düştüğü yazıyor doğrumu
  • O paradan düştüğünü sanmıyorum. Fullspeed hakkında da çok olumlu şeyler duydum ama kokuyu bilmiyorum.

Kardeş ben biraz abartıyodum parfüm sıkma işini, sevgilim yanıma gelip kokunu takip edip buldum seni, okul koridoru sen kokuyodu falan diyodu hatta.

Deodorant veriyorlardı ama ben kullanmadım hiç.

• quote:

O paradan düştüğünü sanmıyorum. Fullspeed hakkında da çok olumlu şeyler duydum ama kokuyu bilmiyorum.

Kardeş ben biraz abartıyodum parfüm sıkma işini, sevgilim yanıma gelip kokunu takip edip buldum seni, okul koridoru sen kokuyodu falan diyodu hatta.

Deodorant veriyorlardı ama ben kullanmadım hiç.

Tamam aga sen bana yinede aldıgının linkini atarmısın sana zahmet yanlışını almayayım.

• ZARANIN SİTESİNE BAK MAX 30 TL YE BULURSUN

JAGLERDE FENA DEĞİLDİR.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

ZARANIN SİTESİNE BAK MAX 30 TL YE BULURSUN

JAGLERDE FENA DEĞİLDİR.

Hangisi max 30 tl dir.

• quote:

max 50 tl ye ne önerirsin

• Ben marketten almıştım kardeş mavi blade işte al birinden.

Equal diye bi parfüm var Hunca Kozmetik üretimi, fiyatı 30 lira civarı ve parfüm Jean Paul Gauilter'ın taklidi sayılır kokuları çok benziyor. Sıcak bi parfüm belki hoşunuza gidebilir.

Zara Man Uomo da 40 liraydı sanırım ama internette 30 liraya bulabilirsiniz belki. Bu koku da Paco Rabanne One Million'ın taklidi sayılır.

Bunlar deneyip beğendiğim parfümler bunların dışında XO Man Charismatic hakkında olumlu yorumlar okumuştum ama deneme fırsatım olmadı.

Brut Classic eskilerin efsane kokusu şuan İnternette uygun fiyatlı olarak satılıyor ama eskisi gibi kalıcı mı, koku değişime uğramış mı bilemem.

Son olarak da Jagler demiş arkadaşımız ancak bu koku bende malesef baş ağrısı yapıyor bu yüzden tavsiye etmem ama sonuçta zevk meselesi belki sizin hoşunuza gidebilir :)

• Tiara's

• Blade cooler sipariş ettim gelsin bakalım

• Blade cooler'ı eskiden kullanmışlığım var. Fiyatına göre gayet iyi ama öyle etrafa olağanüstü kokular saçan bir parfüm olduğunu düşünmüyorum. Birde benim gibi tatlı kokular seviyorsanız pek tatmin etmeyebilir. Ama şöyle bir güzelliği var. Adı gibi cool bir parfüm. Hem yaz hem kış rahatlıkla kullanılabilir. Keskin ve erkeksi bir kokusu var.

• Bende deneyecegim

Daha iyi bir parfüm öneriniz var m:?

Çekici olan

• nuriaga65 N kullanıcısına yanıt
    Yukarıda da yazdığım Tiara's parfümünü kullanıyorum şu an. 25 liraya aldım. Ben çok beğendim. Az sıkmama rağmen baya kalıcı. Vanilya tatlılığı ve mentol ferahlığı var. Bu fiyata satılan parfümler arasında en iyilerden bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Yukarıda da yazdığım Tiara's parfümünü kullanıyorum şu an. 25 liraya aldım. Ben çok beğendim. Az sıkmama rağmen baya kalıcı. Vanilya tatlılığı ve mentol ferahlığı var. Bu fiyata satılan parfümler arasında en iyilerden bence.

nerden aldınız? jagler nasıl sence

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama ama herkese Jagler nasıl diye sorman bence biraz mantıksız. En yakın avm ye git kokusuna bak.

Parfüm işi zevk işi hocam ben şahsen güzel bulmuyorum ama güzel bulanların sayısı hayli fazla. Ayrıca parfümü kullanacak olan kişi sensin bence senin yorumun çok daha önemli, her parfümü beğenen veya beğenmeyen çıkar çokta önemseme insanların yorumlarını.

• Blade cooler elime ulaştı gerçekten kutusunu aöar açmaz çok güzel kokusunu belli etti

Benim hoşuma gitti diyebilirim

Kutusuda kare şeklinde teneke bir kutunun içibde güzel bir kutu

Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

nerden aldınız? jagler nasıl sence

Şok'a gelmişti ordan aldım başka nerde satılıyor bilmiyorum. Jagler'i kullanmadım ama kokusunu biliyorum. Bence güzel fena değil ama sevmeyeni çok. Yani siz severek kullanırsınız ama etrafınız memnun kalmayabilir. 2 hafta sonra Bim'e geliyor Jagler 15 liraya. Denemek için alabilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.