Şimdi Ara

30 Temmuz faturalı Jelatini açılmamış IPhone 3Gs 16GB Beyaz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Vodafone Bayisinden alındı, garantili Jelatini üzerinde kesinlikle açılmadı, faturasıyla birlikte satılık...pazarlık için hiç aramayın, tek fiyat, bugun öglen aldım telefonu bayiiden faturasıyla kapalı kutusuyla elden teslim satacagım...

507 3708177

profilde izmir yazıyor ama istanbuldayım...

1250 TL

Satıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben_wade -- 30 Temmuz 2010; 17:18:04 >

• fiyat yok :S
  • Kaça aldın nie satıyosun ?
  • 1100 e sifir evkurdan alinmis buldum. bir tane de 1150 ye birazdan elden alicam. senin fiyat ucuktu biraz kardes.
  • evkurda 1100 liramı sıfır 3gs benmi yanlış duyuyorum :) ok dikkatli okudum yanlışim varmış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesis85 -- 30 Temmuz 2010; 18:23:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesis85

evkurda 1100 liramı sıfır 3gs benmi yanlış duyuyorum :)

yok kardes evkurdan alinmis sifir cihaz. magazadan degil.
  • Kadıköy Cepmarket'e sattım, sahibinden de telefon numaraları var, arayın elimde 16gb beyaz ver diyin, ne kadar fiyat veriyorlar görün, ama burası ölücü kaynadığı için hemen şuna aldım buna aldım yazarsınız anca...Telefoncuya sattığım fiyata elden satamayacakmışım çok ilginç ya...
  • hocam cihazı bugun almıssınız. satma sebebiniz nedir?
  • Kontratlı aldım Vodafone dan kredi kartsız taksitli ve aylık konuşma+mesaj+internet hediyeli ve telefonu nakite cevirdim...
  • ya hocam burası ölücü değil burda bende telefon sattım 550 liraya iphone 2g sattım ki bu piyasanın üstünde 420 liraya wii sattımki buda piyasanın üstünde burda şöyle bi olay var insanlar aktif ürün arıyor 950 liraya sıfır 3gs 32gb satan var garantisiz insanlar var ayrıca iphone u cidden kullanmayı bilen kişiler forumda dolu ve garantiyle bu kişilerin pek işi olmaz 1250 lira telefoncu verdiyse üzüldüm çünkü 1500 liraya satması lazım afedersin 1500 liraya bilmeyen bir kişi alır 1450 liraya gold bilgisayar 12 taksit yapıyor teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.