Şimdi Ara

30 ile 35 Bin tl Arası Araçlar, Tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence ilacın albea hatta aileye 3.bir araç gelme ihtimali var ben bile ufaktan bakıyorum eskiden kullandık çok memnunduk lpg li 1.2 motorlu makyajlı kasaydı hani fiyatına göre güzel araba bence ... Tavsiyem 2005-2008 1.2 LPG Li bul memnun kalırsın ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyota16

Bence ilacın albea hatta aileye 3.bir araç gelme ihtimali var ben bile ufaktan bakıyorum eskiden kullandık çok memnunduk lpg li 1.2 motorlu makyajlı kasaydı hani fiyatına göre güzel araba bence ... Tavsiyem 2005-2008 1.2 LPG Li bul memnun kalırsın ...
    Günceldir :)

Albea en son seçenek hocam yav :)
  • Güncel beaaa
  • Alman'dan uzak durun, peugeot citroen den uzak durun, denk getirebilirsen fiat -renault yürütmesi kolay olacağı için mantıklı olur ama konfor kriterinden kalıyorlar

En mantıklısı japon fakat genelde apaçiler tarafından mahvedilmiş oluyor marka takıntılı olmayın, temiz diye gidin hiç aklınızda olmayan bir arabalara da bakın. Tabi kronik sorunlarını araştırdıktan sonra.

mümkünse lpg li olsun tankının süresini en son ki bakımını kontrol ettirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kowalskiC.

Alman'dan uzak durun, peugeot citroen den uzak durun, denk getirebilirsen fiat -renault yürütmesi kolay olacağı için mantıklı olur ama konfor kriterinden kalıyorlar

En mantıklısı japon fakat genelde apaçiler tarafından mahvedilmiş oluyor marka takıntılı olmayın, temiz diye gidin hiç aklınızda olmayan bir arabalara da bakın. Tabi kronik sorunlarını araştırdıktan sonra.

mümkünse lpg li olsun tankının süresini en son ki bakımını kontrol ettirin
    Modeller konusunda da tavsiye alsam nasıl olur :)

Malum site ilan no'su vs :)
  • Balık vermeyeyim tutmayı göstereyim;

malum siteyi açıyoruz,
    -son 24 saatte konan ilanlar
    -sadece sahibinden ilanlar ki bolca al satçı galerici normal hesap ile yapıyor hatta kadın ismide göreceksin
    -takas kabul etmeyenleri işaretle

ve şahsi tavsiyem her zaman arabanın yaşını küçültmeye bak.
    yeni şahine bineceğime eski lükse binerim mantığı arabası olmayanların edebiyatı

bir de malum site genelde %15 pahalıdır ona göre üst limiti yaz

2 saatte bir kontrol edeceksin. Çünkü bunu yapan çok kişi var adamın işi bu sürekli son düşen ilanı arıyorlar.
    https://www.sahibinden.com/otomobil/sahibinden?date=1day&exchange=no&price_max=40000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kowalskiC. -- 10 Aralık 2019; 21:22:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kowalskiC.

Balık vermeyeyim tutmayı göstereyim;

malum siteyi açıyoruz,
    -son 24 saatte konan ilanlar
    -sadece sahibinden ilanlar ki bolca al satçı galerici normal hesap ile yapıyor hatta kadın ismide göreceksin
    -takas kabul etmeyenleri işaretle

ve şahsi tavsiyem her zaman arabanın yaşını küçültmeye bak.
    yeni şahine bineceğime eski lükse binerim mantığı arabası olmayanların edebiyatı

bir de malum site genelde %15 pahalıdır ona göre üst limiti yaz

2 saatte bir kontrol edeceksin. Çünkü bunu yapan çok kişi var adamın işi bu sürekli son düşen ilanı arıyorlar.
    https://www.sahibinden.com/otomobil/sahibinden?date=1day&exchange=no&price_max=40000
    Çok değerli bilgiler hocam teşekkür ederim.

• Vay be...
    Millet kurt olmuş, biz de birşey biliyoruz diye geçiniyoruz .
    Valla kardeş ufak birkaç fikir veririm diye girdim başlığa şuan aydınlanmış bir biçimde bu yorumu yazıp çıkıyorum. Allah seni her türlü sahtekardan korusun. Her daim yolun açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuş Kafası -- 11 Aralık 2019; 2:33:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuş Kafası

Vay be...
    Millet kurt olmuş, biz de birşey biliyoruz diye geçiniyoruz .
    Valla kardeş ufak birkaç fikir veririm diye girdim başlığa şuan aydınlanmış bir biçimde bu yorumu yazıp çıkıyorum. Allah seni her türlü sahtekardan korusun. Her daim yolun açık olsun.
    Güldürdün haha :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.