Şimdi Ara

30 HAZİRAN TYT - 1 TEMMUZ AYT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence olacak tarih bu.

• Ben 7-8 Haziran diyorum seçimin 2.tura kalma ihtimali var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_decity -- 18 Nisan 2018; 16:33:20 >
  • seçimin ikinci tura kalma ihtimali söz konusu olduğundan 30 haziran-1 temmuz olamaz...
  • cnn alt yazı bu tarihi veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçim ikinci tura kalırsa seçim tarihi 8 temmuz olur. 1 temmuz için problem yok.
  • Evet tarih buymuş altyazı geçtiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sınav 30 haziran -1 temmuz kaynak yök
  • içimden böyle geçiyor bir kaç saat önce bir konuda bu yorumu yapmıştım umarım doğru çıkmaz
  • Kesinleşti hayırlı olsun.Mantıklı olan buydu.10 haziran 24-haziran arasında 14 gün az değil şurada sınava 2 ay kalmışken.İyi oldu böylesi
  • Oylar reise helal olsun 7 gün verdi bize
  • Chalrie Keley kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeltme : 2. Tur 2 hafta sonra yapılabilirmiş.

80 MİLYONLUK BİR ÜLKENİN NASIL YÖNETİLDİĞİNE 2 SAAT İÇİNDE ŞAHİT OLDUK KİMSENİN ÜLKEDEN HABERİ YOK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 18 Nisan 2018; 16:53:55 >
  • sanjayra S kullanıcısına yanıt
    2.tur ertelenmez sınav ertelenir emin ol...
  • Abi 3 milyon kişiyiz sınava gireceğiz, hiç kimsenin mi haberi yok bizden
  • Ya gençler ilk tur seçimlerinin kesin sonuçları zaten 1 hafta içinde olmuyor. 2.tur için minimum arada 2 hafta olması lazım.
    Yani seçim 2.tura kalksa bile 30 haziran gününde problem yok
  • Stresten bıkmış durumdayım yeter artık ! Bir de utanmadan sınavın tarihini ertelediler.Tatilimizden 1-2 hafta gidecek.1-2 hafta daha boktan eğitim sisteminin boktan sınavına ateş gibi bir sıcaklıkta çalışıp stresten perişan olacağız. Yazıklar olsun bu hükümete bir hükümet ancak bu kadar düşüncesiz olabilirdi. Adamlar seçimin 2.tura kalma ihtimalini bile düşünmemiş. O kadar gün varken neden 24 haziran ? Bu gösteriyor ki akpnin oyları gittikçe düşüyor.Tek adam rejimi deyince kızıyorlar.Adam ne derse o oluyor.
    Sınav sonuçlarının açıklanma stresi yerleştirme stresi falan derken tatilden 1 ay daha gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sağır Kurbağa -- 18 Nisan 2018; 17:45:38 >
  • Cerrahpaşa tıp gelir simdi

• Umurlarında değil 2 milyon girecek o sınava. Planı varmış işi varmış hiç umursamazlar taht için her şeyi yaparlar. Bakarsın yarın biri çıkar yine değiştirir belli mi olur. Biz ise bir hafta daha pişe pişe ders çalışacaz olacak olan bu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.