Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

30 GÜN BEDAVA İNTERNET MİLLENİCOM’DA! TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
200
Cevap
5
Favori
13.658
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> 30 GÜN BEDAVA İNTERNET MİLLENİCOM’DA! TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    753 Mesaj
    11 gun oldu ne gelen var ne giden whatsapp destek hatti alt yapi saglayicisi size donus yapacaktir diyor ama ses yok bu gidisle iptal edecez gibi gorunuyor superonline olmadigi yerlerde surunuyoruz resmen🤦🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: kazarus

11 gun oldu ne gelen var ne giden whatsapp destek hatti alt yapi saglayicisi size donus yapacaktir diyor ama ses yok bu gidisle iptal edecez gibi gorunuyor superonline olmadigi yerlerde surunuyoruz resmen🤦🏻‍♂️
    Merhaba , sizlere yardımcı olmak isteriz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? İyi günler dileriz .
    |
    |

Orijinalden alıntı:

Hali hazırda zaten iptal ettim hocam gerek kalmadı

Alıntıları Göster
    Merhaba,

PM üzerinden tarafınıza dönüş sağlanmıştır.

İyi günler dileriz.
    |
    |

Orijinalden alıntı:

Merhaba,yaklaşık 10 gün önce internet başvurusu yaptım .Fakat otomatik cevap dışında herhangi biriyle konuşup net bir cevap alamadım.Daha kaç gün daha bekleyeceğim.İnternet bağlatmak bu kadar mı zordur? Zorla TT başvuru yaptırakacaksınız.
    Merhaba, tarafınıza aranma sağlanmıştır.Başvurunuza aktif hale getirilmiştir.İyi günler dileriz.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Msi Z170 a Pro 2800 Mhz - Intel Skylake corei5 6500 3.2 ghz - Msi R9 390 Gaming 8G - Kingston hyperx furry 16gb ddr 2400 mhz - Dark N10 - Aerocool kcas 750w bronze 80 - seagate baraccuda 2 tb 7200 rpm - cooler master hper tx3 evo - Asus Mx239h 5 ms LED-Ips - Samsung s2233b - Kingstonsv300s 120 gb ssd - james donkey 240 gb ssd - logitech c310 720p webcam -
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.