Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
9.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 21 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • speedyDNA (78 mesaj) WaapS (55 mesaj) CuCuK (24 mesaj) kilitci (17 mesaj) WaywardSon (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (51 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (18 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Diablo >> ★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    30+ topiği altındaki dileyen arkadaşları OLDBOYS adında açtığımız yeni clana bekliyoruz

diğer forumun ilk sayfasındaki manifesto ve katılım şartları değişmemiştir

tekrar kopyalıyorum

kuruluş amacı;
    Belli bir yaşın üzerinde, aile, iş, ve çeşitli sorumluluklar nedeniyle artık "hardcore" oyunculuktan emekli olmuş,
    Fakat oyunculuk vasfının kesinlikle kaybetmeyecek olan,
    Özellikle Diablo serisine gönülden bağlı ve 10 senedir yeni Diablo'yu bekleyen tüm dostları bir araya toplamak.

Tabii ki kulübün en önemli amacı birbirimize destek olup genç nesil lvl'den lvl'e koşarken morali yüksek tutmak ve "casual" oyunun tadını beraber çıkarmak.

Katılım Şartları:

1. En az 30 yaşında ya da üzerinde olmak.
    2. Diablo 3 oyununa sahip olmak.
    3. "Casual" (yani vakit buldukça oynayabilen) oyuncu olmak.
    4. Kulaklık ve mikrofon sahibi olmak. (tercihen)
    5. Yardımlaşmayı, sosyalleşmeyi ve en önemlisi oyun oynamayı sevmek.
    6. Son ama vazgeçilmez olarak : saygılı olmak. bu şıkkı puntoluyorum özellikle bu konuya dikkat edeceğiz

Kulübe katılmak için üstteki tüm şartlara uyduğunuzu kabul ettikten sonra;
    Doğum YILINIZ ve Battletag ınızı bana pm atabilir veya direk oyundan OLDBOYS diye search ederek clan isteği yapabilirsiniz, uzunca bir zaman her akşam online olacağım için seve seve kabul edeceğim bu anlamda üst ast olmadan herkese kapımız açıktır
    syg,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyDNA -- 10 Mart 2015; 17:07:45 >

|
    |

• Çavuş
    51 Mesaj
    Selam,

Clanda herşey güzel hoş da kimse party yapmak istemiyor.. Ne zaman sorsak cevap bile alamıyoruz.. Ne grift ne nephalem rift ne de bounty..
    Sanırım herkes kendi arkadaşları ile küçük gruplar halinde oynuyor..
    Bu durum clan mantığına ters düşüyor.. Clanda lootshare olmalı, 4lü gruplar ile daha yüksek exp ve eğlence olmalı diye düşünüyorum..
    Böylece hem çabuk item dizeriz hem de daha çok eğleniriz..
    Bu da bir tespitim, umarım dikkate alan olur..

İyi oyunlar, bol şanslar..
    |
    |
  • Binbaşı
    1617 Mesaj

Düşen gem bir daha düşmez, eğer düşmesini istiyorsanız oyunda kasadan yere atın ve grift girin kesin düşer. Böylece iki tane olmuş olur.
    Yani; urshi'de görünüyor ise o gem hala kasanızdadır ya da üzerinizdedir. Başka karakterin üzerine giydiği gemlerde görünmez. Önce üzerinize bakın sonra kasayı talan edin başka yüzüğe takmış olabilirsiniz.
    |
    |
    alparslanware kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    Şimdi çinli gibi kasma zamanı
    |
    |
  • Binbaşı
    1617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

iyiymiş bu grup ama çok geç 90-100lvl e gelince bıraktım diablo3ü.

bu ne böyle yeni nesil. bu sitelerde erken erişim daha çıkmadan satılan oyunlar gece indirmeler vs diyordum bunu yapan varmı ki 250-300tl lik oyuna çıkmadan parayı basan birde az bir iki kredi puan para verecek diye 50-100tl ye neymiş efendim limited miş, special mış yahu normal modda oyun kalmadı bunlarada parayı veren var mıdır? diyordum meğerse bu çoğu 20 yaş altı bir iddiadır online da level kasacam diye kafayı kasmışlar direk gidip en limited special extended 50th year edition a fazladan parayı basıp başlıyor level kasmaya. ve bunlar çoğalmış o yüzden ben internette her mağazada ön sipariş vs görüyormuşum. yahu bunlarla baş edilirmi. iyi olmuş bu grup. diyorum 2-3 ay geçti biraz ucuzladı şu oyunu alim, bakıyorumki bu sosyopat veletler çoktan modlamış oyunu gökyüzünden araba atıp tavuk ateş ediyorlar. yani on-line birde çamurcu-line diye 2 ye ayırmalılar. hatta bu oyunu çamur edenler yüzünden bizim internet hızımız bile yavaşlıyordur. buradan veryansında bulunmuş olim. call of duty ve gta5 online da durum bu.

hayatımda modladığım tek oyun total war dır. oda oyundaki birim isimleri doğru olsun dizaynları doğru olsun vs gibi sebepten. asla saçmalamak için değil. gta5 için bir hulk mod u videosu izledim zaten çekende kendini yeşile boyamış neyse gıybet olmasın, tebrik ediyorum arkadaşı yeşil iyi fikir.

|
    |

• Binbaşı
    1617 Mesaj
    Clan ismi çok kaliteli olmuş bence.
  • Binbaşı
    1789 Mesaj
    initializing'te kalma sorunu google dns ile ilgiliymiş. auto'ya dönünce download etmeye başladı. gitti 1 saatim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Sezon dışı çok güzel, bir daha bir daha kalkan aramıyosun...
    |
    |
  • Binbaşı
    1617 Mesaj

wiz bana göre çok iyi oldu şuan çok memnun kaldım
    Bu arada nerede bu millet, akşam toplanalım diyorum ben yine. Gelmeyen olursa cezası...
    |
    |
    CuCuK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    nerdesin mesut yalan ettin sezoınu valla

vahap uçtu gitti mustafa yusuf da adam ettiler, yakında grifte başlarlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

Hayvana resmen kurbanlık dana muamelesi yapmışsın :))
    |
    |
    Bahsedilenler: WaapS
  • Binbaşı
    1617 Mesaj

Abi ne diyosun her 5 saniyede 1 takıla takıla oynuyorum ptr de :) Ama çok güzel oldu oyun ben diyeyim, yeni sezon en azından oynanır hale geldi :) Her sezon böyle yenilik istiyorum ya çok değil, uğraşacak bir sürü şey çıktı sıkılmayız artık :)
    Çıkartamadığım Ancient SS silahımı cube'den elde ettim, tasker ve rorg'u da koyunca eldiven olarak magefist alıp ortalığı ateşe verdim :) Ancient SS düşerse eğer, furnace almak daha mantıklı tabi. Yarın değişik şekiller deneyeceğim, barbara hiç bulaşmadım daha.
    Bu arada bir şey söyleyeyim, keywarden'lardan topladığımız bones,war vs. keyleri bankada bir baktım her biri infernal machine olmuş. Yani 4 tane sadece bones key'i vardı bankada 4 tane infernal machine bones kapısı olmuş direk. Patch gelmeden key biriktirmek lazım bankada ancak machine yapmayın belki olur :) Zaten hellfire için soket garanti olacağı için şuan biriktirmek en mantıklısı.
    |
    |
    KKM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    herkese iyi bayramlar
    bayramınız mübarek olsun arkadaşlar
  • Yarbay
    10726 Mesaj
    Aslında güzel oldu ama geçen sezon yardırıp 120 level gem yapıp item'lara gömenler ya da gömmek için (benim gibi) yeni sezonu bekleyenler yaşadı. Şu rüzgar ekip fırtına biçtiğimiz wizard build'i için sürekli pozisyon değiştirmek de tarih olduğundan oyun güzelleşti.

Bir de benim main class WD en son leaderboards'ta birinci ve ikinci sırada dps olarak kullanılınca bin atlı kadar şen olmamak elde değil. Biraz daha season oynayıp non season'a geçip hiç ellemediğim ve full roll'lü olan item'larıma augment basıp dünyevi zevklerin dibine vuracağım.

Ben ne anlattım şimdi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .. bu arada 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu mutlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyDNA -- 30 Ağustos 2016; 13:09:28 >
    |
    |
  • DH Yönetici
    8889 Mesaj
    yaş kriteri ileride değişmeyecekse gelmek isterim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hiç yabancı gelmedi bu söz,

tabiki asıl amaç saygı sevgi, ama 30+ olarak başlayıp öyle kalmak istiyoruz

istek yapabilirsin tabiki bekliyoruz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    speedy gerek yoktu sen de benim gibi clan chat'e bakmadan takılacaktın...
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu birşeyi değiştirmez ki

az olsun öz olsun bizbize gürültüsüz takılalım dinozorlar olarak
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.