Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
11.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S2'nin bu kadar çabuk bitmesi canımı sıktı ama el mahkum s3'e başlıcaz.

Bakalım 10nisana kadar dinlenmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze selam ben Mustafa.
    2 gündür doğru dürüst bisey dusmedi bu sans isi mi yoksa benmi biseyleri yanlis yapiyorum clan harici oynadigimda t2 oynuyorum normal mi dusmemesi.

• 500 paragon hedefimdi, 512 oldu şimdilik. şu %100 exp olayı güzel oldu. kesinlikle 3. sezona başlamayacağım. normal oyundan devam. aynı en baştan başlayamam. kasabileceğim kadar kastım. yeter bu kadar.
  • Sezon bitince karakterlerimiz çöp mü olacak?

• kilitci K kullanıcısına yanıt
    Torment seviyesine göre değişiyor item düşme olasılığı T6 oynarsanız daha çok düşer.
    Sezon bitince; çöp olmuyor sezon-olmayan karaktere dönüyor ve sağ alt köşeye mesaj şeklinde bir şey geliyor, aktarmak istediğin eşyalarını seçip aktarıyorsun.
  • günaydın arkadaşlar

s3 gelsin artık, barbar IK seti cok merak ediyorum dehşet dmg lar gördümm
  • İk in 6 set bonusu bayağı etkili olmuş.clanı barbarla doldururuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben itemler sezonda kalıyor sadece gold ve experience geçiyor sanıyordum
    ancient kukrim de normal karaktere gelince bi daha da girmem sezona, inşallah %50nin altı sezonda kalır da ben de non-season olarak devam ederim.
    Çok saçma geliyor sezon, herkes girince 2.ye mecburen girmiştim...
  • Ben monk ya da wizard açmayı planlıyorum. Daha bulaşasım yok barbar işine ama sağolsun milletin zorlukla geldiği grift gardiyana hızlı bir şekilde getirirdi bizi.
  • işyerinde ptr yi indirip eve taşıdım cuma günü, 16gb civarı

klasörü pc ye uygun biryere atıp kendi launcher ından başlatıyorsun direk entegre oluyor, daha sonra normal girdigin diablo launcher dan girebiliyorsun ptr diyip, su an 6 parça IK setim var dayanamadım oynadım 2 gün:)
    normalde ne varsa ptr ye copy diyebiliyuorsun direk oynamaya baslıyorsun 63grift yapanlar var dmg lar 1milyar küsür

ancient lar dehset vuruyor senin vurmana gerek yok senden fazla vuruyorlar valla ben ww kullanıyorum boş kalmıyım ayıp olmasın dye:D

bana drop oranı cok düşük geldi, yine cıkmıyor bana hiçbirsey tek alabildigim 1 parca wastes set

ama cok eglenceli henüz sıkılmadım
  • TTNET roket servisi sağolsun 400 GB civarı download yaptım.indirdigim oyunlara verdim kendimi.cod aw bitirdim, farcry 4 oynatacaktim oyunun başında çökünce sildim,alien isolation,dying light,watch dogs deniyorum.divinity original sin ve child of light gibi turn based RPG leride kısaca denedim.hoşuma gitti ama biraz oynayıp nasıl gidiyor bakacağım. Demem o ki sezon 3 e kadar oyalar bunlar beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 1 Nisan 2015; 11:30:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep merak etmiştim bu ptrde ne oluyor nasıl yapılıyor diye, okadar gb indirme isteği hiç uyanmadı açıkcası bende. Entegre falan biraz merakım gitti teşekkürler, barbar iyi iş yapacak anlaşılan.
    Merak ettiğim esas önceki itemlere ne olacak eski build şeklinde oynayabilecek miyim ben hala sezon dışında. Ben bu buildi beğenmedim de ondan soruyorum yani hala toslayabilecek miyim?
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    aynen ben de sevdim şu toslaya toslya gitmeyi.. hatta bayağı sevdim. böyle de devam edeceğim sanırım patch ile.
  • IK ile karısık toslama yada rend build dahada zevkli

cok iyi vuruyor değişmezse

bu arada izne ayrıldım önümüzdeki hafta, keşke 1 hafta erteleseydim diyorum:) 10 nisan damı geliyhordu s3
  • speedyDNA kullanıcısına yanıt
    Haftaya izne ayrılınır mı hiç, 1 hafta sonra olsaydı mis gibi sezon3 akardın :) patch 8 nisanda avrupada hazırmış, 10nisan 6pm sezon3 başlıyor.
  • paragonlar birleşmiş.
  • Evet ben 535 falandım, 610 küsur olmuşum...
    sezonda da 300küsur falandım
  • ben de 685 olmuşum. fena değil. ama değmez. 533 sezon 2 paragonu 50 paragon kadar ekleme yapmış..
  • %10 ekliyor tahminimce

benim 480 8 eklemiş mesela,

crusader da iyi geliyomuş roland set vs
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.