Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
11.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bende aynı durumdayım hafta ici Max günlük 1 saat hafta sonları ise duruma göre değişiyor oyun sürem. Bu hafta sonu nasipse full akacağım oyunda. Monk baya guclenmis. Yanlışlıkla barbar açtım yeni sezonda.imkanim olursa Monk kasacagim bu sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazor -- 10 Eylül 2015; 11:39:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam aynı durumdayız
  • Abiler beni acik görürseniz girebilirsiniz tabikide. Benim nick'im mustafa.
    Yusuf abi senle gecen sezon çok oynamıştık bu sezon daha oynayamadik ben de monk açtım çok iyi güçlü ama yeni hota build barbarlari da goruyorum onlar da fena yani bi tane de barbar acabilirim.

• kilitci K kullanıcısına yanıt
    Tabiki mustafa oynayalım bu sezonda beraber.

• Bende clanınıza katılabilirmiyim :)
    Rongyu #2841
  • Crynet; Ros paketi olmadan sıkıntı olur çünkü herkes sezon oynuyor. Bunu biliyor olmanız gerek.

Aziz dostlarım benim party'e de gördüğünüz an itibariyle katılabilirsiniz. Küçük detaylar bunlar, ehemmiyetsizdir. Size bir şey olmasın.
    Not: Eli boş gelmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Crynet; Ros paketi olmadan sıkıntı olur çünkü herkes sezon oynuyor. Bunu biliyor olmanız gerek.

Aziz dostlarım benim party'e de gördüğünüz an itibariyle katılabilirsiniz. Küçük detaylar bunlar, ehemmiyetsizdir. Size bir şey olmasın.
    Not: Eli boş gelmeyin.

Bugün satın aldım :) Ek paketi kusura bakmayın :) belirtmeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 13 Eylül 2015; 1:19:59 >
  • monklar akıyor
    barbar çok eğlenceli
    crusadert orta şeker
    wd sessiz ama sağlam geliyor
    dh lar tercih edilmiyor pek
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Vahap nerdesin gözükmüyor sun oyunda bu aralar.gavurlarla public rufte bıraktın bizi.

• gazor G kullanıcısına yanıt
    Gitmedim bir yere yahu, bazen ara veriyorum. Leman Kültüre gidip bi kaç bira içiyorum, sonra yine diablo :) Arada insan içine çıkmak lazım. Çok oynamamak gerek bu oyunu, ya temelli içine çekiyor ya sıkıyor adamı var bi gariplik :)
    Gavurlar bizden hep önde, soluksuz oynuyor adamlar. Sezonun 2. günü bilmem kaç grift atmışlar bilhassa ondan sıkıldım.

Birazdan girerim oyuna, kurban da yaklaşıyor şu "not the cow level" girince canım iyice et çekiyor. Yere biftek şeklinde globe yapmışlar, saldıralım.
    Unutmadan; 4 kişi olmadan girilmesin lütfen. Clan'a yazılsın, tek kişi danaya girmeyiniz o kadar zengin olmadı daha bizim clan.
  • nerdesin lahn kaç gündür içtima gayri resmi kaldı
    kolluk sende haftaya ona göre

etin kilosu 50m gold
    2 parti danaya girsen adam başı 20kg civarı düşüyor (büyükbaş lar 5bin-10bin tl arası) o da 1000tl ye eşit
    kasaptan da alsan danayada girsen hissene düşen miktar aynı

gelde cow level yap
  • Barbar iyiymiş abi bu sezon monka alışamadım bi türlü vurdummu fena vuruyo ama zamanlamayi tutturamazsan apışıp kalıyo barbarla çekici kafasına kafasına vura vura gidiyosun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kilitci

Barbar iyiymiş abi bu sezon monka alışamadım bi türlü vurdummu fena vuruyo ama zamanlamayi tutturamazsan apışıp kalıyo barbarla çekici kafasına kafasına vura vura gidiyosun :)

bendensin

geç kenara

• herkese iyi bayramlar
    bayramınız mübarek olsun arkadaşlar
  • speedyDNA kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, sağolasınnn. Ver öpeyim elini abim :) Tek tek şöyle sıradan öpeyim ben en iyisi.
  • bane of stricken nasıl elde edebilirim?
    Season 4 den düşüyormuş galiba sezonda yeni karakter açılmıyor muydu? Öyle ise mevcut (aynı zamanda oldukça yetersiz) bilgim ile season bitmeden o gem elde edilemez diye biliyorum non-season char da. Ben normal barbarıma bu gemi nasıl alabilirim?
    Bilgi sahibi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var şimdidien teşekkürler...
  • alparslanware A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, o mücevher sezona özgü maalesef; elde etmek için ya sezonda yeni bir Barbarian'la oynayacaksınız veya normale aktarılması için sezonun bitmesini berklemeniz gerekecek...
  • sezonda yeni bir barb ile oynayıp elde etsem gene sezonun bitmesini beklemem gerekir asıl barb'la onu kullanabilmem için yanlış mıyım?
  • alparslanware A kullanıcısına yanıt
    Doğrusunuz.
  • Tabiki doğru, bir oldboy doğru söylüyordur her zaman.
    Bu arada giremeyeceğim fazla oyuna , işler yoğun. Güzel haberler bekliyorum, kaç paragon oldunuz. Grift kaç.
    Biz ghaza gelemedik ama esaretimiz yeter.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.