Şimdi Ara

30 dakikada 23 liramı yiyen internet tarifesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün avea ya 25 lira yüklemek için gittim. Ancak görevli sistemde sorun olduğunu söyledi. Siz parayı verin sistem düzeldiğinde ben yollayacağım dedi. Neyse ben parayı verdim dışarda geziyorum telefon cepte. Her zaman ki gibi 25 liraya her 2gb internet heryöne 5000sms her yöne 500 dakika veren Woops tarifesini zaten otomatik yapacağını düşünmüştüm. Ancak ne var ki telsiz kullanım ücreti kesilmiş. bakiye 23.50 gibi birşey kalmış. Bu sebeple bakiye yetersizliğinden paket yenilenememiş. Ben bunu fark etmedim. Eve girdiğimde facebooka bağlandım. 2 tane haber okumadan çıktım. Instagram'a girdim. Zaman tünelimdeki ilk resime bakmamla uyarı mesajı geldi. '' Kalan tutar 7.63 TL '' . Ardından hemen interneti kapattım. 2-3 dakika sonra tekrar uyarı mesajı. '' Kalan tutar 2 Tl''. O sinirle müşteri hizmetlerini aradım. Kalan 2 lirayıda bu görüşmeyle yedim. Benimle konuşan görevli '' Harcadığınız bakiye ile ilgili henüz sistem güncelleme yapmamış daha sonra arayın'' dedi. Neyse mail falan attım ardından konuyla ilgili. Yarın cevap gelir umarım.
    Şimdi benim anlamadığım. Avea da internet kullanım ücreti ne kadar da, toplasan 1,5 dakika etmeyecek süre internet kullanımıyla 21 lira ücretlendirebiliyor? Bu resmen soygun değil midir. Elimde mesaj var Saat 18:17 itibariyla 25 lira yüklenmiş. Saat 18:45 gibi kalan tutar 2 lira. Komedi gerçekten. Bu ücreti geri alabileceğimi sanmıyorum. Şöyle internet kullanmışsınız şu kadar mb harcamışsınız, tarifemiz bu kadar falan diyecekler. Bir şekilde hakkımı aramak istiyorum. 25 lira benim için çok önemli bir miktar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin van Persie -- 25 Mart 2014; 1:48:42 >

• Buyrun bu da bugün kullandığım mobil internet verisi
     30 dakikada 23 liramı yiyen internet tarifesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki size telsiz kullanım ücreti kesildi diye bilgilendirme mesaj i gelmedi mi ? Bu durumda Avea suçlu.

• Mesaj gelmiş. O konuda ben haksızım kabul ediyorum. '' Hattınıza x kadar lira yüklendi'' gibi bir mesaj olduğunu düşünerek okumdan kapatmışımdır muhtemelen. Zaten bilirsiniz lira yüklediğinizde 5- 10 tane mesaj gelir. Ben bu konuda hata yaptığımın farkındayım. Ancak asıl sorun görüntüde de gördüğünüz gibi 3 megabaytlık kullanıma 21 lira ücretlendirilme yapılması. Bu ücretlendirme normal mi sizce?
  • 0,88KR/100KB

Yaziyor Avea'nin sitesinde.

• Haksızsın şimdi çamura yatmanın geregi yok :)

• Suçlusun paket yok mobil veri açılsa öperler. Ben bi ara vodafone dum google girene kadar 10tl yemişti .

•  30 dakikada 23 liramı yiyen internet tarifesi

Bende biraz önce a101 den 25 lira attırdım
    Henüz Woops yenilenmedi.akşam üzeri yenilenir herhalde

Avea içi 500.dk verdiler nedense?
  • Ya ben haksız oldugumu biliyorum zaten. Tamam fark etmedim paket yenilenmemis. Ancak 3mb lik bir veriye 21 lira kesilmesi doğru mu diye soruyorum

• Avea maalesef böyle. Bir bakiyorsun iyi gunundeyse bedava üstüne bedava veriyor. Fakat aklina eserse adamin donuna kadar aliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 25 Mart 2014; 17:43:47 >
  • Ben vodafondayken çok düştüm öyle boşuna uğeaşma vermezler,neyseki pttcele geçtimde kafam rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.