Şimdi Ara

30 Ağustos resepsiyonu bazı şehirlerde iptal edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir konu vardi bundan 3-5 saat önce hangi hakla silindi acaba ? Bir bilgisi olan var mi ?!

İçeriğe gelince, İstanbul, Bursa , Afyon gibi bazı illerde 30 Ağustos resepsiyonları iptal edilmiş.

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/30-agustos-resepsiyonu-bazi-sehirlerde-iptal-edildi-1369726/
    http://www.timeturk.com/afyonkarahisar-da-30-agustos-zafer-bayrami-resepsiyonu-iptal-edildi/haber-271361

• köprü açılışı iptal olmuyor ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakmayın dünkü ırmağının akışına ölürüm türkiyem şovlarına. Bunlar beraber yürüdük biz bu yollarda diyerek fetoylada kucak kucağaydı. Bunların Türk'e de Atatürk'e de Cumhuriyet'e de düşman olduğunu herkes biliyor zaten. Ama herşeye rağmen biz yinede kutlayacağız. Götü yiyen varsa gelsin engellesin!
  • Ben şikayet etmiştim.O yüzden silinmiş olabilir.Sadece başlık yazıp, haber linki koyarak konu açılması doğru değil.Ya haberin içeriğini buraya koyarsın ya da içeriğe göre açıklayıcı yorum yaparsın.Ben haberi okumak için linke tıklamak zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Ben şikayet etmiştim.O yüzden silinmiş olabilir.Sadece başlık yazıp, haber linki koyarak konu açılması doğru değil.Ya haberin içeriğini buraya koyarsın ya da içeriğe göre açıklayıcı yorum yaparsın.Ben haberi okumak için linke tıklamak zorunda mıyım?

Zaten twitter, facebook öyle olmuş. Bari burası öyle olmasın. Tık alacak diye kotamız mı bitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabrika ayarlarina donmusler yine.

bosuna demiyoruz bunlar turklugu ve cumhuriyet degerlerini bitirmek icin varini yogunu ortaya koyuyor diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.